Қамысты ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 қазандағы № 181 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қарашада № 30387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың
2022 жылғы 26 қазандағы
№ 181 шешіміне
қосымша
Қамысты ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(Қосылған құн салығысыз теңге)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Камыстинскому району
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26 октября 2022 года № 181. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2022 года № 30387
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Камыстинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение
к решению маслихата
от 26 октября 2022 года
№ 181
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Камыстинскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге
(Без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя