"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қазандағы № 239 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 183 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 маусымда № 28521 болып тіркелді
Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қазандағы № 239 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24637 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейімбет Майлин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі К. Муржакупов
Бейімбет Майлин
ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 183 қаулысына
қосымша
Бейімбет Майлин
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қазандағы
№ 239 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Мекен жайы
Айына жалпы алаңның бір шаршы метрінің мөлшері
1

О внесении изменения в постановление акимата района Беимбета Майлина от 5 октября 2021 года № 239 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 10 июня 2022 года № 183. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2022 года № 28521
Акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Беимбета Майлина "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 5 октября 2021 года № 239 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24637) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Беимбета Майлина.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов
Приложение
к постановлению акимата
района Беимбета Майлина
от 10 июня 2022 года
№ 183
Приложение
к постановлению акимата
района Беимбета Майлина
от 5 октября 2021 года
№ 239
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес
Размер за один квадратный метр общей площади в месяц
1