Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 1496/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қыркүйекте № 29539 болып тіркелді
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2 – тармағы және 2 – қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 – қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Павлодар қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 1496/3 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 275/5 қаулысына
1-қосымша
Павлодар қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1
Павлодар қаласы
Ледовский көшесі № 37 тұрғын үйдің жанындағы "Бассейн" автобус аялдамасы
2
Павлодар қаласы
Айманов көшесі № 29 тұрғын үйге қарама-қарсы "Прибрежная" автобус аялдамасы
3
Павлодар қаласы
Баян батыр көшесі № 7 тұрғын үйге қарама- қарсы "Мир" автобус аялдамасы
4
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі № 6 тұрғын үйге қарама- қарсы "Благовещенский собор" автобус аялдамасы
5
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі № 28 тұрғын үйге қарама- қарсы "Конституция алаңы" автобус аялдамасы
6
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі № 30 тұрғын үйге қарама-қарсы "Торайғыров" автобус аялдамасы
7
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі № 136 тұрғын үйге қарама-қарсы "Орталық әмбебап дүкені" автобус аялдамасы
8
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі, 67 "Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы "Музыкалық колледж" автобус аялдамасы
9
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 54, "Барыс" сауда орталығы ғимаратына қарама-қарсы
10
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі № 101 тұрғын үйдің жанындағы "Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы" автобус аялдамасы
11
Павлодар қаласы
Теміржол вокзалына қарама-қарсы "Вокзал" автобус аялдамасы
12
Павлодар қаласы
Лермонтов көшесі № 86 тұрғын үйдің жанындағы "Ғылыми-техникалық кітапхана" автобус аялдамасы
13
Павлодар қаласы

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 12 сентября 2022 года № 1496/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2022 года № 29539
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4363) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Павлодара";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции;
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Павлодар согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарская
городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 12 сентября 2022 года
№ 1496/3
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "10" марта 2015 года
№ 275/5
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Павлодара
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
город Павлодар
автобусная остановка "Бассейн" возле жилого дома № 37 улица Ледовского
2
город Павлодар
автобусная остановка "Прибрежная" напротив жилого дома № 29 улица Айманова
3
город Павлодар
автобусная остановка "Мира" напротив жилого дома № 7 улица Баян батыр
4
город Павлодар
автобусная остановка "Благовещенский собор" напротив жилого дома № 6 улица Торайгырова
5
город Павлодар
автобусная остановка "Площадь Конституции" напротив жилого дома № 28 улица Торайгырова
6
город Павлодар
автобусная остановка "Торайгырова" напротив жилого дома № 30 улица Академика Сатпаева
7
город Павлодар
автобусная остановка "Центральный универсальный магазин" напротив жилого дома № 136 улица Академика Сатпаева
8
город Павлодар
автобусная остановка "Музыкальный колледж" возле здания государственного учреждения "Комплекс "Музыкальный колледж-музыкальная школа-интернат для одаренных детей" улица Торайгырова, 67
9
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, 54, напротив здания торгового центра "Барыс"
10
город Павлодар
автобусная остановка "проспект Нұрсұлтан Назарбаев" возле жилого дома № 101 улица Торайгырова
11
город Павлодар
автобусная остановка "Вокзал" напротив железнодорожного вокзала
12
город Павлодар
автобусная остановка "Научно-техническая библиотека" возле жилого дома № 86 улица Лермонтова
13
город Павлодар

Лермонтов көшесі № 100/2 әкімшілік ғимараттың жанындағы "Лермонтов" автобус аялдамасы
14
Павлодар қаласы
Лермонтов көшесі № 120 тұрғын үйдің жанындағы "№ 5 мектеп" автобус аялдамасы
15
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 29 тұрғын үйдің жанындағы "Ласточка" автобус аялдамасы
16
Павлодар қаласы
Павлов көшесі "Алатау" сауда үйі ғимаратының жанындағы "Весна" кафесі" автобус аялдамасы
17
Павлодар қаласы
Естай көшесі № 101 тұрғын үйдің жанындағы "Жасыбай" автобус аялдамасы
18
Павлодар қаласы
Малайсары батыр көшесі "Венеция" мейрамханасы ғимаратының жанындағы "Жиһаз фабрикасы" автобус аялдамасы
19
Павлодар қаласы
Пятигорская көшесі № 108 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы "Восточный шағын ауданы" автобус аялдамасы
20
Павлодар қаласы
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ.Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы "Облыстық аурухана" автобус аялдамасы
21
Павлодар қаласы
Запорожская көшесі № 41 тұрғын үйдің жанындағы "Целинная" автобус аялдамасы
22
Павлодар қаласы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы "№ 18 мектеп" автобус аялдамасы
23
Павлодар қаласы
Красноярская көшесі № 50 тұрғын үйдің жанындағы "Ростовская" автобус аялдамасы
24
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі № 26 тұрғын үйдің жанындағы "Қайырбаев" автобус аялдамасы
25
Павлодар қаласы
Естай көшесі "Small" супермаркеті ғимаратына қарама-қарсы "Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасы
26
Павлодар қаласы
Естай көшесі № 39 тұрғын үйдің жанындағы "Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасы
27
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі "Ekler" кондитерлік өнімдер дүкені ғимаратына қарама-қарсы "Чехов" автобус аялдамасы
28
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі № 243 тұрғын үйдің жанындағы "М. Горький" автобус аялдамасы
29
Павлодар қаласы
Естай көшесі № 132 тұрғын үйдің жанындағы "Центральный рынок" автобус аялдамасы
30
Павлодар қаласы
Әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы "8 март" автобус аялдамасы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 189
31
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 34 тұрғын үйдің жанындағы "Кооператор" автобус аялдамасы
32
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 44 тұрғын үйдің жанындағы "Толстой" автобус аялдамасы
33
Павлодар қаласы
Катаев көшесі "Small" супермаркеті ғимаратына қарама-қарсы "Восток" сауда үйі" автобус аялдамасы
34
Павлодар қаласы
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы "Қ. Әбусейітов атындағы МДО" автобус аялдамасы
35
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы "Гулливер" сауда үйі ғимаратының жанындағы "Гулливер" сауда үйі" автобус аялдамасы
36
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы "Қазақ-түрік лицейі" автобус аялдамасы
37
Павлодар қаласы
Академик Шөкин көшесі "Торайғыров университет" коммерциялық емес акционерлік қоғамы ғимаратының жанындағы "Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасы
38
Павлодар қаласы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы "Пионерская" автобус аялдамасы
39
Павлодар қаласы
Академик Шөкин көшесі № 31 тұрғын үйдің жанындағы "Академик Бектұров" автобус аялдамасы
40
Павлодар қаласы

автобусная остановка "Лермонтова" возле административного здания № 100/2 улица Лермонтова
14
город Павлодар
автобусная остановка "Школа № 5" возле жилого дома № 120 улица Лермонтова
15
город Павлодар
автобусная остановка "Ласточка" возле жилого дома № 29 проспект Нұрсұлтан Назарбаев
16
город Павлодар
автобусная остановка "Кафе "Весна" возле здания торгового дома "Алатау" улица Павлова
17
город Павлодар
автобусная остановка "Жасыбай" возле жилого дома № 101 улица Естая
18
город Павлодар
автобусная остановка "Мебельная фабрика" возле здания ресторана "Венеция" улица Малайсары батыр
19
город Павлодар
автобусная остановка "Восточный микрорайон" напротив административного здания № 108 улица Пятигорская
20
город Павлодар
автобусная остановка "Областная больница" напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
21
город Павлодар
автобусная остановка "Целинная" возле жилого дома № 41 улица Запорожская
22
город Павлодар
автобусная остановка "Школа № 18" возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
23
город Павлодар
автобусная остановка "Ростовская" возле жилого дома № 50 улица Красноярская
24
город Павлодар
автобусная остановка "Каирбаева" возле жилого дома № 26 улица Мәшһүр Жүсіп
25
город Павлодар
автобусная остановка "Диагностический центр" напротив здания супермаркета "Small" улица Естая
26
город Павлодар
автобусная остановка "Диагностический центр" возле жилого дома № 39 улица Естая
27
город Павлодар
автобусная остановка "Чехова" напротив здания магазина кондитерских изделий "Ekler" улица Академика Сатпаева
28
город Павлодар
автобусная остановка "М. Горького" возле жилого дома № 243 улица Академика Сатпаева
29
город Павлодар
автобусная остановка "Центральный рынок" возле жилого дома № 132 улица Естая
30
город Павлодар
автобусная остановка "8 марта" напротив административного здания, улица Мәшһүр Жүсіп, 189
31
город Павлодар
автобусная остановка "Кооператор" возле жилого дома № 34 проспект Нұрсұлтан Назарбаев
32
город Павлодар
автобусная остановка "Толстого" возле жилого дома № 44 проспект Нұрсұлтан Назарбаев
33
город Павлодар
автобусная остановка "Торговый дом "Восток" напротив здания супермаркета "Small" улица Катаева
34
город Павлодар
автобусная остановка "КДЦ имени К. Абусеитова" возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
35
город Павлодар
автобусная остановка "Торговый дом "Гулливер" возле здания торгового дома "Гулливер" проспект Нұрсұлтан Назарбаев
36
город Павлодар
автобусная остановка "Казахско-турецкий лицей возле здания коммунального государственного учреждения "Лицей-интернат "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" для одаренных юношей" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области проспект Нұрсұлтан Назарбаев
37
город Павлодар
автобусная остановка "Павлодарский государственный университет" возле здания некоммерческого акционерного общества "Торайгыров университет" улица Академика Чокина
38
город Павлодар
автобусная остановка "Пионерская" возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-гимназия № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
39
город Павлодар
автобусная остановка "Академика Бектурова" возле жилого дома № 31 улица Академика Чокина
40
город Павлодар

