Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы № 244/50 "Павлодар облысы Успен ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 127/23 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30781 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы № 244/50 "Павлодар облысы Успен ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6529 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов

О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата от 27 августа 2019 года № 244/50 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2022 года № 127/23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30781
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 27 августа 2019 года № 244/50 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6529).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов