Қостанай облысы Қарасу ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атауларын, индекстерін және тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 118 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28497 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении наименований, индексов и перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Карасуского района Костанайской области
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 14 июня 2022 года № 118. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28497
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы Қарасу ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары, индекстері мен тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі В. Радченко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауданы әкімдігінің

1. Утвердить наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Карасуского района Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карасуского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района В. Радченко
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Костанайской области"
Приложение
к постановлению акимата
Карасуского района