Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 маусымда № 28356 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1545 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Бостандық ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппаратына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі А. Рахимбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
Бостандық ауданының
әкімі 2022 жылғы
3 маусымдағы № 02
шешіміне қосымша
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 2 шешіміне 1-қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданындағы сайлау учаскелерiнің шекаралары № 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 шағын ауданы, 25 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 125, 127, 129, 131, 133; Витебская көшесі: 42а, 44а, 44/1, 46, 48; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 229-дан 259-ға дейін; Хан Тәңірі шағын ауданы: 1-ден 25-ке дейін; Навои көшесі: 308-ден 328-ге дейін; Хусаинов көшесі: 334, 338.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 шағын ауданы, 25 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-2 шағын ауданы: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20А, 20, 34, 35, 36, 37, 38; Аль-Фараби даңғылы: 131, 133.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 шағын ауданы, 25 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-2 шағын ауданы: 17А, 17В, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 29А, 30, 31, 32, 33.
№ 228 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 3 июня 2022 года № 02. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 3 июня 2022 года № 28356
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1545) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Бостандыкского района города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на аппарат акима Бостандыкского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бостандыкского района города Алматы А. Рахимбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению Акима
Бостандыкского района
от 3 июня 2022 года № 02
Приложение 1
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 2
Границы избирательных участков Бостандыкского района города Алматы Избирательный участок № 225
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, дом 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 125, 127, 129, 131, 133; улица Витебская: 42А, 44А, 44/1, 46, 48; улица Әбіш Кекілбайұлы: с 229 по 259; микрорайон Хан-Тенгри: с 1 по 25; улица Навои: с 308 по 328; улица Хусаинова: 334, 338.
Избирательный участок № 226
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, дом 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-2: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20А, 20, 34, 35, 36, 37, 38; проспект Аль-Фараби: 131, 133.
Избирательный участок № 227
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, дом 25, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 68" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-2: 17А, 17В, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 29А, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 228

Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағын ауданы, 41 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Навои көшесі: 208/1, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 210/3, 286, 296, 298, 300, 302, 304, 308А, 308/1, 308/10, 308/2, 308/3, 308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағын ауданы, 41 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-1 шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 88 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байқадамов көшесі: 19, 21, 23а, 23, 25, 27; Бах тұйық көшесі: 4-тен 11-ге дейін; Бокин көшесі: 3а-дан 12-ге дейін; Журавлев көшесі: 11-ден 39-ға дейін; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 14-тен 93-ке дейін; Охотский тұйық көшесі: 6-дан 13-ке дейін; Радостовец көшесі: 259-267; Розыбакиев көшесі:155-181А және 248, 250б, 250; Тәжібаева көшесі: 133-180; Өтепов көшесі: 14, 16, 37; Хусаинов көшесі: 139-167; Шмелев көшесі : 33, 35, 70, 78А, 88.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "М.В. Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байқадамов көшесі: 20, 26, 28, 30, 32; Березовский көшесі: 2, 4, 6, 8, 13; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 26, 28; Гагарин даңғылы: 235; Короленко көшесі: 8, 10, 11; Кулешов көшесі:1-ден 16-ға дейін; Можайский көшесі: 1; Радостовец көшесі: 230-дан 299-ға дейін; Розыбакиев көшесі: 173-тен 284-ке дейін; Сеченов көшесі: 41, 43; Тәжібаева көшесі Патшайым: 182, 190; Ходжанов көшесі: 9А, 13; Хусаинов көшесі: 172, 174, 179, 180, 187.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 133 үй, "Т.К.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының жанындағы колледж мектеп-интернат" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Березовский көшесі: 18, 22, 24; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 97-ден 149-ға дейін; Құлешов көшесі: 21-ден 76-ға дейін; Радостовец көшесі: 262-ден 315-ке дейін; Розыбакиев көшесі:185-тен 310-ға дейін; Тәжібаева патшайым көшесі: 157-ден 220-ға дейін; Ходжанов көшесі: 19-дан 36-ға дейін; Құсайынов көшесі: 188-ден 226-ға дейін.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағын ауданы, 41 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: улица Навои: 208/1, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 210/3, 286, 296, 298, 300, 302, 304, 308А, 308/1, 308/10, 308/2, 308/3, 308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9.
Избирательный участок № 229
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-1: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 230
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 63" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байкадамова: 19, 21, 23А, 23, 25, 27; Баха переулок: с 4 по11; улица Бокина: с 3А по 12; улица Журавлева: с 11 по 39; улица Әбіш Кекілбайұлы: с 14 по 93; Охотский переулок: с 6 по 13; улица Радостовца: с 259 по 267; улица Розыбакиева:с 155 по 181А и 248, 250Б, 250; улица Тажибаевой Патшайым: с 133 по 180; улица Утепова: 14, 16, 37; улица Хусаинова: с 139 по 167; улица Шмелев : 33, 35, 70, 78А, 88.
Избирательный участок № 231
Центр: город Алматы, улица Радостовца, дом 367, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанско-Российская гимназия имени М.В. Ломоносова № 38" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байкадамова: 20, 26, 28, 30, 32; улица Березовского: 2, 4, 6, 8, 13; улица Әбіш Кекілбайұлы: 26, 28; проспект Гагарина: 235; улица Короленко: 8, 10, 11; улица Кулешова: с 1 по 16; улица Можайского: 1; улица Радостовца: с 230 по 299; улица Розыбакиева: с 173 по 284; улица Сеченова: 41, 43; улица Тажибаевой Патшайым: 182, 190; улица Ходжанова: 9А, 13; улица Хусаинова: 172, 174, 179, 180, 187.
Избирательный участок № 232
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 133, здание республиканского государственного учреждения "Колледж школа-интернат, при Казахской национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова".
Границы: улица Березовского: 18, 22, 24; улица Әбіш Кекілбайұлы: с 97 по 149; улица Кулешова: с 21 по 76; улица Радостовца: с 262 по 315; улица Розыбакиева:с 185 по 310; улица Тажибаевой Патшайым: с 157 по 220; улица Ходжанова: с 19 по 36; улица Хусаинова: с 188 по 226.
Избирательный участок № 233
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 60" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Орбита-1 шағын ауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 шағын ауданы, 55А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-4 шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарғалы шағын ауданы, Кенесары хан көшесі,18 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Ғ.Мұстафин атындағы № 191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 200, 202, 210; Көшек батыр көшесі: 1-ден 40-қа дейін; Дарын шағын ауданы : 1-ден 55/1-ге дейін; Дарын-1 шағын ауданы: 2-ден 47-ге дейін; Мирас шағын ауданы: 1-ден 188/7-ге дейін; Мұсабаев көшесі: 3-тен 28-ге дейін; Алма-Ата шипажайы: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 шағын ауданы, 55А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-3 шағын ауданы: 26, 27, 55/2; Орбита-4 шағын ауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 шағын ауданы, 55 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-3 шағын ауданы: 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 шағын ауданы, 55 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Орбита-3 шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 5Б, 5Е, 6, 7, 7А, 8, 10, 13, 16, 19, 20, 21, 22.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Торайғыров көшесі, 29 үй, "Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рысқұлбеков көшесі: 28/1, 28/10, 28/2,28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/8, 28/9; Щепкин көшесі: 35, 35А, 37.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Торайғыров көшесі, 29 үй, "Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рысқұлбеков көшесі: 38; Торайғыров көшесі: 11А, 11/39, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 39, 41, 45, 45В, 47, 49, 51, 53; Щепкин көшесі: 39.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 37 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: микрорайон Орбита-1: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 234
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 40" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-4: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 235
Центр: город Алматы, микрорайон Каргалы, улица Кенесары хана, дом 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 191 имени Г. Мустафина" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: 200, 202, 210; улица Кошек Батыра: с 1 по 40; микрорайон Дарын : с 1 по 55/1; микрорайон Дарын-1: с 2 по 47; микрорайон Мирас: с 1 по188/7; улица Мусабаева: с 3 по 28; Санаторий Алма-Ата: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 236
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 40" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-3: 26, 27, 55/2; микрорайон Орбита-4: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 237
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-3: 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2.
Избирательный участок № 238
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Орбита-3: 1, 2, 3, 4, 5, 5Б, 5Е, 6, 7, 7А, 8, 10, 13, 16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 239
Центр: город Алматы, улица Торайгырова, дом 29, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация".
Границы: улица Рыскулбекова: 28/1, 28/10, 28/2,28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/8, 28/9; улица Щепкина : 35, 35А, 37.
Избирательный участок № 240
Центр: город Алматы, улица Торайгырова, дом 29, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация".
Границы: улица Рыскулбекова: 38; улица Торайгырова: 11А, 11/39, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 39, 41, 45, 45В, 47, 49, 51, 53; улица Щепкина: 39.
Избирательный участок № 241
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, дом 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 37" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Декарт көшесі: 1-ден 37-ге дейін; Мельникайте көшесі: 1-ден 33-ке дейін; Навои көшесі: 125-тен 280-ге дейін; Рысқұлбеков көшесі: 2-ден 18-ге дейін; Семятова көшесі: 31, 41, 43; Ухтомский көшесі: 1-ден 28-ге дейін; Шахтерская көшесі: 2 - ден 34-ке дейін; Эйлер көшесі: 1 - ден 34-ке дейін.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 94 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 126-дан 172-ге дейін; Жандарбеков көшесі: 118-ден 180-ге дейін; Жароков көшесі: 123-тен 171А-ға дейін; Мыңбаев көшесі: 73, 75; Сәтпаев көшесі: 63.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 111-ден 135-ке дейін; Катаев көшесі: 115, 116, 119, 125, 128, 132; Мыңбаев көшесі: 85, 93, 103, 127; Радостовец көшесі: 124, 140, 146; Сәтпаев көшесі: 64Б, 64В, 64Г, 75, 77, 79.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй, "Әділет колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 145, 149, 159, 161; Гагарин даңғылы: 135-тен 186-ға дейін; Радостовец көшесі: 152-ден 175-ке дейін; Сәтпаев көшесі: 54, 56, 62А, 62Б, 62; Үмбетбаев көшесі: 162, 164, 166, 179, 188.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Вахтангов тұйық көшесі, 2-2А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 3 оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Вахтангов тұйық көшесі: 1-ден 23А-ға дейін; Вахтангов көшесі: 17, 17А, 17Б, 19; Жандосов көшесі: 19-дан 45А-ға дейін; Катаев көшесі: 172, 175, 176, 179; Лебедев тұйық көшесі: 6А, 7, 8; Линия-20 тұйық көшесі: 1-ден 32-ге дейін; Лебедев көшесі Сызық-20: 126-дан 150А-ға дейін; Радостовец көшесі: 152Е, 152/12, 177А, 177б 177, 179А, 183; Розыбакиев көшесі: 111-ден 117-ге дейін; Тәжібаева Патшайым көшесі: 97-ден 106-ға дейін.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Катаев көшесі: 153-тен 171-ге дейін; Мыңбаев көшесі: 98; Розыбакиев көшесі: 136-дан 178-ге дейін; Сәтпаев көшесі: 74, 89, 93, 95, 97; Солодовников көшесі: 21, 23.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 233 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Декарта: 1 по 37; улица Мельникайте: с 1 по 33; улица Навои: с 125 по 280; улица Рыскулбекова: с 2 по 18; улица Семятовой: 31, 41, 43; улица Ухтомского: с 1 по 28; улица Шахтерская: с 2 по 34; улица Эйлера: с 1 по 34.
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 135А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 94" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: с 126 по 172; улица Джандарбекова: с 118 по 180; улица Жарокова: с 123 по 171А; улица Мынбаева: 73, 75; улица Сатпаева: 63.
Избирательный участок № 243
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Гагарина: с 111 по 135; улица Катаева: 115, 116, 119, 125, 128, 132; улица Мынбаева: 85, 93, 103, 127; улица Радостовца: 124, 140, 146; улица Сатпаева: 64Б, 64В, 64Г, 75, 77, 79.
Избирательный участок № 244
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 135А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж Әділет".
Границы: улица Айманова: 145, 149, 159, 161; проспект Гагарина: с 135 по 186; улица Радостовца: с 152 по 175; улица Сатпаева: 54, 56, 62А, 62Б, 62; улица Умбетбаева: 162, 164, 166, 179, 188.
Избирательный участок № 245
Центр: город Алматы, переулок Вахтангова, дом 2-2А, здание коммунального государственного учреждения "Дом школьника № 3" управления образования города Алматы.
Границы: Вахтангова переулок: с 1 по 23А; улица Вахтангова: 17, 17А, 17Б, 19; улица Джандосова: с 19 по 45А; улица Катаева: 172, 175, 176, 179; Лебедева переулок: 6А, 7, 8; Линия-20 переулок: с 1 по 32; улица Линия-20: с 126 по 150А; улица Радостовца: 152Е, 152/12, 177А, 177Б 177, 179А, 183; улица Розыбакиева: с 111 по 117; улица Тажибаевой Патшайым: с 97 по 106.
Избирательный участок № 246
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 101, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 65" управления образования города Алматы.
Границы: улица Катаева: с 153 по 171; улица Мынбаева: 98; улица Розыбакиева: с 136 по 178; улица Сатпаева: 74, 89, 93, 95, 97; улица Солодовникова: 21, 23.
Избирательный участок № 247
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, дом 233, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 140 имени М. Макатаева" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Абай даңғылы: 130, 130/2, 150; Кәрімов көшесі: 220, 222А, 235; Линия-20 көшесі: 1-ден 30-ға дейін; Сәтпаев көшесі: 91, 101, 103, 105, 105А, 109; Тәжібаева Патшайым көшесі: 3, 5, 6; Тұрғыт Өзал көшесі: 222-ден 247-ге дейін; Құсайынов көшесі: 3-тен 40-қа дейін.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 233 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 182А-дан 208-ге дейін; Айвазовский көшесі: 124, 126, 135; Брусиловский көшесі: 208-ден 255-ке дейін; Сәтпаев көшесі: 111, 111А, 119, 127, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/5; Тілендиев көшесі 244, 246, 248, 250, 252, 254; Түркебаев көшесі: 217-ден 255-ке дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Айвазовский көшесі: 173А, 173; Жандосов көшесі: 35-тен 37Г дейін; Егізбаев көшесі: 5/7, 7/21, 7/5, 7/6, 7/8, 7/9; Сәтбаев көшесі: 86-дан 90/67-ге дейін; Тұрғыт Өзал көшесі: 249-дан 324-ке дейін; Түркебаев көшесі: 259Е, 259З, 259И, 259К, 261.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Ганди атындағы № 92 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Қаратаев көшесіне дейін, Қаратаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Сейфуллин даңғылының қиылысына дейін, Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Республика алаңына дейін, Республика алаңының шекарасымен (оңтүстік-шығыс жағы) оңтүстік бағытта Назарбаев даңғылына дейін, Назарбаев даңғылымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Интеллектуалдық дамуы бұзылған балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернатының" ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 41/2-ден 53-ке дейін; Байтұрсынұлы көшесі: 164-тен 199-ға дейін; Володарский көшесі: 33-тен 70-ке дейін; Лесков көшесі: 1-ден 28-ге дейін; Марков көшесі: 38-ден 75-ке дейін; Минусинская көшесі: 13-тен 57-ге дейін; Нахимов көшесі: 4-тен 53А-ға дейін; Попова: 1-ден 30-ға дейін; Сейфуллин даңғылы: 574, 574/1, 574/2,547/3, 574/5, 580; Тимирязев көшесі: 28А, 28Б, 32; Шолом-Алейхем көшесі: 1-ден 27А-ға дейін.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14 үй, "Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы жатақханасының ғимараты.

Границы: проспект Абая: 130, 130/2, 150; улица Каримова: 220, 222А, 235; улица Линия-20: с 1 по 30; улица Сатпаева: 91, 101, 103, 105, 105А, 109; улица Тажибаевой Патшайым: 3, 5, 6; улица Тургута Озала: с 222 по 247; улица Хусаинова: с 3 по 40.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, дом 233, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 140 имени М. Макатаева" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: с 182А по 208; улица Айвазовского: с 124, 126, 135; улица Брусиловского: с 208 по 255; улица Сатпаева: 111, 111А, 119, 127, 133/1, 133/2, 133/3, 133/4, 133/5; улица Тлендиева 244, 246, 248, 250, 252, 254; улица Туркебаева: с 217 по 255.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, дом 257, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский электромеханический колледж".
Границы: улица Айвазовского: 173А, 173; улица Джандосова: с 35 по 37Г; улица Егизбаева: 5/7, 7/21, 7/5, 7/6, 7/8, 7/9; улица Сатпаева: с 86 по 90/67; улица Тургута Озала: с 249 по 324; улица Туркебаева: 259Е, 259З, 259И, 259К, 261.
Избирательный участок № 250
Центр: город Алматы, улица Панфилова, дом 205, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей имени М. Ганди № 92" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Назарбаева по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Каратаева, по улице Каратаева (восточная сторона) в северном направлении до пересечения с проспектом Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до площади Республики, по границе площади Республики (юго-восточная сторона) в южном направлении до проспекта Назарбаева, по проспекту Назарбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, дом 150, здание "Специальной (коррекционной) школы - интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Аль-Фараби: с 41/2 по 53; улица Байтурсынулы: с 164 по 199; улица Володарского: с 33 по70; улица Лескова: с 1 по 28; улица Маркова: с 38 по 75; улица Минусинская: с 13 по 57; улица Нахимова: с 4 по 53А; улица Попова: с 1 по 30; проспект Сейфуллина: 574, 574/1, 574/2, 547/3, 574/5, 580; улица Тимирязева: 28А, 28Б, 32; улица Шолом-Алейхема: с 1 по 27А.
Избирательный участок № 252
Центр: город Алматы, улица Шашкина, дом 14, здание общежития некоммерческого акционерного общества "Алматинского университета энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева".

Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 61, 63,65, 67; Бальзак көшесі: 1-ден 45-ке дейін; Қасымов көшесі: 21-ден 64-ке дейін; Попов көшесі: 15-тен 38-ге дейін; Тимирязев көшесі: 34, 36/2; Шашкин көшесі: 1-ден 22-ге дейін.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В үй, "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Байтұрсынұлы көшесі: 122-ден 143-ке дейін; Бұқар Жырау бульвары: 1-ден 23-ке дейін; Ғабдуллин көшесі: 2-ден 24-ке дейін; Лысенко көшесі: 22; Марков көшесі: 22; Минин көшесі: 24, 26; Керемет шағын ауданы: 1,3, 5, 7; Никитин көшесі: 2-ден 38-ге дейін; Римский-Корсаков көшесі: 2-ден 25-ке дейін; Сәтпаев көшесі: 24, 26, 28.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 14 үй, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі мәдениет комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы, 10Б, 12Б, 12, 16, 20/1, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/22, 20/3, 20/5, 24; Байсейітова көшесі: 38, 40, 40/1, 42, 45, 47, 49; Желтоқсан көшесі: 170, 177А, 177Б; Назарбаев даңғылы: 189/1, 189/2, 193.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы: 26А, 28, 28 жатақх.6; Керемет шағын ауданы: 6; Наурызбай батыр көшесі: 125, 152, 154А; Сәтпаев көшесі: 3А, 5А, 16, 18В, 18Г, 18Д, 20А; Сейфуллин даңғылы: 540, 540А, 542; Байланыс техникумы көшесі: 1-ден 131-ге дейін.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 32 үй, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің "Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының ғимараты.
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Сейфуллин даңғылымен 546 үйді қоса (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен Сәтпаев (солтүстік жағы) батыс бағытта Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22 үй, "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Ғабдуллин көшесі: 1, 3; Сәтбаев көшесі 22В.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71 үй, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының биология факультетінің оқу корпусының ғимараты.

Границы: проспект Аль-Фараби: 61, 63 ,65, 67; улица Бальзака: с 1 по 45; улица Касымова: с 21 по 64; улица Попова: с 15 по 38; улица Тимирязева: 34, 36/2; улица Шашкина: с 1 по 22.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 22В, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева".
Границы: улица Байтурсынулы : с 122 по 143; бульвар Бухар Жырау: с 1 по 23; улица Габдуллина: с 2 по 24; улица Лысенко: 22; улица Маркова: 22; улица Минина: 24, 26; микрорайон Керемет: 1, 3, 5, 7; улица Никитина: с 2 по 38; улица Римского-Корсакова: с 2 по 25; улица Сатпаева: 24, 26, 28.
Избирательный участок № 254
Центр: город Алматы, проспект Абая, дом 14, здание республиканского государственного учреждения "Национальная библиотека Республики Казахстан" комитета культуры министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Границы: проспект Абая: 10Б, 12Б, 12, 16, 20/1, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/22, 20/3, 20/5, 24; улица Байсеитовой: 38, 40, 40/1, 42, 45, 47, 49; улица Желтоксан: 170, 177А, 177Б; проспект Назарбаева: 189/1, 189/2, 193.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 3А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 23" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Абая: 26А, 28, 28общ.6; микрорайон Керемет: 6; улица Наурызбай батыра: 125, 152, 154А; улица Сатпаева: 3А, 5А, 16, 18В, 18Г, 18Д, 20А; проспект Сейфуллина: 540, 540А, 542; улица Техникум связи: с 1 по 131.
Избирательный участок № 256
Центр: город Алматы, проспект Абая, дом 32, здание филиала республиканского государственного предприятия "Казгидромет" министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: от улицы Сатпаева по улице Байтурсынулы (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) в южном направлении, включая по проспекту Сейфуллина дом 546 (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) в западном направлении до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 257
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 22, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева".
Границы: улица Габдуллина: 1, 3; улица Сатпаева: 22В.
Избирательный участок № 258
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, дом 71, здание учебного корпуса биологического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".

Шекаралары: Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің жатақханалары Әл-Фараби даңғылының бойы: 71/1, 71/5, 71/9, 71/10, 71/13.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71 үй, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының заң факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 71/13, 71/14, 71/15, 77/1, 77/2, 77/3, 77/7, 118/10, 118/51, 118/52, 118/8, 118/9, 120А, 120/12, 120/17, 120/18, 120/24, 120/25, 120/27, 120/30, 120/32, 120/35, 120/37, 120/38, 120/39, 120/41, 120/63, 120/71, 124, 124/1, 126/1, 130, 144; Бәйшешек көшесі: 1-ден 118-ге дейін; Шашкин көшесі: 9, 9А, 9Б, 9В, 13.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№21 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байтұрсынұлы көшесі: 145-169/11; Бальзак көшесі: 2А; Володарский көшесі: 2А, 3А, 15; Ғабдуллин көшесі: 9, 26, 26А, 28, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Марков көшесі: 13-47А; Минусинская көшесі: 11, 11А; Нахимов көшесі: 25, 27, 29; Невский көшесі: 4-тен 14-ке дейін; Огородная көшесі: 1-ден 16-ға дейін; Пирогов көшесі: 1-ден 35-ке дейін; Римский-Корсаков көшесі: 3; Тимирязев көшесі: 13-тен 39-ға дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктем-3 шағын ауданы, 23 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№51 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көктем-1 шағын ауданы: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
№ 262 cайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 29/3 үй, "Орталық стадион" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Бұхар Жырау бульвары: 20, 22А, 24, 24/2, 26/1, 27/5: Марков көшесі: 11, 27/23; Көктем-1 шағын ауданы: 26, 27, 30, 41, 42, 43, 44, 44А, 47, 50, 51; Пчеловодная көшесі: 4-тен 19-ға дейін; Сәтбаев көшесі: 29/3, 30А, 30/181, 30/1, 30/2, 30/8, 30/9.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 41 үй, "Республикалық спорт колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Көктем-2 шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15; Тимирязев көшесі: 41.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары, 36 үй, "Республикалық физика-математика мектебі" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 302, 304, 312, 314, 316; Бұқар Жырау бульвары: 32, 32/1, 33, 34, 35, 35/1, 36,38; Ғабдуллин көшесі: 68; Көктем-1 шағын ауданы: 28, 29; Көктем-2 шағын ауданы: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Көктем-3 шағын ауданы: 1, 2, 3; Тимирязев көшесі: 43; Шагабутдинов көшесі: 219.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталық: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "О. Жандосов атындағы № 105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сәтпаев көшесінен Манас көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (солтүстік-батыс жағы) оңтүстік-батыс бағытта Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Манас көшесіне дейін.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталық: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "О. Жандосов атындағы № 105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылынан Клочков көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Тоқыма көшесіне дейін, тоқыма көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Манас көшесіне дейін, Манас көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Клочков көшесіне дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 30Б үй, "Қазақ агроөнеркәсіптік кешендегі экономика және ауылдық аумақтарды дамыту ғылыми зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: общежития Казахского национального университета имени Аль-Фараби по проспекту Аль-Фараби: 71/1,71/5, 71/9, 71/10, 71/13.
Избирательный участок № 259
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, дом 71, здание учебного корпуса юридического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: проспект Аль-Фараби: 71/13, 71/14, 71/15, 77/1, 77/2, 77/3, 77/7, 118/10, 118/51, 118/52, 118/8, 118/9, 120А, 120/12, 120/17, 120/18, 120/24, 120/25, 120/27, 120/30, 120/32, 120/35, 120/37, 120/38, 120/39, 120/41, 120/63, 120/71, 124, 124/1, 126/1, 130, 144; улица Байшешек: с 1 по 118; улица Шашкина: 9, 9А, 9Б, 9В, 13.
Избирательный участок № 260
Центр: город Алматы, улица Маркова, дом 28Б, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 21" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байтурсынулы: с 145 по 169/11; улица Бальзака: 2А; улица Володарского: 2А, 3А, 15; улица Габдуллина: 9, 26, 26А, 28, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Маркова: с 13 по 47А; улица Минусинская: 11, 11А; улица Нахимова: 25, 27, 29; улица Невского: с 4 по 14; улица Огородная: с 1 по 16; улица Пирогова: с 1 по 35; улица Римского-Корсакова: 3; улица Тимирязева: с 13 по 39.
Избирательный участок № 261
Центр: город Алматы, микрорайон Коктем-3, дом 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 51" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Коктем-1: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
Избирательный участок № 262
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 29/3, здание товарищества с ограниченнной ответственностью "Центральный стадион".
Границы: бульвар Бухар Жырау: 20, 22А, 24, 24/2, 26/1, 27/5: улица Маркова: 11, 27/23; микрорайон Коктэм-1: 26, 27, 30, 41, 42, 43, 44, 44А, 47, 50, 51; улица Пчеловодная: с 4 по 19; улица Сатпаева: 29/3, 30А, 30/181, 30/1, 30/2, 30/8, 30/9.
Избирательный участок № 263
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, дом 41, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский колледж спорта".
Границы: микрорайон Коктем-2: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15; улица Тимирязева: 41.
Избирательный участок № 264
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, дом 36, здание некоммерческого акционерного общества "Республиканская физико-математическая школа".
Границы: улица Байзакова: 302, 304, 312, 314, 316; бульвар Бухар Жырау: 32, 32/1, 33, 34, 35, 35/1, 36,38; улица Габдуллина: 68; микрорайон Коктем-1: 28, 29; микрорайон Коктэм-2: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; микрорайон Коктем-3: 1, 2, 3; улица Тимирязева: 43; улица Шагабутдинова: 219.
Избирательный участок № 265
Центр: город Алматы, проспект Абая, дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия имени О. Жандосова № 105" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Сатпаева по улице Манаса (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северо-западная сторона) в юго-западном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) в западном направлении до улицы Манаса.
Избирательный участок № 266
Центр: город Алматы, проспект Абая, дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия имени О. Жандосова № 105" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Абая по улице Клочкова (восточная сторона) в южном направлении до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (северная сторона) в восточном напрвлении до улицы Текстильной, по улице Текстильной (восточная сторона) в южном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) в восточном направлении до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в западном направлении до улицы Клочкова.
Избирательный участок № 267
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 30Б, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт экономики агропромышленного комплекса и развития сельских территорий".

Шекаралары: Әуезов көшесі: 84-тен 145/2-ге дейін; Жандосов көшесі: 1-ден 32-ге дейін; Жароков көшесі: 154А, 154Б, 154В, 156А, 156, 158, 169; Клочков көшесі: 128, 130; Манас көшесі: 57-ден 63-ке дейін; Мыңбаев көшесі: 38, 44; Өзтүрік көшесі: 3, 5, 9А, 11, 13; Сәтпаев көшесі: 30Б, 30В, 30Г, 32А, 32, 38, 42, 42А, 47.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылынан Жароков көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Жароков көшесіне дейін.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктем-1 шағын ауданы, 26А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Базарбаев атындағы № 138 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 298; Көктем-3 шағын ауданы: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22/1, 24 корпус 1, 24.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары, 38 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 81 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байзақов көшесі: 311; Ғабдуллин көшесі: 72, 74, 76А, 76Б, 7Б, 78, 80, 82/56; Манас көшесі: 58, 60, 62, 64, 66; Тимирязев көшесі: 47, 49, 51А, 51, 53, 55А, 55Б, 55, 57А, 57Б, 57В, 57, 57/6, 59А, 59Б, 59, 61/68.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары, 50Б үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ғабдуллин көшесінен Байзақов көшесіне дейін (батыс жағы) солтүстік бағытта Бұқар Жырау бульварына дейін, Бұқар Жырау бульварымен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Манас көшесіне дейін, Манас көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Байзақов көшесіне дейін.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 34 үй, "Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Әуезов көшесі: 114, 116, 118, 161, 163А, 163/71; Бұқар Жырау бульвары: 59-дан 75/3-ке дейін; Жандосов көшесі: 34А,36; Клочков көшесі: 154; Манава көшесі: 34А/8А, 69, 71, 73А, 73; Өзтүрік көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 196 үй, Алматы қаласы энерготиімділік және инфрақұрылымдық басқармасының "Алматы Су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: улица Ауэзова: с 84 по 145/2; улица Джандосова: с 1 по 32; улица Жарокова: 154А, 154Б, 154В, 156А, 156, 158, 169; улица Клочкова: 128, 130; улица Манаса: с 57 по 63; улица Мынбаева: 38, 44; улица Озтюрка: 3, 5, 9А, 11, 13; улица Сатпаева: 30Б, 30В, 30Г, 32А, 32, 38, 42, 42А, 47.
Избирательный участок № 268
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 69, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (восточная сторона) в южном направлении до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Клочкова, по улице Клочкова (западная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 269
Центр: город Алматы, микрорайон Коктем-1, дом 26А, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 138 имени М. Базарбаева" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байзакова: 298; микрорайон Коктем-3: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22/1, 24 корпус 1, 24.
Избирательный участок № 270
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, дом 38, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 81" управления образования города Алматы.
Границы: улица Байзакова: 311; улица Габдуллина: 72, 74, 76А, 76Б, 76, 78, 80, 82/56; улица Манаса: 58, 60, 62, 64, 66; улица Тимирязева: 47, 49, 51А, 51, 53, 55А, 55Б, 55, 57А, 57Б, 57В, 57, 57/6, 59А, 59Б, 59, 61/68.
Избирательный участок № 271
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, дом 50Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Габдуллина по Байзакова (западная сторона) в северном направлении до бульвара Бухар Жырау, по бульвару Бухар Жырау (южная сторона) в западном направлении до улицы Манаса, по улице Манаса (восточная сторона) в южном направлении до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (северная сторона) в восточном направлении до улицы Байзакова.
Избирательный участок № 272
Центр: город Алматы, улица Манаса, дом 34, здание акционерного общества "Казахский медицинский университет непрерывного образования".
Границы: улица Ауэзова: 114, 116, 118, 161, 163А, 163/71; бульвар Бухар Жырау: с 59 по 75/3; улица Джандосова: 34А ,36; улица Клочкова: 154; улица Манава: 34А/8А, 69, 71, 73А, 73; улица Озтюрка: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 273
Центр: город Алматы, улица Жарокова, дом 196, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматы Су" управления энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы.

Шекаралары: Бұқар Жырау бульвары: 75, 75/1, 75/2, 88; Ғабдуллин көшесі: 177; Жароков көшесі: 182-ден 225-ке дейін; Клочков көшесі: 163, 169, 176, 217; Нұрлы Жол көшесі: 189, 189/1; Сыпатаев көшесі: 210, 212, 214; Тимирязев көшесі: 44, 46, 48, 81, 81/1, 81/2, 83А, 83, 85.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Егізбаев көшесі: 7/1, 7/10 корпус 1, 7/10, 7/2, 7/3, 7/7; Линия-20 көшесі: 42-ден 88-ге дейін; Линия-22 көшесі: 12А, 13А, 12; Розыбакиев көшесі: 81, 83, 85, 103; Сәтпаев көшесі: 76А, 78, 80; Солодовников көшесі: 46, 48.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 194-тен 224-ке дейін; Жандарбеков көшесі: 191 А-дан 238-ге дейін; Жароков көшесі: 187/1-ден 211-ге дейін.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесінен Айманов көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Айманов көшесіне дейін.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесі: 82, 84, 94А, 94Б, 94В, 94, 94/1, 94/2, 94/3,94/4, 94/5; Катаев көшесі: 184, 186; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 1 - ден 29-ға дейін; Радостовец көшесі: 185-тен 203-ке дейін; Розыбакиев көшесі: 125/, 125/2, 125/3-тен, 125/4, 125/5, 125/76, 200/78, 204, 306,208; Тимирязев көшесі: 78, 80А, 80, 107/192, 111А, 113.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктем-3 шағын ауданы, 11 үй, "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 299А үй, "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 295 үй, "Қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 6 үй, "Орталық қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 129А үй, "Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 283 сайлау учаскесі

Границы: бульвар Бухар Жырау: 75, 75/1, 75/2, 88; улица Габдуллина: 177; улица Жарокова: с 182 по 225; улица Клочкова: 163, 169, 176, 217; улица Нурлы Жол: 189, 189/1; улица Сыпатаева: 210, 212, 214; улица Тимирязева: 44, 46, 48, 81, 81/1, 81/2, 83А, 83, 85.
Избирательный участок № 274
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 101, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 65" управления образования города Алматы.
Границы: улица Егизбаева: 7/1, 7/10 корпус 1, 7/10, 7/2, 7/3, 7/7; улица Линия-20: с 42 по 88; улица Линия-22: 12А, 13А, 12; улица Розыбакиева: 81, 83, 85, 103; улица Сатпаева: 76А, 78, 80; улица Солодовникова: 46, 48.
Избирательный участок № 275
Центр: город Алматы, улица Айманова, дом 193А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: с 194 по 224; улица Джандарбекова: с 191А по 238; улица Жарокова: с 187/1 по 211.
Избирательный участок № 276
Центр: город Алматы, улица Айманова, дом 193А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 93" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова по улице Айманова (западная сторона) в южном направлении до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) в северном направлении до улицы Жандосова, по улице Жандосова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Айманова.
Избирательный участок № 277
Центр: город Алматы, улица Басенова, дом 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 73" управления образования города Алматы.
Границы:улица Джандосова: 82, 84, 94А, 94Б, 94В, 94, 94/1, 94/2, 94/3,94/4, 94/5; улица Катаева: 184, 186; улица Әбіш Кекілбайұлы: с 1 по 29; улица Радостовца: с 185 по 203; улица Розыбакиева: 125/, 125/2, 125/3, 125/4, 125/5, 125/76, 200/78, 204, 306, 208; улица Тимирязева: 78, 80А, 80, 107/192, 111А,113.
Избирательный участок № 278
Центр: город Алматы, микрорайон Коктем-3, дом 11, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 279
Центр: город Алматы, улица Байзакова, дом 299А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская городская клиническая инфекционная больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 280
Центр: город Алматы, улица Байзакова, дом 295, здание государственного коммунального казенного предприятия "Городская клиническая инфекционная больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 281
Центр: город Алматы, улица Джандосова, дом 6, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 282
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 129А, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Великой Отечественной войны".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 283

Орталығы: Алматы қаласы, Попов көшесі, 1А үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй, "Б.У. Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 40 үй, "Балалар шұғыл медициналық жәрдем орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 3 үй, "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 50 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәіспорнының ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 201-ден 246-ға дейін; Бабаев көшесі: 4, 6А; Бәсенов көшесі: 15; Гагарин даңғылы: 137-ден 202-ге дейін; Жандарбеков көшесі: 241А-дан 259/7-ге дейін; Жароков көшесі: 215А, 217А, 217Б; Тимирязев көшесі: 50-ден 66-ға дейін; Үмбетбаев көшесі: 220А-дан 220-га дейін.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бәсенов көшесі: 10 корпус 1, 10 корпус 2, 10 корпус 3, 10, 25, 27А, 27, 29; Гагарин даңғылы: 143А; Катаев көшесі: 196-218; Радостовец көшесі: 154-237; Розыбакиев көшесі: 210-230; Тимирязев көшесі: 68, 70, 72, 74; Өмірзақов көшесі: 161, 163, 165, 197; Өтепов көшесі: 19, 19А, 21, 21А.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айманов көшесі: 211, 217, 249; Вяземская көшесі: 2-ден 15-ке дейін; Гагарин даңғылы: 153А-дан 230-ға дейін; Жароков көшесі: 251, 255, 261; Журавлев көшесі: 7; Иванов-Сокольский көшесі: 2-ден 43-ке дейін; Кемеровская көшесі: 1-ден 22-ге дейін; Қырғызская: 3 - тен 22-ге дейін; Радостовец көшесі: 200-ден 228-ге дейін; Сеченов көшесі: 1-ден 27-ге дейін; Си Синхай көшесі: 1-ден 24-ке дейін; Өтепов көшесі: 2-ден 17-ге дейін; Шмелев көшесі: 18; Шопен көшесі: 1-ден 26-ға дейін.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 88 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, улица Попова, дом 1А, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 284
Центр: город Алматы, улица Басенова, дом 2, здание акционерного общества "Научный центр урологии имени Б.У. Джарбусынова".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 285
Центр: город Алматы, улица Манаса, дом 40, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной медицинской помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 286
Центр: город Алматы, улица Утепова, дом 3, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 287
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, дом 50, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский колледж строительства и народных промыслов" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: с 201 по 246; улица Бабаева: 4, 6А; улица Басенова: 15; проспект Гагарина: с 137 по 202; улица Джандарбекова: с 241А по 259/7; улица Жарокова: 215А, 217А, 217Б; улица Тимирязева: с 50 по 66; улица Умбетбаева: с 220А по 220.
Избирательный участок № 288
Центр: город Алматы, улица Басенова, дом 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 73" управления образования города Алматы.
Границы: улица Басенова: 10 корпус 1, 10 корпус 2, 10 корпус 3, 10, 25, 27А, 27, 29; проспект Гагарина: 143А; улица Катаева: с 196 по 218; улица Радостовца: с 154 по 237; улица Розыбакиева: с 210 по 230; улица Тимирязева: 68, 70, 72, 74; улица Умурзакова: 161, 163, 165, 197; улица Утепова: 19, 19А, 21, 21А.
Избирательный участок № 289
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 193, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 165" управления образования города Алматы.
Границы: улица Айманова: 211, 217, 249; улица Вяземская: с 2 по 15; проспект Гагарина: с 153А по 230; улица Жарокова: 251, 255, 261; улица Журавлева: 7; улица Иванова-Сокольского: с 2 по 43; улица Кемеровская: с 1 по 22; улица Киргизская: с 3 по 22; улица Радостовца: с 200 по 228; улица Сеченова: с 1 по 27; улица Си Синхая: с 1 по 24; улица Утепова: с 2 по 17; улица Шмелева: 18; улица Шопена: с 1 по 26.
Избирательный участок № 290
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 63" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Тимирязев көшесінен Линия-20 көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Бәсенов көшесіне дейін, Бәсенов көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Тимирязев көшесімен Тимирязев көшесіне дейін (оңтүстік жағы) батыс бағытта Линия-20 көшелері.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "М.В. Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Есқараев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Дружба тұйық көшесіне дейін, Дружба тұйық көшесімен (екі жағы) оңтүстік бағытта Витебская көшесінің қиылысына дейін, Витебская көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Тропинин көшесіне дейін, Тропинин көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Қожабеков көшесіне дейін, Қожабеков көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Есқараев көшесіне дейін.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм шағын ауданы, 34 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі: 36; Әл-Фараби даңғылы: 156, 176; Витебская көшесі: 2-ден 30-ға дейін; Бағаналы шағын ауданының Вишневая көшесі: 7-ден 36-ға дейін; Нұр Алатау шағын ауданының Мәртебе көшесі: 1-ден 49-га дейін; Қазақфильм шағын ауданы: 19А, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35А, 35, 36, 37, 38, 40, 41А, 41, 42, 43, 44Б, 44, 46, 51, 55; Новая көшесі: 2.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм шағынауданы, 15А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қазақфильм шағын ауданы: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28; Алматинская көшесі: 38, 39.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм шағын ауданы, 15А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бағанашыл шағын ауданының Алмалы көшесі: 1-ден 49-ға дейін; Бағанашыл шағын ауданының Алмалы тұйық көшесі: 1-ден 35-ке дейін; Бағанашыл шағын ауданының Водопроводная көшесі: 1-ден 8-ге дейін; Бағанашыл шағын ауданының Восточная көшесі: 1-ден 24-ке дейін; Бағанашыл шағын ауданының Грушевая көшесі: 1-ден 41-ге дейін; Бағанашыл шағын ауданының Зеленая көшесі: 1-ден 14-ке дейін; Нұр Алатау шағын ауданының Мәди көшесі: 1-ден 71-ге дейін; Қазақфильм шағын ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б; Бағанашыл шағын ауданының Молодежная көшесі: 1-ден 10-ға дейін; Бағанашыл шағын ауданының Подгорная көшесі: 2-ден 55/1-ге дейін; Нұр Алатау шағын ауданының Рахмадиев көшесі: 2/1-ден 6-ға дейін; Алатау-2 бау-бақша серіктестігі: 3-тен 86-ға дейін; Бағанашыл шағын ауданының Санаторная көшесі: 1/1-ден 44-ке дейін; Бағанашыл шағын ауданының Строительная көшесі: 1-ден 20-ға дейін; Бағанашыл шағын ауданының Сырғабеков көшесі: 1-ден 70-ке дейін.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 42 үй, "Атакент" Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.

Границы: от улицы Тимирязева по улице Линия-20 (восточная сторона) в южном направлении до улицы Басенова, по улице Басенова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева по улице Тимирязева (южная сторона) в западном направлении, до улицы Линия-20.
Избирательный участок № 291
Центр: город Алматы, улица Радостовца, дом 367, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанско-Российская гимназия имени М.В. Ломоносова № 38" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Розыбакиева по улице Ескараева (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы переулок Дружбы, по улице переулок Дружбы (обе стороны) в южном направлении до пересечения с улицей Витебской, по улице Витебской (северная сторона) в западном направлении до улицы Тропинина, по улице Тропинина (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кожабекова, по улице Кожабекова (северная сторона) в западном направлении до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ескараева.
Избирательный участок № 292
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, дом 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 88" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алматинская: 36; проспект Аль-Фараби: 156, 176; улица Витебская: с 2 по 30; улица Вишневая микрорайона Баганашыл: с 7 по 36; улица Мартебе микрорайона Нур Алатау: с 1 по 49; микрорайон Казахфильм: 19А, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35А, 35, 36, 37, 38, 40, 41А, 41, 42, 43, 44Б, 44, 46, 51, 55; улица Новая: 2.
Избирательный участок № 293
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, дом 15А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 70" управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Казахфильм: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28; улица Алматинская: 38, 39.
Избирательный участок № 294
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, дом 15А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 70" управления образования города Алматы.
Границы: улица Алмалы микрорайона Баганашыл: с 1 по 49; переулок Алмалы микрорайона Баганашыл: с 1 по 35; улица Водопроводная микрорайона Баганашыл: с 1 по 8; улица Восточная микрорайона Баганашыл: с 1 по 24; улица Грушевая микрорайона Баганашыл: с 1 по 41; улица Зеленая микрорайона Баганашыл: с 1 по 14; улица Мади микрорайона Нур Алатау: с 1 по 71; микрорайон Казахфильм: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б; улица Молодежная микрорайона Баганашыл: с 1 по 10; улица Подгорная микрорайона Баганашыл: с 2 по 55/1; улица Рахмадиева микрорайона Нур Алатау: с 2/1 по 6; садоводческое товарищество Алатау-2: с 3 по 86; улица Санаторная микрорайона Баганашыл: с 1/1 по 44; улица Строительная микрорайона Баганашыл: с 1 по 20; улица Сыргабекова микрорайона Баганашыл: с 1 по 70.
Избирательный участок № 295
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, дом 42, здание акционерного общества "Казахстанский центр делового сотрудничества "Атакент".

Шекаралары: Тимирязев көшесінен Әуезов көшесімен (екі жағы) солтүстік бағытта Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Манас көшесіне дейін, Манас көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (екі жағы) оңтүстік бағытта аумақты қоса алғанда, Тимирязев көшесімен (екі жағы) оңтүстік бағытта Ботаникалық бақ, "Атакент" іскерлік ынтымақтастық орталығы; Жароков көшесі: 210, 210А, 212; Ботаникалық бақ шағын ауданы: 1-ден 33А-ға дейін.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесі, 67 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 69 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бұхар жырау бульварынан Манас көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта, Бұхар Жырау бульварына дейін, Бұхар Жырау бульварымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Манас көшесіне дейін.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жароков көшесінен Си Синхай көшесімен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесімен (екі жағы) шығыс бағытта Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен: 269, 269А, 271, 273, 273А, 277 (батыс жағы) солтүстік бағытта Си Синхай көшесіне дейін.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Есқараев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Дунаевский көшесіне дейін, Дунаевский көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Есқараев көшесіне дейін.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 238А үй, "Қазақ жеміс-көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 236Б-дан бастап 280А-ға дейін; Жароков көшесі: 275, 279, 281А, 283, 285, 287; Алмагүл шағын ауданы: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 300 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Тимирязева по улице Ауэзова (обе стороны) в северном направлении до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона) в восточном направлении до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) в южном направлении до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (обе стороны) в южном направлении, включая территорию Ботанического сада, Центра делового сотрудничества "Атакент"; улица Жарокова: 210, 210А, 212; микрорайон Ботанический сад: с 1 по 33А.
Избирательный участок № 296
Центр: город Алматы, улица Габдуллина, дом 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 69" управления образования города Алматы.
Границы: от бульвара Бухар Жырау по улице Манаса (западная сторона) в южном направлении до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (северная сторона) в западном направлении до улицы Клочкова, по улице Клочкова (восточная сторона) в северном направлении, до бульвара Бухар Жырау, по бульвару Бухар Жырау (южная сторона) в восточном направлении до улицы Манаса.
Избирательный участок № 297
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 193, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей № 165" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жарокова по улице Си Синхая (южная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в южном направлении до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (обе стороны) в восточном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова: 269, 269А, 271, 273, 273А, 277 (западная сторона) в северном направлении до улицы Си Синхая.
Избирательный участок № 298
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 311, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 146" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Гагарина по улице Ескараева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до улицы Дунаевского, по улице Дунаевского (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ескараева.
Избирательный участок № 299
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 238А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт Плодоовощеводства".
Границы: проспект Гагарина: с 236Б по 280А; улица Жарокова: 275, 279, 281А, 283, 285, 287; микрорайон Алмагуль: 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 300

Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағын ауданы, 42 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин даңғылы: 284/1, 286, 286/1, 292, 292/1, 292/2, 294, 294/1, 294/2, 294/3; Алмагүл шағын ауданы: 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағын ауданы, 42 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жароков көшесінен Си Синхай көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Экспериментальная база көшесіне дейін, Экспериментальная база көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Ботаникалық бақ аумағының шекарасына дейін және одан әрі Ботаникалық бақ аумағының шекарасын бойлай (батыс жағы) оңтүстік бағытта Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Си Синхай көшесіне дейін.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 117А үй, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Психикалық сауықтыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 29 үй, "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 279 үй, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Психикалық сауықтыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 305 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 121 үй, "Әлеуметтік қызмет көрсету орталығы "Демеу" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 307 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 146 үй, "Педиатрия және бала хирургиясы ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 309 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау шағын ауданы, Қарғалы кварталы, 1/5 үй, "Оқ-Жетпес" "Алматы" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мирас шағын ауданы, 45 үй, "Private Clinic Almaty/ Приват клиник Алматы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй, "Перинатология және балалар кардиохирургиясы орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 65 үй, "Тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 489 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: проспект Гагарина: 284/1, 286, 286/1, 292, 292/1, 292/2, 294, 294/1, 294/2, 294/3; микрорайон Алмагуль: 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49.
Избирательный участок № 301
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жарокова по улице Си Синхая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Экспериментальная база, по улице Экспериментальная база в юго-восточном направлении до границы территории Ботанического сада и далее вдоль границы территории Ботанического сада (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Ходжанова, по улице Ходжанова (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Си Синхая.
Избирательный участок № 302
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 117А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 303
Центр: город Алматы, улица Утепова, дом 29, здание республиканского государственного учреждения "Алматинская академия министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Макана Есбулатова".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 304
Центр: город Алматы, улица Радостовца, дом 279, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 305
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 121, здание коммунального государственного учреждения "Центр социальных услуг "Демеу".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 307
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, дом 146, здание республиканского государственного казенного предприятия "Научный центр педиатрии и детской хирургии".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 309
Центр: город Алматы, микрорайон Нур Алатау, Квартал Каргалы, дом 1/5, здание филиала акционерного общества "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес" "Алматы".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 310
Центр: город Алматы, микрорайон Мирас, дом 45, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Private Clinic Almaty/ Приват клиник Алматы".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 311
Центр: город Алматы, улица Басенова, дом 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр перинатологии и детской кардиохирургии".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 312
Центр: город Алматы, улица Манаса, дом 65, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кожно-венерологический диспансер".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 489

Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағын ауданы, Жәңгір хан көшесі, 18 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: бау-бақша серіктестіктерінің батыс шекарасымен: Мамыр, Достық солтүстік бағытта Таң бау-бақша серіктестігіне дейін, оны қоса алғанда және одан әрі Таң бау-бақша серіктестігінің шекарасын бойлай оңтүстік-шығыс бағытта Ремизовка бау-бақша серіктестігіне дейін, бау-бақша серіктестігінің батыс шекарасымен Ремизовка оңтүстік бағытта Бостандық ауданы аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Бостандық ауданы аумағының шекарасымен оңтүстік бағытта Алатау бау-бақша серіктестігін қоса алғанда, Нұр Алатау шағын ауданының Жұлдыз көшесіне дейін оңтүстік-батыс бағытта, Нұр Алатау шағын ауданының Жұлдыз көшесі бойынша оны қоспағанда, солтүстік бағытта бау-бақша серіктестіктерінің батыс шекарасының бойымен: Машиностроитель, Труд 2, Труд-1 Ерменсай шағын ауданына дейін, Ерменсай шағын ауданының батыс шекарасының бойымен солтүстік бағытта Алма бау-бақша серіктестігіне дейін, Алма бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасымен батыс бағытта Мамыр бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 490 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау, шағын ауданы Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Нұр Алатау шағын ауданының Әл-Фараби даңғылынан Қонаев көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстік бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Мамыр көшесіне дейін, Нұр Алатау шағын ауданының Мамыр көшесінің бойымен (екі жағы) шығыс бағытта Исиналиев көшесіне дейін, Исиналиев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Нұр шағын ауданының Жолбарыс көшесіне дейін Алатау, Нұр Алатау шағын ауданының Жолбарыс көшесімен (екі жағы) шығыс бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Еркеғали Рахмадиев көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстік бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Бұлбұл көшесіне дейін, Нұр Алатау шағын ауданының Бұлбұл көшесімен (екі жағы) батыс бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесіне дейін Алатау, Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Асқар Қонаев көшесіне дейін.
№ 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 83 үй, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "№ 17 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.
Шекаралары: Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесінен, Нұр Алатау шағын ауданының Данеш Рақышев көшесімен (екі жағы) Нұр Алатау шағын ауданының Еркеғали Рахмадиев көшесіне дейін және одан әрі оңтүстік-шығыс бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Жұлдыз көшесіне дейін, бағбандық серіктестіктерді қоса алғанда: Сирень, Дзержинский атындағы Источник, Энергетик, Труд-2 ММ, Нұр Алатау шағын ауданының Жұлдыз көшесі бойынша (екі жағы) оңтүстік-шығыс бағытта Нұрлытау шағын ауданының шекарасына дейін, Нұрлытау шағын ауданының солтүстік шекарасымен батыс бағытта Нұрлытау шағын ауданының Шағын тұйық көшесіне дейін, Нұрлытау шағын ауданының Шағын тұйық көшесінен (батыс жағы) солтүстік бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесіне дейін, Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытта, бау-бақша серіктестігін қоспағанда, Нұр Алатау шағын ауданының Дәнеш Рақышев көшесіне дейін.
№ 492 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жангир хана, дом 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 183" управления образования города Алматы.
Границы: по западной границе садоводческих товариществ: Мамыр, Достык в северном направлении до садоводческого товарищества Тан, включая его и далее вдоль границы садоводческого товарищества Тан в юго-восточном направлении до садоводческого товарищества Ремизовка, по западной границе садоводческого товарищества Ремизовка в южном направлении до южной границы территории Бостандыкского района, по границе территории Бостандыкского района в юго-западном направлении до улицы Жулдыз микрорайона Нур Алатау, включая садоводческое товарищество Алатау, по улице Жулдыз микрорайона Нур Алатау исключая еҰ в северном направлении вдоль западных границ садоводческих товариществ: Машиностроитель, Труд 2, Труд-1 до микрорайона Ерменсай, вдоль западной границы микрорайона Ерменсай в северном направлении до садоводческого товарищества Алма, по южной границе садоводческого товарищества Алма в западном направлении до садоводческого товарищества Мамыр.
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Нур Алатау, улица Казыбек Тауасарулы, дом 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 189" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Аль-Фараби по улице Конаева Асқара микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в южном направлении до улицы Мамыр микрорайона Нур Алатау, по улице Мамыр микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в восточном направлении до улицы Исиналиева, по улице Исиналиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Жолбарыс микрорайона Нур Алатау, по улице Жолбарыс микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в восточном направлении до улицы Еркегали Рахмадиев микрорайона Нур Алатау по улице Еркегали Рахмадиев микрорайона Нур Алатау (западная сторона) в южном направлении до улицы Булбул микрорайона Нур Алатау, по улице Булбул микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в западном направлении до улицы Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау, по улице Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (восточная сторона) в северном направлении до улицы Конаева Аскара микрорайона Нур Алатау.
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон Нур Алатау, улица Казыбек Тауасарулы, дом 83, здание врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: от улицы Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау, по улице Данеш Ракышева микрорайона Нур Алатау, (обе стороны) до улицы Еркегали Рахмадиева микрорайона Нур Алатау, и далее в юго-восточном направлении до улицы Жулдыз микрорайона Нур Алатау, включая садоводческие товарищества: Сирень, Источник, имени Дзержинского, Энергетик, Труд-2 ММ, по улице Жулдыз микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в юго-восточном направлении до границы микрорайона Нурлытау, по северной границе микрорайона Нурлытау в западном направлении до переулка Шагын микрорайона Нурлытау, от переулка Шагын микрорайона Нурлытау (западная сторона) в северном направлении до улицы Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау, по улице Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в северном направлении до улицы Данеш Ракышева микрорайона Нур Алатау, исключая садоводческое товарищество Свежесть.
Избирательный участок № 492

