Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Екібастұз қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 497/64 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 164/22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазанда № 30026 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Екібастұз қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 497/64 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7191 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков

О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 8 января 2021 года № 497/64 "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Экибастуз"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 164/22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2022 года № 30026
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Экибастуз" от 8 января 2021 года № 497/64 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7191).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков