Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 166/22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29976 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 166/22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29976
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
29 қыркүйектегі № 166/22
шешіміне қосымша
Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Орташа жылдық норма, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 29 сентября 2022 года
№ 166/22
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма среднегодовая, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель