Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 маусымда № 28647 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағы 2) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 июня 2022 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2022 года № 28647
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Кажиев
Қарасу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 маусымдағы
№ 143 шешіміне
қосымша
Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение
к решению Карасуского
районного маслихата
от 29 июня 2022 года
№ 143
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, м3 на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель