Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы "Май ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" № 1/38 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 ақпандағы № 3/13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 ақпанда № 26855 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының "Май ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 1/38 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6166 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов

О признании утратившим силу решения Майского районного маслихата от 30 ноября 2018 года № 1/38"О корректировке базовых ставок земельного налога по Майскому району"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 10 февраля 2022 года № 3/13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2022 года № 26855
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога по Майскому району" от 30 ноября 2018 года № 1/38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6166).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов