Түпқараған ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 137 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2022 жылғы 3 тамызда № 29003 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7 тармағына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Тупкараганскому району
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 1 августа 2022 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 августа 2022 года № 29003
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Тупкараганскому району согласно приложению к настоящему постановлению.