Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 наурыздағы № 98 "Жаңаөзен қаласына бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 438 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29556 болып тіркелді
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Жаңаөзен қаласына бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 3 наурыздағы № 98 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27330 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Жаңаөзен қаласына бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларында:
қазақ тіліндегі 11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"11. Сараптаманың оң қорытындысын алғаннан және ағымдағы жөндеудің сметалық құны немесе көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбетін, шатырын күрделі жөндеудің жобалау-сметалық құжаттамасы бекітілгеннен кейін Бөлім бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындаған тәртіпке сәйкес бюджеттік өтінім жасайды.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі А. Косуаков

О внесении изменения в постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 3 марта 2022 года № 98 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 8 сентября 2022 года № 438. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29556
Акимат города Жанаозен Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Жанаозен" от 3 марта 2022 года № 98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27330) следующее изменение:
в Правилах организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Жанаозен:
пункт 11 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен А. Косуаков