Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Чернигов ауылдық округі Чернигов ауылының шекарасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 257 және Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 166 бірлескен қаулысы және шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31196 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Чернигов ауылдық округі Чернигов ауылының шекарасы белгіленсін, жалпы алаңы - 5160 гектар.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Е. Теменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев

Об установлении границы села Черниговка Черниговского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области
Совместные постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 20 декабря 2022 года № 257 и решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 20 декабря 2022 года № 166. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31196
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу села Черниговка Черниговского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области общей площадью - 5160 гектар.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Е. Теменов
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев