Ақтау қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 15 ақпандағы №02-02/236 "Ақтау қаласына бірыңғай сәулеттік келбетті беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 маусымдағы № 02-02/1194 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 маусымда № 28592 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласының әкімдігінің "Ақтау қаласына бірыңғай сәулеттік келбетті беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 15 ақпандағы №02-02/236 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26872 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
Ақтау қаласына бірыңғай сәулеттік келбетті беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларында:
қазақ тіліндегі 11 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"11. Сараптаманың оң қорытындысын алғаннан және ағымдағы жөндеудің сметалық құны немесе көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбетін, шатырын күрделі жөндеудің жобалау-сметалық құжаттамасы бекітілгеннен кейін Тұрғын үй инспекциясы бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындаған тәртіпке сәйкес бюджеттік өтінім жасайды.".
2. "Ақтау қалалық тұрғын үй инспекциясы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай

О внесении изменения в постановление акимата города Актау от 15 февраля 2022 года № 02-02/236 "Об утверждении правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 17 июня 2022 года № 02-02/1194. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2022 года № 28592
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау "Об утверждении правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Актау" от 15 февраля 2022 года № 02-02/236 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26872) следующее изменение:
в Правилах организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Актау:
внесено изменение в пункт 11 на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Актауская городская жилищная инспекция" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай