Шарбақты ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 2 "Шарбақты ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31383 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Шарбақты ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 2 "Шарбақты ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4395 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауданының әкімі А. Абеуов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шарбақты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2022 жылғы
29 желтоқсандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Шарбақты ауданы
әкімінің 2015 жылғы
13 наурыздағы № 2
шешіміне қосымша
№ 437 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шарбақты ауылы, Иван Ворушин көшесі, 71, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: 9 май - толық; Урицкий -толық; Иван Ворушин - толық; Достық – толық; Заводская – толық; Матросов – толық; Бауыржан Момышұлы – толық; Абай – толық; Гигант – толық; Талғат Бигелдинов – толық; 8 съезд Советов – толық; 2 микрорайон - толық; Қабанбай батыр – толық; Новоселов – толық; Энтузиастов – толық; Лесная – толық; Абылай хан – толық; Максим Горький – толық; 1 микрорайон – толық; Молодежная – толық; Подстанция – толық.
№ 438 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шарбақты ауылы, Чкалов көшесі, 40, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Веткомплекс – толық; Степан Токарев - толық, Баян батыр– толық, Чкалов - толық; Владимир Поляков – жұп жағы № 6, 8, 8А, 10, 10А, 14, тақ жағы № 1, 3, 9, 11, 19, 21, 23; Музафар Әлімбаев – жұп жағы № 10, 14, 16, 20, 22,24; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15; Владимир Чайко – жұп жағы № 2, 6, 8, 10, 14, 16, 18; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Тәуелсіздік – жұп жағы № 4, 6, 6А; тақ жағы № 1, 1А, 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Абенов – жұп жағы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; тақ жағы № 1, 1/1, 1А,1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33; Антонов – жұп жағы № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы № 5, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Бөгенбай батыр – жұп жағы № 2, 2А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; тақ жағы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Панфилов – жұп жағы № 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 13, 15; Мәншүк Маметова – жұп жағы № 2, 4, 6, 8, 10, 12; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15; Естай – жұп жағы № 2, 4, 6, 8, 10; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Гагарин – жұп жағы № 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 16; тақ жағы № 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 15; Шоқан Уалиханов – жұп жағы № 4, 6, 8, 8А, 10, 10А, 12, 12А, тақ жағы № 1, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Энергетиков – толық.
№ 439 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шарбақты ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 26, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты;

О внесении изменения в решение акима Щербактинского района от 13 марта 2015 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Щербактинского района"
Решение акима Щербактинского района Павлодарской области от 29 декабря 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31383
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Щербактинского района от 13 марта 2015 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4395) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Щербактинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Щербактинского района А. Абеуов
"СОГЛАСОВАНО"
Щербактинская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к решению акимата
Щербактинского района
от 29 декабря 2022 года
№ 1
Приложение
к решению акима
Щербактинского района от
13 марта 2015 года № 2
Избирательный участок № 437
Местонахождение участка: село Шарбакты, улица Ивана Ворушина, 71, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";
границы избирательного участка: улицы: 9 мая - полностью; Урицкого – полностью; Ивана Ворушина - полностью; Достық – полностью; Заводская – полностью; Матросова – полностью; Бауыржан Момышулы – полностью; Абая – полностью; Гиганта – полностью; Талгата Бигельдинова – полностью; 8 съезд Советов – полностью; 2 микрорайон - полностью; Кабанбай батыра – полностью; Новоселов - полностью; Энтузиастов – полностью; Лесная – полностью; Абылай хана - полностью; Максима Горького – полностью; 1 микрорайон – полностью; Молодежная – полностью; Подстанция – полностью.
Избирательный участок № 438
Местонахождение участка: село Шарбакты, улица Чкалова, 40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";
границы избирательного участка: улицы: Веткомплекс – полностью; Степана Токарева – полностью; Баян батыра - полностью; Чкалова – полностью; Владимира Полякова – четная сторона № 6, 8, 8А,10, 10А,14; нечетная сторона № 1, 3, 9, 11, 19, 21, 23; Музафара Алимбаева – четная сторона № 10, 14, 16, 20, 22, 24; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15; Владимира Чайко – четная сторона № 2, 6, 8, 10, 14, 16, 18; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Тәуелсіздік – четная сторона № 4, 6, 6А; нечетная сторона № 1, 1А, 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Абенова – четная сторона № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; нечетная сторона № 1, 1/1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33; Антонова – четная сторона № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона № 5, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Богенбай батыра – четная сторона № 2, 2А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; нечетная сторона № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Панфилова – четная сторона № 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 13, 15; Маншук Маметовой – четная сторона № 2, 4, 6, 8, 10, 12; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9,13, 15; Естая – четная сторона № 2, 4, 6, 8, 10; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Гагарина – четная сторона № 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 16; нечетная сторона № 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 15; Чокана Валиханова – четная сторона № 4, 6, 8, 8А, 10, 10А, 12, 12А, нечетная сторона № 1, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Энергетиков – полностью.
