Бейімбет Майлин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 ақпанда № 26708 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейімбет Майлин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25 января 2022 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2022 года № 26708
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Беимбета Майлина согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2022 жылғы 25 қаңтардағы
№ 89 шешіміне
қосымша
Бейімбет Майлин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық нормасы 1 есептік бірлікке, м3
1
Жайлы үйлер
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение
к решению маслихата
от 25 января 2022 года
№ 89
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Беимбета Майлина
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные
Домовладения неблагоустроенные
1 житель