Денисов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 маусымдағы № 45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28485 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Денисов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Денисовскому району
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 июня 2022 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28485
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Денисовскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 9 маусымдағы
№ 45 шешіміне
қосымша
Денисов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық нормасы 1 есептік бірлікке, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение
к решению Денисовского
районного маслихата
от 9 июня 2022 года
№ 45
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Денисовскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель