Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 43 "Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша көшеге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпақараған ауданы Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қарашадағы № 128 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қарашада № 30535 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 43 "Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша көшеге атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-6-136 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. "Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Қылыш

О внесении изменения в решение акима сельского округа Сайын Шапагатов от 30 июня 2011 года № 43 "О наименовании улицы по сельскому округу Сайын Шапагатов"
Решение акима сельского округа Сайын Шапагатов Тупкраганского района Мангистауской области от 10 ноября 2022 года № 128. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2022 года № 30535
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Сайын Шапагатов от 30 июня 2011 года № 43 "О наименовании улицы по сельскому округу Сайын Шапагатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-136) следующее изменение:
заголовок указанного решения на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"О присвоении наименования улице по сельскому округу Сайын Шапагатов".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатов" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Қылыш