Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 184/14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 тамызда № 29073 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
8 тамыздағы № 184/14
шешіміне қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облысы мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы "Павлодар облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау және серуендету қағидасын бекіту туралы" № 288/34 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4029 болып тіркелген).
2. Павлодар облысы мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы (V сайланған XXXIV сессия) "Павлодар облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау және серуендету қағидасын бекіту туралы" № 288/34 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 311/37 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4246 болып тіркелген).
3. Павлодар облысы мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы "Павлодар облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" № 280/25 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6127 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 8 августа 2022 года № 184/14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2022 года № 29073
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 8 августа 2022 года
№ 184/14
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
1. Решение маслихата Павлодарской области от 20 августа 2014 года "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек на территории населенных пунктов Павлодарской области" № 288/34 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4029).
2. Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года "О внесении изменения в решение областного маслихата (XXXIV сессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 288/34 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек на территории населенных пунктов Павлодарской области" № 311/37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4246).
3. Решение маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2018 года "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Павлодарской области" № 280/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6127).