Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы "Железин ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" № 434/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 163/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 тамызда № 28983 болып тіркелді
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы "Железин ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6757 болып тіркелген), № 434/6 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Железин ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібінде мен мөлшерінде:
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Әлеуметтік қолдау бюджет қаражаты есебінен жылына бір рет 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер

О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 4 марта 2020 года № 434/6 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Железинского района"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29 июля 2022 года № 163/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2022 года № 28983
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Железинского района" от 4 марта 2020 года № 434/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6757), следующее изменение:
в Порядке и размере оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Железинского района, утвержденных указанным решением:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Социальная поддержка специалистам оказывается один раз в год за счет бюджетных средств в размере 4 (четыре) месячных расчетных показателей".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально - экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер