Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 104/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 22 маусымдағы № 164/13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28614 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 104/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25797 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 414557804 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47720144 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3441128 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттер түсімі – 363396481 мың теңге;
2) шығындар – 418002179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -5648244 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7670234 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13318478 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1486021 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1544684 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 58663 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 717848 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -717848 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
254925 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;
300838 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
1848878 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
602096 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне орташа жөндеу жүргізуге;
416088 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
445499 мың теңге – абаттандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
67717 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
286191 мың теңге – мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығыстарға;
424338 мың теңге – мектеп жасындағы балалардың тегін жол жүруін өтеуге;
696375 мың теңге – мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындауға.";

О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 104/9 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского областного маслихата от 22 июня 2022 года № 164/13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28614. Прекращено действие в связи с истечением срока
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 10 декабря 2021 года № 104/9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25797) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 414557804 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47720144 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3441128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 363396481 тысяча тенге;
2) затраты – 418002179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -5648244 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7670234 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13318478 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1486021 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1544684 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 58663 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 717848 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -717848 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
254925 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
300838 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
1848878 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
602096 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта улиц населенных пунктов;
416088 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
445499 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству;
67717 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
286191 тысяча тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры;
424338 тысяч тенге – на возмещение бесплатного проезда детей школьного возраста;
696375 тысяч тенге – на выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства.";

3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
257710 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
1182488 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
2358655 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
1913007 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
74541 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
22222 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
616868 мың теңге – табиғат қорғау іс-шараларын іске асыруға;
289949 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
475856 мың теңге – мәдениет объектілерін дамытуға;
259289 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
200000 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
520192 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға.";
4) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 2022 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1616447 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
441624 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
1008208 мың теңге – мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
330885 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
1269454 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
5374758 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;
21737 мың теңге – мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
1778435 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5164542 мың теңге – көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
2612664 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";

3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
257710 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
1182488 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
2358655 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
1913007 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
74541 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
22222 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
616868 тысяч тенге – на реализацию природоохранных мероприятий;
289949 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
475856 тысяч тенге – на развитие объектов культуры;
259289 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
200000 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
520192 тысячи тенге – на развитие теплоэнергетической системы.";
4) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Установить на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1616447 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
441624 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
1008208 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
330885 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
1269454 тысячи тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
5374758 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
21737 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
1778435 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
5164542 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
2612664 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";

5) көрсетілген шешімнің 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 2022 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1561840 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
6409214 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
8145772 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
1281577 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға немесе реконструкциялауға;
1127125 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
1378060 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
3230443 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
2931884 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
6) көрсетілген шешімнің 13-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден облыстық бюджетке 2022 жылға арналған трансферттердің түсімдері көзделсін:
Павлодар қаласынан бензинге және дизель отынына акциздер мөлшерлемесінің ұлғаюына – 55513555 мың теңге;
функциялардың берілуіне байланысты:
білім беру саласында – 67313575 мың теңге;
спорт саласында – 2220401 мың теңге;
ветеринария саласында – 994451 мың теңге.
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден берілетін трансферттердің көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімдері облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
7) көрсетілген шешімнің 14-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"14. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 653972 мың теңге сомасында бекітілсін.";

5) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Установить на 2022 год объемы целевых трансфертов на развитие из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1561840 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
6409214 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
8145772 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
1281577 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
1127125 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1378060 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
3230443 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
2931884 тысячи тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025".";
6) пункт 13 указанного решения изложить в следующей редакции:
"13. Предусмотреть поступления трансфертов на 2022 год из районных (городов областного значения) бюджетов в областной бюджет в связи с:
увеличением ставок акцизов на бензин и дизельное топливо от города Павлодара – 55513555 тысяч тенге;
передачей функций:
в сфере образования – 67313575 тысяч тенге;
в сфере спорта – 2220401 тысяча тенге;
в сфере ветеринарии – 994451 тысяча тенге.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов определяются на основании постановления акимата области.";
7) пункт 14 указанного решения изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить на 2022 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 653972 тысячи тенге.";

221 113
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 846
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
27 545
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 214 931
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 183 539
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 116 885
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 604 123
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 042 378
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
356 288
1
2
3
4
5
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 357 806
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
502 298
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
345 353
261
Облыстың білім басқармасы
1 464 360
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 317 854
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
146 506
271
Облыстың құрылыс басқармасы
48 402
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
48 402
2
Әлеуметтiк көмек
1 100
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 100
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 100
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11 065 554
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 940 419
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
212 934
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

221 113
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 846
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 545
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 214 931
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 183 539
1
Социальное обеспечение
6 116 885
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 604 123
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 042 378
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
356 288
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 357 806
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
502 298
1
2
3
4
5
6
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
345 353
261
Управление образования области
1 464 360
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 317 854
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
146 506
271
Управление строительства области
48 402
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
48 402
2
Социальная помощь
1 100
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 100
003
Социальная поддержка инвалидов
1 100
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11 065 554
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 940 419
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
212 934
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

31 545 487
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
206 402
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
844 315
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
1 328 160
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 794 035
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
224 634
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 057
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
12 973
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
42 856
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 121 370
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 332 703
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
80 300
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 424 134
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
256
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 325 187
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
72 096
1
2
3
4
5
6
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
1 342 770
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 441 550
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197 719
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
17 857
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
3 109
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру

31 545 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
206 402
002
Субсидирование развития семеноводства
844 315
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
1 328 160
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 794 035
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
224 634
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 057
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 973
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
42 856
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 121 370
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 332 703
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
80 300
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 424 134
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
256
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 325 187
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
72 096
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
1 342 770
719
Управление ветеринарии области
1 441 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
197 719
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
17 857
009
Организация санитарного убоя больных животных
3 109
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек