Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 139 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 тамызда № 29126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 9 августа 2022 года № 139. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2022 года № 29126
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
2022 жылғы 9 тамыздағы
№ 139 мәслихаттың
шешіміне
қосымша
Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
Приложение
к решению маслихата
от 9 августа 2022 года
№ 139
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель