Денисов ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 79 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29600 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Денисов ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 79 шешіміне
қосымша
Денисов ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Денисовскому району
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 сентября 2022 года № 79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29600
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Денисовскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение
к решению Денисовского
районного маслихата
от 9 сентября 2022 года
№ 79
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Денисовскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге
(без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя