Алматы қаласының мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVI сессиясының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 114 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 наурызда № 27121 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 222 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1049 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы С. Канкуров

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы
Решение ХVI сессии маслихата города Алматы VII созыва от 4 марта 2022 года № 114. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 15 марта 2022 года № 27121
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы "Об утверждении регламента маслихата города Алматы" от 24 апреля 2014 года № 222 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1049).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Алматы С. Канкуров