Арқалық қаласының Родина ауылдық округінің Родина ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Родина ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29881 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Родина ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Родина ауылындағы Мир көшесі Назарбек Бектемісов көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Родина ауылдық округінің әкімі Е. Кожахметов

О переименовании улицы в селе Родина Родинского сельского округа города Аркалыка
Решение акима Родинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 22 сентября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29881
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Родина и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 13 апреля 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Мира в селе Родина на улицу Назарбека Бектемисова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Родинского сельского округа Е. Кожахметов