Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/30 "Қарақия ауданының Боcтан ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аумақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 16/157 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 шілдеде № 28835 болып тіркелді
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/30 "Қарақия ауданының Боcтан ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аумақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4531 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Боcтан ауылдық округі бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.";
орыс тіліндегі 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 4 мая 2021 года № 4/30 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельского округа Бостан Каракиянского района"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30 июля 2022 года № 16/157. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июня 2022 года № 28835
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельского округа Бостан Каракиянского района" от 4 мая 2021 года № 4/30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4531) следующие изменения:
пункт 1 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 2 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельского округа Бостан согласно приложению 2 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай