"Железин ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшерін бекіту туралы"
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 тамыздағы № 170/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйектегі № 29356 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму Министрі міндетін атқарушысының 2020 жылғы 30 наурыздағы "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 166 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20284 болып тіркелген) бұйрығы негізінде Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2022 жылға Железин ауданы кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін ұстауға арналған шығындардың ең төменгі мөлшері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
23 тамыздағы № 170/7
шешімге қосымша
2022 жылға арналған Железин ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері
Атауы
Пайдалы алаңның 1 м2* ең төмен мөлшері үшін 1 айға (теңге)
1.
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері
15,5
Ескерту:
м2 - шаршы метр;
пайдалы алаң - тұрғынжайдың тұрғын алаңы мен тұрғын емес алаңының жиынтығы.

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Железинскому району
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 23 августа 2022 года № 170/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29356
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года №166 "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также методики расчета минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20284) Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Железинскому району на 2022 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
от 23 августа 2022 года
№ 170/7
Минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Железинскому району на 2022 год
Наименование
Минимальный размер расходов за 1 м2 полезной площади* в месяц (тенге)
1
Размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
15,5
Примечания:
м2 - квадратный метр;
полезная площадь - сумма жилой и не жилой площади жилища.