Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2022 жылғы 27 маусымдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 шілдеде № 28679 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1."Сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасында:
№ 93 сайлау учаскесі келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.".
орыс тілінде № 107 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі А. Косуаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясы

О внесении изменений в решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 27 июня 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2022 года № 28679
РЕШИЛ:
1.Внести в решение акима города Жанаозен Мангистауской области от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3774) следующие изменения:
в приложении 1 указанного решения:
избирательный участок № 93 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 93
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной высший медицинский колледж" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Граница: дома №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 в микрорайоне "Шугыла".";
избирательный участок № 107 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Избирательный участок № 107
Центр: село Кызылсай города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа №3 села Кызылсай" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Граница: все дома по улице Верхний аул, Абая, Тынымбая Опиева, Куата Серикбаева, Шама Кожбанова, Ондасына Отаралиева, Бактыбая Борсанова, Бисалы Бабаханова, Карабалина Караушана, Байимбета Койлыбаева, Оразгали Онгарбаева, Жексенбая Исаева, Жылгельды Тенизбайулы, Досата Мустафаулы, Майлана Шолтаманулы, Тастемира Шыршыгулулы, Адиля Утегулулы в селе Кызылсай.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен А. Косуаков
"СОГЛАСОВАНО"
Жанаозенская городская
избирательная комиссия