Баянауыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 229/10 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қазанда № 30232 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Баянаульского района
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 4 октября 2022 года № 229/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2022 года № 30232
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Баянауыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауданының әкімі С. Батыргужинов
Баянауыл ауданы
әкімдігінің 2022 жылғы
4 қазандағы № 229/10
қаулысына қосымша
Баянауыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сонымен қатар қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Баянауыл ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, "Арзан" дүкеніне қарама-қарсы

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Баянаульского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Баянаульского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баянаульского района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Баянаульского района
от 4 октября 2022 года
№ 229/10
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Баянаульского района
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, также объекты общественного питания)
1
село Баянаул, улица Мухтара Ауезова, напротив магазина "Арзан"