Мәслихаттың 2019 жылғы 11 маусымдағы № 312 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 132 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 ақпанда № 26953 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы" 2019 жылғы 11 маусымдағы № 312 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8528 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев

О признании утратившим силу решения маслихата от 11 июня 2019 года № 312 "О повышении базовых ставок земельного налога, в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18 февраля 2022 года № 132. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2022 года № 26953
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога, в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 11 июня 2019 года № 312 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8528).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев