Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29660 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1538 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 60, 67, 103, 106, 108, 109, 114, 120 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі Е. Сейтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Алмалы
ауданының әкімі
2022 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 02 шешіміне
қосымша
№ 38 сайлау учаскесi
Шекаралары: Варламов көшесінен Абай даңғылымен батысқа қарай солтүстік жағы Сайран өзенінің шығыс жағалауына дейін; Сайран өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай шығыс жағы Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Волховская көшесіне дейін; Волховская көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Абай даңғылына дейін.
№ 39 сайлау учаскесi
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Абай даңғылымен батысқа қарай солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен солтүстікке қарай шығыс жағы Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Прокофьев көшесіндегі № 148 үйді қоса Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Абай даңғылына дейін.
№ 41 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тұрғыт Озал көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен оңтүстік бағытта Түркебаев тұйық көшесіне дейін, Түркебаев тұйық көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 42 сайлау учаскесi

О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 15 сентября 2022 года № 02. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29660
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" от 11 апреля 2019 года № 01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1538) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 60, 67, 103, 106, 108, 109, 114, 120 согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Алмалинского района города Алматы Е. Сейтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению акима
Алмалинского района
города Алматы
от 15 сентября 2022 года № 02
Избирательный участок № 38
Границы: от улицы Варламова по проспекту Абая на запад северная сторона до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран на север восточная сторона до улицы Толе би; по улице Толе би на восток южная сторона до улицы Волховская; по улице Волховская на юг западная сторона до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра на запад северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на юг западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 39
Границы: от улицы Туркебаева по проспекту Абая на запад северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на север восточная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на восток южная сторона до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на юг западная сторона, включая дом № 148 по улице Прокофьева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на восток южная сторона до улицы Туркебаева; по улице Туркебаева на юг западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 41
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Туркебаева, по четной стороне улицы Туркебаева в южном направлении до переулка Туркебаева, по четной стороне переулка Туркебаева в восточном направлении до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 42

Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Төле би көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі № 163 үйдің шығыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 163 үйдің шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай батыс жағы Қараөткел көшесіндегі № 201 үй аумағының шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 201 үй аумағының шекарасынан Қараөткел көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Төле би көшесіндегі № 273А үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Төле би көшесіндегі № 273А үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай оңтүстік жағы Лихачев көшесіне дейін; одан әрі Тастақ-2 ықшамауданындағы № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 үйлер аумағының шығыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Төле би көшесіне дейін.
№ 43 сайлау учаскесі
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Волховская көшесіне дейін; Волховская көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесi
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің тұсындағы Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 26, № 27, № 29, № 30, № 22 үйлер аумағының шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай батыс жағы Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесінен оңтүстікке қарай Грановский көшесіндегі № 96 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай солтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі № 168 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 168 үй аумағының оңтүстік шекарасынан солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесі бойымен батысқа қарай солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай шығыс жағы Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Грановский көшесіндегі № 47 үй аумағының шекарасына дейін; Грановский көшесіндегі № 47 үй аумағынан солтүстік шекара бойымен Тастақ-2 ықшам ауданының № 8Б, № 9А, № 14, № 13 үйлер аумағының бойымен және Тілендиев көшесіндегі № 35 үйдің шығысында оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай батыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Толе би на запад северная сторона до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток южная сторона до восточной границы дома № 163 по улице Қараөткел; по восточной границе дома № 163 по улице Қараөткел на юг в западная сторона до границы территории дома № 201 по улице Қараөткел; от границы территории дома № 201 улицы Қараөткел по улице Қараөткел на восток южная сторона до южной границы территории дома № 273А улицы Толе би; вдоль северной границы территории дома № 273А улицы Толе би на восток южная сторона до улицы Лихачева; далее по восточной стороне территории домов № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 микрорайона Тастак-2 на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг западная сторона до улицы Толе би.
Избирательный участок № 43
Границы: от улицы Прокофьева по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Варламова; по четной стороне улицы Варламова в северном направлении до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра в восточном направлении до улицы Волховская; по четной стороне улицы Волховская в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы в северном направлении до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова в восточном направлении до улицы Прокофьева; по нечетной стороне улицы Прокофьева в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 44
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Дуйсенова на запад северная сторона до улицы Даргомыжского; в створе улицы Даргомыжского по восточной границе территории домов № 26, № 27, № 29, № 30, № 22 микрорайона Тастак-2 на юг западная сторона до улицы Лихачева; от улицы Лихачева по южной границе территории дома № 96 улицы Грановского на запад северная сторона до южной границы территории дома № 168 улицы Қараөткел; от южной границы территории дома № 168 улицы Қараөткел на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на запад северная сторона до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север восточная сторона до улицы Грановского; по улице Грановского на юг западная сторона до границы территории дома № 47 улицы Грановского; от территории дома № 47 улицы Грановского вдоль северной границы территории домов № 8Б, № 9А, № 14, № 13 микрорайона Тастак-2 и № 35 улицы Тлендиева Нургисы на восток южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг западная сторона до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 45

