Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қарашада № 30431 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Маңғыстау ауданы әкімінің "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2787 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 178 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Жаңғабылов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұщықұдық ауылы, Қияқты, Досалы елді мекендері.";
№ 180 сайлау учаскесіне орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
№ 181 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшымырау ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақшымырау ауылы, Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстаулары, "Ком-Мұнай" кен орнының вахта қалашығы.";
№ 188 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ащыбұлақ шағын ауданы, "Каспий цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Г. Ниязов
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық сайлау
комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательного участка в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 7 ноября 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2022 года № 30431
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района "Об образовании избирательного участка в Мангистауском районе" от 29 июня 2015 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2787) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе";
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 178 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 178
Месторасположение: сельский округ Тущикудык, село Тущикудык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Жангабылова" отдела образования по Мангистаускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: село Тущикудык, населенные пункты Киякты, Досалы.";
избирательный участок № 180 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 180
Месторасположение: село Кызан, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Кызан, зимовки Жидели, Карабатыр, Караш, Камай, Сарытобе, Тарколка, Жанузак, Нурылда, Саргат, Танас, Айыртобе, Мадияр, Кудайберген–1, Кудайберген–2.";
избирательный участок № 181 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 181
Месторасположение: село Акшымырау, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Акшымырау, зимовки Айтолыс, Торыат, Кутты, Шаган, Кызык, вахтовый городок на месторождении "Ком-Мунай".";
избирательный участок № 188 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 188
Месторасположение: село Шетпе, здание государственного коммунального учреждения "Школа-лицей № 7" отдела образования по Мангистаускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайон Ащыбулак, общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Каспий цемент".".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Г. Ниязов
"СОГЛАСОВАНО"
Мангистауская районная
избирательная комиссия