"Алматы қаласында Жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 378 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХI сессиясының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 138 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 маусымда № 28444 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласында Жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 378 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1578 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы С. Канкуров

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 9 августа 2019 года № 378 "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами в городе Алматы"
Решение внеочередной ХХI сессии маслихата города Алматы VII созыва от 8 июня 2022 года № 138. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 14 июня 2022 года № 28444
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами в городе Алматы" от 9 августа 2019 года № 378 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1578).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Алматы С. Канкуров