Шекаралары: Түркебаев көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта, Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоспағанда, Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағы бойынша оңтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Түркебаев көшесіндегі № 61 және № 63 үйлерді қоспағанда, Артем көшесіне дейін.
№ 46 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тұрғыт Озал көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағы бойынша шығыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Артем көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87, № 61 және № 63 үйлерді қоса алғанда.
№ 50 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ислам Каримов көшесінен Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Розыбакиев көшесіндегі № 23 үйдің шекарасына дейін, одан әрі оңтүстікке қарай № 33/1 сауда павильонының батыс жағымен, содан кейін шығысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін.
№ 51 сайлау учаскесі
Шекаралары: Аренский көшесінен Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Курильская көшесіне дейін; Курильская көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта, содан кейін шығысқа қарай Курильская көшесінің солтүстік жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Курильская көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің шығыс жағымен көтерме сауда базарының сауда павильонының № 33/1 үйінің оңтүстік шекарасын бойлай батысқа бұрыламыз; одан әрі солтүстікке қарай сауда павильонының № 33/1 үйінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта № 23 үйге дейін; содан кейін батысқа қарай Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен оңтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Түркебаев тұйық көшесіне дейін, Түркебаев тұйық көшесінің жұп санды жағымен батыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 67 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сыпатаев көшесінен Төле би көшесінің оңтүстік жағымен Нұрлы жол көшесіне дейін; Нұрлы жол көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сыпатаев көшесіне дейін; Сыпатаев көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін.
№ 103 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Есентай өзенінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің шығыс жағалауымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен солтүстік-шығыс бағытта Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін.
№ 106 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне улицы Артема в западном направлении до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского в южном направлении до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би в западном направлении до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева в северном направлении до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова в западном направлении до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы в северном направлении до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская в восточном направлении, исключая дом № 41 по улице Кавказская и дом № 11 по улице Брусиловского, до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского в южном направлении до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова в восточном направлении до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева в южном направлении исключая дома № 61 и № 63 улицы Туркебаева до улицы Артема.
Избирательный участок № 46
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Артема в западном направлении до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева в северном направлении до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказской в восточном направлении до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала в южном направлении до улицы Артема, включая дома № 59/87, № 61 и № 63 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 50
Границы: от улицы Ислама Каримова по южной стороне проспекта Райымбека до улицы Аренского; по западной стороне улицы Аренского в южном направлении до границы дома № 23 по улице Розыбакиева, далее на юг вдоль западной стороны торгового павильона № 33/1, затем на восток до улицы Розыбакиева; по западной стороне улицы Розыбакиева в южном направлении до улицы Дуйсенова; по северной стороне улицы Дуйсенова в западном направлении до улицы Ислама Каримова; по восточной стороне улицы Ислама Каримова на север до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 51
Границы: от улицы Аренского по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Курильская; по западной стороне улицы Курильская в южном направлении, затем на восток по северной стороне улицы Курильская до улицы Ауэзова; по западной стороне улицы Ауэзова на юг до улицы Толе би; по северной стороне улицы Толе би в западном направлении до улицы Розыбакиева; по восточной стороне улицы Розыбакиева, затем поворачиваем на запад вдоль южной границы дома № 33/1 торгового павильона оптового рынка; далее на север вдоль восточной стороны дома № 33/1 торгового павильона до южного дома № 23; затем на запад до улицы Аренского; по восточной стороне улицы Аренского до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 60
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева в южном направлении до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра в западном направлении до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая; по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала в северном направлении до переулка Туркебаева, по четной стороне переулка Туркебаева в западном направлении до улицы Туркебаева, по четной стороне улицы Туркебаева в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 67
Границы: от улицы Сыпатаева по южной стороне улицы Толе би до улицы Нұрлы жол; по западной стороне улицы Нұрлы жол в южном направлении до улицы Карасай батыра; по южной стороне улицы Карасай батыра в западном направлении до улицы Ауэзова; по западной стороне улицы Ауэзова в южном направлении до улицы Жамбыла; по северной стороне улицы Жамбыла в западном направлении до улицы Жарокова; по восточной стороне улицы Жарокова на север до улицы Карасай батыра; по южной стороне улицы Карасай батыра в восточном направлении до улицы Сыпатаева; по восточной стороне улицы Сыпатаева на север до улицы Толе би.
Избирательный участок № 103
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до восточного берега реки Есентай; вдоль восточного берега реки Есентай в северном направлении до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека в северо-восточном направлении до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева в южном направлении до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 106

Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта, Масанчи көшесіндегі № 3, № 5 үйлерді, Кашгарская көшесіндегі № 4, № 6, № 8 үйлерді және Мақатаев көшесіндегі № 156 үйді қоспағанда Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылының жұп санды жағымен шығыс бағытта Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің аумағын қоспағанда.
№ 108 сайлау учаскесі
Шекаралары: Чайковский көшесінен Жібек Жолы даңғылының тақ санды жағымен батыс бағытта Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Масанчи көшесіндегі № 3, № 5 үйлерін, Кашгарская көшесінің № 4, № 6, № 8 үйлерін және Мақатаев көшесіндегі № 156 үйді қоса алғанда Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі жұп санды жағымен шығыс бағытта Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Жібек Жолы даңғылына дейін.
№ 109 сайлау учаскесі
Шекаралары: Кашгарская көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен шығыс бағытта "Қазметмаш" зауыты аумағының батыс жағына дейін; "Қазметмаш" зауыты аумағының батыс жағымен оңтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін.
№ 114 сайлау учаскесі
Шекаралары: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылының жұп санды жағымен шығыс бағытта Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Әлімжанов көшесіне дейін; Әлімжанов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Әлімжанов көшесіндегі № 61 үйді және Мақатаев көшесіндегі № 82 үйді қоса алғанда Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағы бойынша оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін.
№ 120 сайлау учаскесі
Шекаралары: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Әлімжанов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Әлімжанов көшесіндегі № 61 және Мақатаев көшесіндегі № 82 үйді қоспағанда Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Әлімжанов көшесіне дейін.

Границы: от улицы Наурызбай батыра по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета в северном направлении до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи в южном направлении, исключая дома № 3, № 5 улицы Масанчи, дома № 4, № 6, № 8 улицы Кашгарская и дом № 156 улицы Макатаева до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы в восточном направлении до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра в южном направлении до улицы Гоголя, исключая территорию Республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 108
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы в западном направлении до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи в северном направлении до улицы Макатаева включая дома № 3, 5 улицы Масанчи, дома № 4, 6, 8 улицы Кашгарская и дом № 156 улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского в южном направлении до проспекта Жибек Жолы.
Избирательный участок № 109
Границы: от улицы Кашгарской по нечетной стороне улицы Макатаева в западном направлении до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева в северном направлении до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до западной стороны территории завода "Казметмаш"; по западной стороне территории завода "Казметмаш" в южном направлении до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 114
Границы: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаева по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра в северном направлении до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы в восточном направлении до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского в северном направлении до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана в южном направлении до улицы Алимжанова; по четной стороне улицы Алимжанова в восточном направлении включая дом № 61 улицы Алимжанова и дом № 82 улицы Макатаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева в южном направлении до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 120
Границы: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаева по нечетной стороне улицы Алимжанова в западном направлении, исключая дом № 61 улицы Алимжанова и дом № 82 улицы Макатаева до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана в северном направлении до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой в восточном направлении до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева в южном направлении до улицы Алимжанова.