Жітіқара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 111 "Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 206 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қарашада № 30828 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Жітіқара аудандық мәслихатының "Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақтау нормаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 111 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26662 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 29 қарашадағы
№ 206 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменения в решение Житикаринского районного маслихата от 25 января 2022 года № 111 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 ноября 2022 года № 206. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2022 года № 30828
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Житикаринского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району" от 25 января 2022 года № 111 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26662) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение
к решению маслихата
от 29 ноября 2022 года
№ 206
Приложение
к решению маслихата