Түпқараған ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 222 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30647 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Түпқараған ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түпқараған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Р. Елтизаров
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 21 қарашадағы
№ 222 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 237 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3223 болып тіркелген).
2. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 94 "Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 237 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген).
3. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 236 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3225 болып тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых постоновлений акимата Тупкараганского района
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 21 ноября 2022 года № 222. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30647
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Тупкараганского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р. Елтизаров
приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 21 ноября 2022 года № 222
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Тупкараганского района
1. Постановление акимата Тупкараганского района от 9 декабря 2016 года № 237 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3223).
2. Постановление акимата Тупкараганского района от 12 апреля 2021 года № 94 "О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 9 декабря 2016 года № 237 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4479).
3. Постановление акимата Тупкараганского района от 9 декабря 2016 года № 236 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3225).