Академик Шөкин көшесі, 2/2, өзен вокзалы ғимаратына қарама-қарсы
41
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 288, "Асыл" дүкені ғимаратының жанында
42
Павлодар қаласы
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы "Роддом" автобус аялдамасы
43
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 168 тұрғын үйдің жанындағы "Айгүл дүкені" автобус аялдамасы
44
Павлодар қаласы
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "№ 4 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы "Затон базары" автобус аялдамасы
45
Павлодар қаласы
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Павлодар қаласындағы "химия-биология бағытындағы" Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалы ғимаратының жанындағы "№ 4 емхана" автобус аялдамасы
46
Павлодар қаласы
Майра көшесі № 19 тұрғын үйдің жанындағы "Майра" автобус аялдамасы
47
Павлодар қаласы
Майра көшесі, 27/1, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында
48
Павлодар қаласы
Бекхожин көшесі "Усолка шағын ауданы" трамвай аялдамасы
49
Павлодар қаласы
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы "Облыстық балалар ауруханасы" автобус аялдамасы
50
Павлодар қаласы
Амангелді көшесі № 11/2 тұрғын үйдің жанындағы "2-я Южная" автобус аялдамасы
51
Павлодар қаласы
Уральская көшесі № 106 тұрғын үйдің жанындағы "Жаяу Мұса" автобус аялдамасы
52
Павлодар қаласы
"Batyr mall" сауда-ойын сауық орталығы ғимаратының жанындағы "Гринвич" автобус аялдамасы
53
Павлодар қаласы
Ломов көшесі, 171, әкімшілік ғимараттың жанында
54
Павлодар қаласы
Қамзин көшесі № 168 тұрғын үйдің жанындағы "Диспетчерская" автобус аялдамасы
55
Павлодар қаласы
"Керуен" сауда үйі жанындағы "Диспетчерская" автобус аялдамасы
56
Павлодар қаласы
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы "Тубполиклиника" автобус аялдамасы
57
Павлодар қаласы
Әлсейітов көшесі, 31, "Табыс" дүкені ғимаратының жанында
58
Павлодар қаласы
Ворушин көшесі № 10 тұрғын үйдің жанындағы "Альянс" автобус аялдамасы
59
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы "Дачи-1" автобус аялдамасы
60
Павлодар қаласы
Қамзин көшесі № 364 тұрғын үйдің жанындағы "Ладожская" автобус аялдамасы
61
Павлодар қаласы

