Мәслихаттың 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 248 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 109 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27355 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 248 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8385 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева

О признании утратившим силу решения маслихата от 24 апреля 2019 года № 248 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 марта 2022 года № 109. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27355
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 24 апреля 2019 года № 248 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8385).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева