Қостанай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 966 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қарашада № 30459 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі Ж. Таукенов
Әкімдіктің
2022 жылғы 7 қарашадағы
№ 966 қаулысына
қосымша
Қостанай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Александров ауылдық округі, Александров ауылы, Иноземцев көшесі, № 23 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
2
Александров ауылдық округі, И.Ф. Павлов атындағы ауылы, Молодежная көшесі, № 9 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
3.
Белозер ауылдық округі, Белозерка ауылы, Целинная көшесі, № 25 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
4.
Владимиров ауылдық округі, Владимиров ауылы, Мичурин көшесі, № 55 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
5.
Айсары ауылдық округі, Айсары ауылы, Школьная көшесі, № 11 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
6.
Айсары ауылдық округі, Половников ауылы, Ленин көшесі, № 61 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
7.
Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Центральная көшесі, № 19 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
8.
Жданов ауылдық округі, Жданов ауылы, Алтынсарин көшесі, № 34 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
9.
Заречный ауылдық округі, Заречный ауылы, Юбилейная көшесі, № 12 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
10
Тобыл қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 102 үйге қарама-қарсы
5
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
11
Тобыл қаласы, Тәуелсіздік көшісі № 67 үйге қарама -қарсы

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Костанайского района
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 ноября 2022 года № 966. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2022 года № 30459
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Костанайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
от 7 ноября 2022 года
№ 966
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Костанайского района
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
Александровский сельский округ, село Александровка, улица Иноземцева, напротив дома № 23
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
2
Александровский сельский округ, село имени И.Ф. Павлова, улица Молодежная, напротив дома № 9
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
3.
Белозерский сельский округ, село Белозерка, улица Целинная, напротив дома № 25
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
4.
Владимировский сельский округ, село Владимировка, улица Мичурина, напротив дома № 55
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
5.
Айсаринский сельский округ, село Айсары улица Школьная, напротив дома № 11
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
6.
Айсаринский сельский округ, село Половниковка, улица Ленина, напротив дома № 61
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
7.
Жамбылский сельский округ, село Жамбыл, улица Центральная, напротив дома № 19
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
8.
Ждановский сельский округ, село Ждановка, улица Алтынсарина, напротив дома № 34
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
9.
Заречный сельский округ, село Заречное, улица Юбилейная, напротив дома № 12
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
10
город Тобыл, улица Тәуелсіздік напротив дома № 102
5
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствуют
11
город Тобыл, улица Тәуелсіздік напротив дома № 67