Маңғыстау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 165 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 маусымда № 28322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7 тармағына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 26 мамырдағы
№ 165
қаулысына қосымша
Маңғыстау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы қашықтығы
1
KR-МG-1
"Шетпе-Тиген-Қызан" автомобиль жолы
106 километр
2
KR-МG-2
"Шетпе ауылын айналма" автомобиль жолы
3 километр
3
KR-МG-3
"Шайыр ауылына кіреберіс" автомобиль жолы
23 километр
4
KR-МG-4
"Тұщықұдық ауылына кіреберіс" автомобиль жолы
29 километр
5
KR-МG-5
"Шетпе-Ұштаған" автомобиль жолы
51 километр
6
KR-МG-6
"Онды ауылына кіреберіс" автомобиль жолы
8 километр
7
KR-МG-7
"Онды ауылындағы Пионер лагеріне кіре-беріс" автомобиль жолы
6,150 километр
8
KR-МG-8
"Таспас карьеріне кіреберіс" автомобиль жолы
24 километр
9
KR-МG-9
"Жармыш ауылына кіреберіс" автомобиль жолы
2 километр
10
KR-МG-10
"Шетпе ауылына кіреберіс" автомобиль жолы
8 километр
11
KR-МG-11
"Шебір-Тұщықұдық" автомобиль жолы
12,8 километр
12
KR-МG-12
"Қызан-Ақшымырау" автомобиль жолы
13,6 километр
13
KR-МG-13
"Самал демалыс орнына кіреберіс" автомобиль жолы
3,41 километр
14
KR-МG-14
"Шерқала демалыс орнына кіреберіс" автомобиль жолы
5 километр
15
KR-МG-15
"Айрақты демалыс орнына кіреберіс" автомобиль жолы
5 километр
16
KR-МG-16
"Отпан тау тарихи-мәдени кешеніне кіреберіс" автомобиль жолы
3,8 километр
17
KR-МG-17
"Шебір-Мәстек" автомобиль жолы
27 километр
18
KR-МG-18
"Торыш жеріне кіреберіс" автомобиль жолы
22 километр
19
KR-МG-19
"Тобықты жеріне кіреберіс" автомобиль жолы
12 километр
20
KR-МG-20
"Сайөтес ауылына кіреберіс" автомобиль жолы
3 километр

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Мангистаускому району
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 26 мая 2022 года № 165. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2022 года № 28322
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Мангистаускому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Мангистауской
области"
Приложение к постановлению
Акимата Мангистауского района
от 26 мая 2022 года
№ 165
Перечень автомобильных дорог районного значения по Мангистаускому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность
1
KR-MG-1
Автомобильная дорога "Шетпе-Тиген-Кызан"
106 километр
2
KR-MG-2
Автомобильная дорога "Объезд села Шетпе"
3 километр
3
KR-MG-3
Автомобильная дорога "Подъезд к селу Шайыр"
23 километр
4
KR-MG-4
Автомобильная дорога "Подъезд к селу Тущикудык"
29 километр
5
KR-MG-5
Автомобильная дорога "Шетпе-Уштаган"
51 километр
6
KR-MG-6
Автомобильная дорога "Подъезд к селу Онды"
8 километр
7
KR-MG-7
Автомобильная дорога "Подъезд к пионерскому лагерю в селе Онды"
6,150 километр
8
KR-MG-8
Автомобильная дорога "Подъезд к карьеру Таспас"
24 километр
9
KR-MG-9
Автомобильная дорога "Подъезд к селу Жармыш"
2 километр
10
KR-MG-10
Автомобильная дорога "Подъезд к селу Шетпе"
8 километр
11
KR-MG-11
Автомобильная дорога "Шебир-Тущикудык"
12,8 километр
12
KR-MG-12
Автомобильная дорога "Кызан-Акшымырау"
13,6 километр
13
KR-MG-13
Автомобильная дорога "Подъезд к месту отдыха Самал"
3,41 километр
14
KR-MG-14
Автомобильная дорога "Подъезд к месту отдыха Шеркала"
5 километр
15
KR-MG-15
Автомобильная дорога "Подъезд к месту отдыха Айракты"
5 километр
16
KR-MG-16
Автомобильная дорога "Подъезд к историко-культурному комплексу Отпан тау"
3,8 километр
17
KR-MG-17
Автомобильная дорога "Шебир-Мастек"
27 километр
18
KR-MG-18
Автомобильная дорога "Подъезд к местности Торыш"
22 километр
19
KR-MG-19
Автомобильная дорога "Подъезд к местности Тобыкты"
12 километр
20
KR-MG-20
Автомобильная дорога "Подъезд к селу Сайотес"
3 километр