"Алматы қаласындағы 2020-2022 жылдарға арналған әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХХ сессиясының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 189 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 желтоқсанда № 30919 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласындағы 2020-2022 жылдарға арналған әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1262 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Алматы от 18 марта 2020 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2020-2022 годы"
Решение внеочередной ХХХ сессии маслихата города Алматы VII созыва от 30 ноября 2022 года № 189. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2022 года № 30919
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 18 марта 2020 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1612) следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.