улица Академика Чокина, 2/2, напротив здания речного вокзала
41
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, 288, возле здания магазина "Асыл"
42
город Павлодар
автобусная остановка "Роддом" возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 1" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
43
город Павлодар
автобусная остановка "Магазин Айгуль" возле жилого дома № 168 проспект Нұрсұлтан Назарбаев
44
город Павлодар
автобусная остановка "Затонский рынок" возле здания коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат № 4" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
45
город Павлодар
автобусная остановка "Поликлиника № 4" возле здания филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Павлодар автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
46
город Павлодар
автобусная остановка "Майры" возле жилого дома № 19 улица Майры
47
город Павлодар
улице Майры, 27/1, возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
48
город Павлодар
трамвайная остановка "Микрорайон Усольский" улица Бекхожина
49
город Павлодар
автобусная остановка "Областная детская больница" возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
50
город Павлодар
автобусная остановка "2-я Южная" возле жилого дома № 11/2 улица Амангельды
51
город Павлодар
автобусная остановка "Жаяу Мусы" возле жилого дома № 106 улица Уральская
52
город Павлодар
автобусная остановка "Гринвич" возле здания торгово-развлекательного центра "Batyr mall"
53
город Павлодар
улица Ломова, 171, возле административного здания
54
город Павлодар
автобусная остановка "Диспетчерская" возле жилого дома № 168 улица Камзина
55
город Павлодар
автобусная остановка "Диспетчерская" возле торгового дома "Керуен"
56
город Павлодар
автобусная остановка "Тубполиклиника" возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
57
город Павлодар
улица Алсеитова, 31, возле здания магазина "Табыс"
58
город Павлодар
автобусная остановка "Альянс" возле жилого дома № 10 улица Ворушина
59
город Павлодар
автобусная остановка "Дачи-1" проспект Нұрсұлтан Назарбаев
60
город Павлодар
автобусная остановка "Ладожская" возле жилого дома № 364 улица Камзина
61
город Павлодар

Жаңаауыл шағынауданы, 6-Жаңаауыл көшесі, 6/1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
62
Павлодар қаласы
Теміржолшылар шағын ауданы, Кленовая көшесі, 77/1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
63
Жетекші ауылы
М. Әуезов көшесі, 15, "Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
64
Жетекші ауылы
Санияз би көшесі № 3 тұрғын үйдің жанындағы "Конечная" автобус аялдамасы
65
Кенжекөл ауылдық округі, Кенжекөл ауылы
Ата заң алаңы, 3/1, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
66
Кенжекөл ауылдық округі, Кенжекөл ауылы
Дружба көшесі № 57 тұрғын үйдің жанындағы "Дружба" автобус аялдамасы
67
Кенжекөл ауылдық округі, Кенжекөл ауылы
Шоқтал көшесі, 58, "Жаңбыр" дүкені ғимаратының жанында
68
Кенжекөл ауылдық округі, Байдала ауылы
Қуанов көшесі, 19, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
69
Кенжекөл ауылдық округі, Долгое ауылы
Автобус аялдамасы, Мұрагер көшесі
70
Ленин кенті
Макаренко көшесі, 1, Ленин кенті әкімі аппаратының "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
71
Ленин кенті
Мақажанов көшесі, 19, "Гастроном" дүкені ғимаратының жанында
72
Мойылды ауылы
Абай көшесі, 1 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 38 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
73
Мойылды ауылы
Ұлы Дала көшесі № 3 тұрғын үйдің жанындағы "Конечная" автобус аялдамасы
74
Павлодар ауылы

микрорайон Жанааул, улица 6 Жанааульская, 6/1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
62
город Павлодар
микрорайон Железнодорожников, улица Кленовая, 77/1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
63
село Жетекши
улица М. Ауезова, 15, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши"
64
село Жетекши
автобусная остановка "Конечная" возле жилого дома № 3 улица Санияз би
65
Кенжекольский сельский округ, село Кенжеколь
площадь Ата заң, 3/1, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кенжекольского сельского округа"
66
Кенжекольский сельский округ, село Кенжеколь
автобусная остановка "Дружбы" возле жилого дома № 57 улица Дружбы
67
Кенжекольский сельский округ, село Кенжеколь
улица Шоктальская, 58, возле здания магазина "Жанбыр"
68
Кенжекольский сельский округ, село Байдала
улица Куанова, 19, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
69
Кенжекольский сельский округ, село Долгое
автобусная остановка, улица Мұрагер
70
поселок Ленинский
улица Макаренко, 1 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" аппарат акима поселка Ленинский
71
поселок Ленинский
улица Макажанова, 19, возле здания магазина "Гастроном"
72
село Мойылды
улица Абая, 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
73
село Мойылды
автобусная остановка "Конечная" возле жилого дома № 3 улица Ұлы Дала
74
село Павлодарское

Советская көшесі, 4/3, "Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында
75
Павлодар ауылы
Железнодорожная көшесі № 8 тұрғын үйдің жанындағы "Конечная" автобус аялдамасы
76
Павлодар ауылы
Октябрьская көшесі № 44 тұрғын үйдің жанындағы "Школьная" автобус аялдамасы

улица Советская, 4/3, возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
75
село Павлодарское
автобусная остановка "Конечная" возле жилого дома № 8 улица Железнодорожная
76
село Павлодарское
автобусная остановка "Школьная" возле жилого дома № 44 улица Октябрьская