Меңдіқара ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 7 қарашадағы № 163 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қарашада № 30514 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меңдіқара ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова
Mәслихаттың
2022 жылғы 7 қарашадағы
№ 163 шешіміне
қосымша
Мендіқара ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құнға салықсыз)
Үй иеліктері жайлы емес үйлер
айына 1 тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мендыкаринскому району
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 7 ноября 2022 года № 163. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2022 года № 30514
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мендыкаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение
к решению маслихата
от 7 ноября 2022 года
№ 163
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мендыкаринскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость)
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1 - го жителя