Рудный қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 179 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31610 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Рудный қалалық мәслихаттың "Рудный қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 236 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7681 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин

О признании утратившим силу решения Рудненского городского маслихата
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 28 декабря 2022 года № 179. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31610
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Рудненского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Рудненского городского маслихата" от 20 марта 2018 года № 236 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7681).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С. Байгужин