Избирательный участок № 439
Местонахождение участка: село Шарбакты, улица Тәуелсіздік, 26, здание государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";

сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Қанаш Камзин – толық; Владимир Поляков – жұп жағы № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 74, 76, 78; тақ жағы № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81; Музафар Әлімбаев – жұп жағы № 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 60, 62, 64, 66, 68, 70; тақ жағы № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43,47А, 57, 59, 61; Владимир Чайко – жұп жағы № 22,24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 48, 50, 52, 54; тақ жағы № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 57, 59, 61; Победа – жұп жағы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33; Наурызбай батыр – жұп жағы № 4, 6, 8; тақ жағы № 5, 7, 9, 11; Тәуелсіздік – жұп жағы № 20, 22, 24, 24/1,32, 36, 38, 40, 42; тақ жағы № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 61, 63, 65, 69; Абенов – жұп жағы № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; тақ жағы № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; Антонов – жұп жағы № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 64, 72; тақ жағы № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 65, 67, 71; Бөгенбай батыр - жұп жағы № 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; тақ жағы № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Панфилов – жұп жағы № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72; тақ жағы №, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Гагарин – жұп жағы № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; тақ жағы № 19, 21,21А, 23,23А, 25,27, 29,31, 43; Малайсары тархан – толық; Смағұлов – толық; Шоқан Уалиханов – жұп жағы № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, тақ жағы № 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79А.
№ 440 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Орловка ауылы, 1 Май көшесі, 38, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Орловка ауылдық округінің Орловка ауылы.
№ 441 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Красиловка ауылы, Ленин көшесі, 70, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Сосновка ауылдық округінің Красиловка ауылы.
№ 442 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Заборовка ауылы, Ленин көшесі, 40, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Заборовка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

границы избирательного участка: улицы: Канаша Камзина – полностью; Владимира Полякова – четная сторона № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 74, 76, 78; нечетная сторона № 25, 27, 29, 31, 33, 35,37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81; Музафара Алимбаева – четная сторона № 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 60, 62, 64, 66, 68, 70; нечетная сторона № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47А, 57, 59, 61; Владимира Чайко – четная сторона № 22,24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 48, 50, 52, 54; нечетная сторона № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 57, 59, 61; Победа – четная сторона № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33; Наурызбай батыра– четная сторона № 4, 6, 8; нечетная сторона № 5, 7, 9, 11; Тәуелсіздік – четная сторона № 20, 22, 24, 24/1, 32, 36, 38, 40, 42; нечетная сторона № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 61, 63, 65, 69; Абенова – четная сторона № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; нечетная сторона № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; Антонова – четная сторона № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 64, 72; нечетная сторона № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 65, 67, 71; Богенбай батыра - четная сторона № 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; нечетная сторона № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Панфилова – четная сторона № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72; нечетная сторона № 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Гагарина – четная сторона № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; нечетная сторона № 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 43; Малайсары тархана – полностью; Смагулова – полностью; Чокана Валиханова – четная сторона № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36; нечетная сторона № 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79А.
Избирательный участок № 440
Местонахождение участка: село Орловка, улица 1 Мая, 38, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
граница избирательного участка: село Орловка Орловского сельского округа.
Избирательный участок № 441
Местонахождение участка: село Красиловка, улица Ленина, 70, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Красиловка Сосновского сельского округа.
Избирательный участок № 442
Местонахождение участка: село Заборовка, улица Ленина, 40, здание коммунального государственного учреждения "Заборовская основная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";

сайлау учаскесінің шекаралары: Сосновка ауылдық округінің Заборовка ауылы, Сосновка ауылы Победа № 9-дан 60-қа дейін, Ленин № 10-нан 33-ке дейін көшелері (таратылған Софиевка ауылы).
№ 445 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сосновка ауылы, Молодежная көшесі, 20 "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Сосновка ауылдық округінің Сосновка ауылы.
№ 446 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сынтас ауылы, Жеңіс көшесі, 33, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шарбақты ауылдық округінің Сынтас ауылы.
№ 447 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Богодаровка ауылы, Центральная көшесі, 43, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шарбақты ауылдық округінің Богодаровка ауылы, Шарбақты ауылы Мир көшесі № 1, 6, 13, 16 (таратылған Аникино ауылы).
№ 448 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Назаровка ауылы, Жеңіс көшесі, 11А, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Назаровка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Назаровка ауылы, Алексеевка ауылының Суворов № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, Западная № 1, 2 көшелері (таратылған Каховка ауылы).
№ 451 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Малиновка ауылы, Мир көшесі, 7, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шарбақты ауылдық округінің Малиновка ауылы, Татьяновка ауылы.
№ 452 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жылы-Бұлақ ауылы, Баратбаев көшесі, 18, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Жылы-Бұлақ ауылы.
№ 453 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Маралды станциясы, Южная көшесі, 58, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Маралды бастауыш жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Көлбұлақ ауылы, Маралды теміржол станциясы.
№ 454 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Хмельницкое ауылы, Ленин көшесі, 15, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Хмельницкое ауылы.
№ 455 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Галкино ауылы, Ленин көшесі, 67, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Галкино ауылдық округінің Галкино ауылы, "Чайка", "Космические зори", "Лесная сказка" қала сыртындағы лагерьлері.
№ 458 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Арбаиген ауылы, Абай көшесі, 77, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Галкино ауылдық округінің Арбаиген ауылы.
№ 459 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Алексеевка ауылы, Первомайская көшесі, 51 "А", "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Александровка ауылдық округінің Алексеевка ауылы, Құрқамыс теміржол станциясы.
№ 461 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Александровка ауылы, Жеңіс көшесі, 31, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Александровка ауылдық округінің Александровка ауылы.
№ 462 сайлау учаскесі

границы избирательного участка: село Заборовка, село Сосновка, улицы Победа с № 9 по 60, Ленина с № 10 по 33 (упраздненное село Софиевка) Сосновского сельского округа.
Избирательный участок № 445
Местонахождение участка: село Сосновка, улица Молодежная, 20, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Сосновка Сосновского сельского округа.
Избирательный участок № 446
Местонахождение участка: село Сынтас, улица Жеңіс, 33, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Сынтас Шарбактинского сельского округа.
Избирательный участок № 447
Местонахождение участка: село Богодаровка, улица Центральная, 43, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Богодаровка, село Шарбакты, улица Мира № 1, 6, 13, 16 (упраздненное село Аникино) Шарбактинского сельского округа.
Избирательный участок № 448
Местонахождение участка: село Назаровка, улица Жеңіс, 11А, здание коммунального государственного учреждения "Назаровская основная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";
границы избирательного участка: село Назаровка, село Алексеевка улицы Суворова № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, Западная № 1, 2 (упраздненное село Каховка).
Избирательный участок № 451
Местонахождение участка: село Малиновка, улица Мира, 7, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Малиновка, село Татьяновка Шарбактинского сельского округа.
Избирательный участок № 452
Местонахождение участка: село Жылы-Булак, улица Баратбаева, 18, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Жылы-Булак Жылы-Булакского сельского округа.
Избирательный участок № 453
Местонахождение участка: станция Маралды, улица Южная, 58, здание коммунального государственного учреждения "Маралдинская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";
границы избирательного участка: село Кольбулак, железнодорожная станция Маралды Жылы-Булакского сельского округа.
Избирательный участок № 454
Местонахождение участка: село Хмельницкое, улица Ленина, 15, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Хмельницкое Жылы-Булакского сельского округа.
Избирательный участок № 455
Местонахождение участка: село Галкино, улица Ленина, 67, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Галкино, загородные лагеря "Чайка", "Космические зори", "Лесная сказка".
Избирательный участок № 458
Местонахождение участка: село Арбаиген, улица Абая, 77, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Арбаиген Галкинского сельского округа.
Избирательный участок № 459
Местонахождение участка: село Алексеевка, улица Первомайская, 51 "А", здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Алексеевка, железнодорожная станция Куркамыс Александровского сельского округа.
