Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 1 наурыздағы "Павлодар облысы бойынша 2022 жылға арналған агроөнеркәсіптік кешен саласындағы кейбір мәселелері туралы" № 61/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 344/5 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 желтоқсанда № 31124 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 1 наурыздағы "Павлодар облысы бойынша 2022 жылға арналған агроөнеркәсіптік кешен саласындағы кейбір мәселелері туралы" № 61/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27015 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін оның Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 344/5
қаулысына қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
1 наурыздағы

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 1 марта 2022 года № 61/1 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса по Павлодарской области на 2022 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 14 декабря 2022 года № 344/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2022 года № 31124
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 1 марта 2022 года № 61/1 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса по Павлодарской области на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27015) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 14 декабря 2022 года
№ 344/5
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 1 марта 2022 года

№ 61/1 қаулысына
1-қосымша
2022 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Субсидияланатын көлем
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Жергілікті бюджеттен субсидиялар көлемдері
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

№ 61/1
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий из местного бюджета
Мясное и мясо-молочное скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы:
1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

108 793 357
326 380,071
Барлық сомасы
326 380,071
Қой шаруашылығы
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
10
Қойлардың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы
2 500
21 410
53 525
Барлық сомасы
53 525
Шошқа шаруашылығы
11
Шошқалардың аналық және шошқа басын толықтыратын басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізу
бас/шағылыстыру маусымы
40 000
3 250
130 000
Барлық сомасы
130 000
Барлығы
1 589 630
Жиыны
8 517 332
Ескертпе:
* - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 17-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) резервке (күту парағына) келіп түскен өтінімдер бойынша субсидияларды төлеу жергілікті атқарушы органның (көрсетілетін қызметті берушінің) субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілген қаулысы негізінде келесі қаржы жылы қосымша бюджет қаражаты бөлінген кезде өтінімдердің келіп түскен күніне және уақытына сәйкес кезектілік бойынша жүзеге асырылады.

108 793 357
326 380,071
Всего сумма
326 380,071
Овцеводство
Ведение селекционной и племенной работы:
10
Товарное маточное поголовье овец
голова/случной сезон
2 500
21 410
53 525
Всего сумма
53 525
Свиноводство
11
Ведение селекционной и племенной работы с маточным и ремонтным поголовьем свиней
голова/случной сезон
40 000
3 250
130 000
Всего сумма
130 000
Всего
1 589 630
Итого
8 517 332
Примечание:
* - согласно пункта 17 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 (зарегистрированы в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404), по заявкам, поступившим в резерв (лист ожидания), выплата субсидий осуществляется по очередности согласно дате и времени поступления заявок, при выделении дополнительных бюджетных средств в следующем финансовом году на основании утвержденного постановления местного исполнительного органа (услугодателя), с объемами субсидий по направлениям субсидирования.