Шарбақты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы "Үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 273/15 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсанағы № 289/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31421 болып тіркелді
Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы "Үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 болып тіркелген) № 273/15 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шарбақты ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шарбақты аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Шарбақты ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2 тармағы алып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1- қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2- қосымшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауданының әкімі А. Абеуов
Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2022 жылғы
29 желтоқсандағы
№ 289/1 шешіміне
қосымша
Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2014 жылғы
11 тамыздағы
№ 273/15 қаулысына
1 - қосымша
Шарбақты ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Стендтер саны (тақталар, тұғырлар)
1
Александровка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
2
Алексеевка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
3
Жаңа-Ауыл ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
4
Галкино ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
5
Татьяновка ауылы
Медициналық пункті ғимаратының жанында
1 стенд
6
Назаровка ауылы
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Назаровка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
7
Богодаровка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
8
Малиновка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
9
Сахновка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
10
Жылы-Бұлақ ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
11
Красиловка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
12
Заборовка ауылы
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Забаровка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
13
Сосновка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
14
Сынтас ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
15
Орловка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
16
Көлбұлақ ауылы
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Алға бастауыш жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
17
Хмельницкий ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
18
Маралды станциясы
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Маралды бастауыш жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
19
Шарбақты ауылы
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№3 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Гимназиялық сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
"Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "№2 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
"Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты ауданы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанында
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
20
Садық-Ашы ауылы
Бұрынғы мектеп әкімшілік ғимаратының жанында
1 стенд
21
Шалдай ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
22
Чигириновка ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
23
Есілбай ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
24
Арбаиген ауылы
"Шарбақты ауданының мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд

О внесении изменений в постановление акимата Щербактинского района от 11 августа 2014 года № 273/15 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 29 декабря 2022 года № 289/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31421
Акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Щербактинского района от 11 августа 2014 года № 273/15 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4002) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Щербактинского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Щербактинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Щербактинского района согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Щербактинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Щербактинского района А. Абеуов
Приложение
к решению акимата
Щербактинского района
от 29 декабря 2022 года
№ 289/1
Приложение к
постановлению акимата
Щербактинского района
от 11 августа 2014 года
№ 273/15
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Щербактинского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов (щитов, тумб)
1
село Александровка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
2
село Алексеевка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
3
село Жана-Аул
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
4
село Галкино
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
5
село Татьяновка
Около здания медицинского пункта
1 стенд
6
село Назаровка
Около здания коммунального государственного учреждения "Назаровская основная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
1 стенд
7
село Богодаровка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
8
село Малиновка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
9
село Сахновка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
10
село Жылы-Булак
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
11
село Красиловка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
12
село Заборовка
Около здания коммунального государственного учреждения "Заборовская основная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
1 стенд
13
село Сосновка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
14
село Сынтас
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
15
село Орловка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
16
село Кольбулак
Около здания коммунального государственного учреждения "Алгинская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
1 стенд
17
село Хмельницкое
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
18
станция Маралды
Около здания коммунального государственного учреждения "Маралдинская начальная общеобразовательная школа" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
1 стенд
19
село Шарбакты
Около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
Около коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
Около здания коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 2" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области"
Около здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Около здания государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
20
село Садык-Ащи
Около административного здания бывшей школы
1 стенд
21
село Шалдай
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
22
село Чигириновка
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
23
село Есильбай
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд
24
село Арбаиген
Около здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества" отдела культуры, физической культуры и спорта Щербактинского района"
1 стенд