Избирательный участок № 461
Местонахождение участка: село Александровка, улица Жеңіс, 31, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Александровка Александровского сельского округа.
Избирательный участок № 462

Учаскенің орналасқан жері: Жаңа-ауыл ауылы, 1 Мамыр көшесі, 15, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Александровка ауылдық округінің Жаңа-ауыл ауылы.
№ 463 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Чигириновка ауылы, Тың көшесі, 32, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Галкино ауылдық округінің Чигириновка ауылы, Ботабас ауылы.
№ 464 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Есілбай ауылы, Мәңгілік Ел көшесі, 50 "А", "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шалдай ауылдық округінің Есілбай ауылы, Сейтен орманшылығы.
№ 465 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Садық-Ащы ауылы, Центральная көшесі, 15, әкімшілік ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Садық-Ащы ауылы, Шошқалы ауылы, Шалдай ауылы А. Бөкейханов көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 (қысқартылған Сүгір ауылы), Шалдай ауылы, М. Дулатов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19 (таратылған Бозалаң ауылы).
№ 466 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шалдай ауылы, Ленин көшесі, 41, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шалдай ауылдық округінің Шалдай ауылы.
№ 469 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сахновка ауылы, Школьная көшесі, 5, "Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Сахновка ауылы.
№ 472 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шарбақты ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 46, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Гимназиялық сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Естай – жұп жағы № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Мәншүк Маметова – жұп жағы № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; тақ жағы № 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Бөгенбай батыр – жұп жағы № 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; тақ жағы № 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; 8 Март – толық; Қаныш Сатпаев – тақ жағы № 3, 5, 7, 9, 11А, 13, 21, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 47А, 49, 49А, 51, 55, 57, 59, 61, 61А, 71А; Панфилов – жұп жағы № 74, 76, 78, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тақ жағы № 67, 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 93, 95, 97, 99; Гагарин – жұп жағы № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; тақ жағы № 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Владимир Поляков – жұп жағы № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114А, 116, 116А, 118; тақ жағы № 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117; Музафар Әлімбаев - жұп жағы № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; тақ жағы № 63, 63А, 67, 71, 73; Победа – жұп жағы № 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; тақ жағы № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Әбенов – жұп жағы № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 100, 102, 104, 106, 110; тақ жағы № 87, 89, 91, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; Наурызбай батыр – жұп жағы № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; тақ жағы № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Антонов – жұп жағы № 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; тақ жағы № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; 1 Май – толық; Шоқан Уалиханов – жұп жағы № 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76; тақ жағы № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Владимир Чайко – жұп жағы № 56А, 58, 58А, 60,66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; тақ жағы № 69,71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Тәуелсіздік – жұп жағы № 44/2, 54, 58, 60, 62; тақ жағы № 71,73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
№ 473 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: село Жана-Аул, улица 1 Мамыр, 15, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Жана-Аул Александровского сельского округа.
Избирательный участок № 463
Местонахождение участка: село Чигириновка, улица Тың, 32, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Чигириновка, село Ботабас Галкинского сельского округа.
Избирательный участок № 464
Местонахождение участка: село Есильбай, улица Мәңгілік Ел, 50 "А", здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Есильбай, Сейтеновское лесничество Шалдайского сельского округа.
Избирательный участок № 465
Местонахождение участка: село Садык-Ащи, улица Центральная, 15, административное здание;
границы избирательного участка: село Садык-Ащи, село Чушкалы, село Шалдай улица А. Бокейханова с № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 (упраздненное село Сугур), село Шалдай улица Дулатова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19 (упраздненное село Бозалань).
Избирательный участок № 466
Местонахождение участка: село Шалдай, улица Ленина, 41, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Шалдай Шалдайского сельского округа.
Избирательный участок № 469
Местонахождение участка: село Сахновка, улица Школьная, 5, здание сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района";
границы избирательного участка: село Сахновка Жылы-Булакского сельского округа.
Избирательный участок № 472
Местонахождение участка: село Шарбакты, улица Тәуелсіздік, 46, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";
границы избирательного участка: улицы: Естая – четная сторона № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Маншук Маметовой – четная сторона № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; нечетная сторона № 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Богенбай батыра – четная сторона № 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; нечетная сторона № 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; 8 Марта – полностью; Каныша Сатпаева–нечетная сторона № 3, 5, 7, 9, 11А, 13, 21, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 47А, 49, 49А, 51, 55, 57, 59, 61, 61А, 71А; Панфилова – четная сторона № 74, 76, 78, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; нечетная сторона № 67, 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 93, 95, 97, 99; Гагарина – четная сторона № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; нечетная сторона № 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Владимира Полякова – четная сторона № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114А, 116, 116А, 118; нечетная сторона № 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117; Музафара Алимбаева - четная сторона № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; нечетная сторона № 63, 63А, 67, 71, 73; Победа – четная сторона № 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; нечетная сторона № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Абенова – четная сторона № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 100, 102, 104, 106, 110; нечетная сторона № 87, 89, 91, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; Наурызбай батыра – четная сторона № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; нечетная сторона № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Антонова – четная сторона № 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; нечетная сторона № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; 1 Мая – полностью; Чокана Валиханова – четная сторона № 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76; нечетная сторона № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Владимира Чайко – четная сторона № 56А, 58, 58А, 60,66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; нечетная сторона № 69,71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Тәуелсіздік – четная сторона № 44/2, 54, 58, 60, 62; нечетная сторона № 71,73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Избирательный участок № 473

Учаскенің орналасқан жері: Шарбақты ауылы, Победа көшесі, 81, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№2 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Абенов – жұп жағы № 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144; тақ жағы № 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Антонов – жұп жағы № 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124/1, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; тақ жағы № 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141А, 145; Қаныш Сатпаев – жұп жағы № 4, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 54, 60, 64А; Толстой – толық; Амангелді - толық; Естай – жұп жағы №, 42, 44, 46, 48, 50; Жамбыл Жабаев – толық; Бөгенбай батыр – жұп жағы № 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150,152; тақ жағы - 103, 105, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139; Панфилов – жұп жағы № 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136; тақ жағы № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; Гагарин – жұп жағы № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; тақ жағы № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Мәншүк Маметова - жұп жағы № 36, 38, 40, 42, 44; тақ жағы № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Владимир Чайко – жұп жағы № 80, 82, 84, 86, 88, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144; тақ жағы № 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149,151, 153, 155, 157, 159, 161; Тәуелсіздік – жұп жағы № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 100, 102; тақ жағы № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 135, 137, 139, 145, 147; Бірлік – толық; Наурызбай батыр – жұп жағы № 42, 46, 48, 50, 52, 54, 60; тақ жағы № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Победа – жұп жағы № 70, 72, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 126А, 128; тақ жағы № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 99, 109, 111, 113; Музафар Әлімбаев - жұп жағы № 112, 114, 118, 110, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 134, 136; тақ жағы № 99, 101, 103, 105,109, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 179; Владимир Поляков – тақ жағы 119, 123, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 161, 165, 167, 171, 173, 175, 177.

Местонахождение участка: село Шарбакты, улица Победа, 81, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 2" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области";
границы избирательного участка: улицы: Абенова – четная сторона №112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144; нечетная сторона № 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Антонова – четная сторона № 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124/1, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; нечетная сторона № 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141А, 145; Каныша Сатпаева – четная сторона № 4, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 54, 60, 64А; Толстого – полностью; Амангельды - полностью; Естая – четная сторона №, 42, 44, 46, 48, 50; Жамбыла Жабаева – полностью; Богенбай батыра – четная сторона № 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138,140,142, 144, 146, 148, 150,152; нечетная сторона - 103, 105, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139; Панфилова – четная сторона № 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136; нечетная сторона № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; Гагарина – четная сторона № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; нечетная сторона № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Маншук Маметовой - четная сторона № 36, 38, 40, 42, 44; нечетная сторона № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Владимира Чайко – четная сторона № 80, 82, 84, 86, 88, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144; нечетная сторона № 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149,151, 153, 155, 157, 159, 161; Тәуелсіздік – четная сторона № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 100, 102; нечетная сторона № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 135, 137, 139, 145, 147; Бірлік – полностью; Наурызбай батыра – четная сторона № 42, 46, 48, 50, 52, 54, 60; нечетная сторона № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Победа – четная сторона № 70, 72, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100,102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 126А, 128; нечетная сторона № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 99, 109, 111, 113; Музафара Алимбаева - четная сторона № 112, 114, 118, 110, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 134, 136; нечетная сторона № 99, 101, 103, 105,109, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 179; Владимира Полякова - нечетная сторона № 119, 123, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 161, 165, 167, 171, 173, 175, 177.