Орталығы: Алматы қаласы, Нұрлытау шағын ауданы, Рафик Нұртазин көшесі, 49 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Ш. Құдайбердіұлы атындағы № 190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Труд бау-бақша серіктестігінің Солтүстік-шығыс шекарасынан солтүстік бағытта Хан-Тәңірі шағын ауданын қоспағанда, бау-бақша серіктестіктері: Свежесть, Энергия, Энергия-3, Нұр Алатау шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін, Нұр Алатау шағын ауданының оңтүстік шекарасымен оңтүстік-шығыс бағытта Бостандық ауданының шекарасына дейін, Нұрлытау, Көкшоқы, Көкшоқы шағын аудандарын қоса алғанда Архат, бау-бақша серіктестіктері: Буран, Эдельвейс, Энергетик-2, Бостандық ауданының оңтүстік шекарасымен солтүстік-батыс бағытта Труд бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 493 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағын ауданы, Жәңгір хан көшесі, 18 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерменсай шағын ауданының 1 орамы Жасыл белес көшесінен (екі жағы) оңтүстік-шығыс бағытта Ремизовка өзеніне дейін, Ремизовка өзенімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Горный Гигант бау-бақша серіктестігіне дейін, Горный Гигант бау-бақша серіктестігінің шығыс шекарасымен оңтүстік-батыс бағытта Кереңқұлақ өзеніне дейін, соның ішінде: Актөбе шағын ауданын, бағбандық серіктестіктер: Дружба, Ионосфера, ПК жаңару, Кереңқұлақ өзенінен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Ремизовка бағбандық серіктестігіне дейін, Ремизовка бау-бақша серіктестігінің батыс шекарасымен солтүстік бағытта Ерменсай шағын ауданының 1 орамынан Жасыл белес көшесіне дейін.
№ 494 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарғалы шағын ауданы, Кенесары хан көшесі, 18 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Ғ. Мұстафин атындағы № 191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Асқаров және Кенесары хан көшелерінің қиылысынан оңтүстік-батыс бағытта Кенесары хан көшесімен (оңтүстік-шығыс жағы) Редько көшесінің қиылысына дейін, Редько көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Труд бау-бақша серіктестігінің солтүстік шекарасына дейін, Труд бау-бақша серіктестігінің солтүстік шекарасымен шығыс бағытта Дулати көшесіне дейін, Дулати көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытта бағбандық серіктестіктер: Свежесть, Свежесть-1, Энергия, Энергия-1, Энергия-2, Энергия-3, Мирас шағын ауданының шекарасына дейін, Мирас шағын ауданының шекарасымен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Асқаров және Кенесары хан көшелерінің қиылысына дейін.
№ 495 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау шағын ауданы, Еркеғали Рахмадиев көшесі, 1Б үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 555 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, 133 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Т.К. Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы жанындағы колледж мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон Нурлытау, улица Рафики Нуртазиной, дом 49, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 190 имени Ш. Қудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: от северо-восточной границы садоводческого товарищества Труд в северном направлении исключая микрорайон Хан-Тенгри, садоводческие товарищества: Свежесть, Энергия, Энергия-3, до южной границы микрорайона Нур Алатау, по южной границе микрорайона Нур Алатау в юго-восточном направлении до границы Бостандыкского района, включая микрорайоны: Нурлытау, Кокшокы, Архат, садоводческие товарищества: Буран, Эдельвейс, Энергетик-2, по южной границе Бостандыкского района в северо-западном направлении до садоводческого товарищества Труд.
Избирательный участок № 493
Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жангир хана, дом 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 183" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жасыл белес 1 квартал микрорайона Ерменсай (обе стороны) в юго-восточном направлении до речки Ремизовка, по речке Ремизовка (западная сторона) в южном направлении до садоводческого товарищества Горный Гигант, по восточной границе садоводческого товарищества Горный Гигант в юго-западном направлении до речки Керенкулак, включая: микрорайон Актобе, садоводческие товарищества: Дружба, Ионосфера, ПК Жанару, от речки Керенкулак (восточная сторона) в северном направлении до садоводческого товарищества Ремизовка, по западной границе садоводческого товарищества Ремизовка в северном направлении до улицы Жасыл белес 1 квартал микрорайона Ерменсай.
Избирательный участок № 494
Центр: город Алматы, микрорайон Каргалы, улица Кенесары хана, дом 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 191 имени Г. Мустафина" управления образования города Алматы.
Границы: от пересечения улиц Аскарова и Кенесары хана в юго-западном направлении по улице Кенесары хана (юго-восточная сторона) до пересечения с улицей Редько, по улице Редько (восточная сторона) в южном направлении до северной границы садоводческого товарищества Труд, по северной границе садоводческого товарищества Труд в восточном направлении до улицы Дулати, по улице Дулати (обе стороны) в северном направлении, садоводческие товарищества: Свежесть, Свежесть-1, Энергия, Энергия-1, Энергия-2, Энергия-3, до границы микрорайона Мирас, по границе микрорайона Мирас (южная сторона) в западном направлении до пересечения улиц Аскарова и Кенесары хана.
Избирательный участок № 495
Центр: город Алматы, микрорайон Нур Алатау, улица Рахмадиева, дом 1Б, здание государственого учреждения "Академия комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 555
Центр: город Алматы, улица Әбіш Кекілбайұлы, дом 133, здание республиканского государственного учреждения "Колледж школа-интернат, при казахской национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова" управления образования города Алматы.

Шекаралары: Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 38А, 38В, 38Г, 234, 264, 270; Розыбакиев көшесі: 233-тен 273-ке дейін; Тәжібаева Патшайым көшесі: 175, 177; Хусанов көшесі: 225, 230, 250, 292; Челябинская көшесі: 13.
№ 556 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Айвазовский көшесі: 166, 168, 170, 171, 174, 175; Брусиловский көшесі: 238-ден 281-ге дейін; Вахтангов көшесі: 1-ден 24-ке дейін; Лебедев көшесі: 1-ден 70-ке дейін; Тілендиев көшесі: 256-дан 409-ға дейін; Тұрғыт Озал көшесі: 305-тен 390-ға дейін; Түркебаев көшесі: 263-тен 281-ге дейін.
№ 557 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бөлтірікова көшесі: 1-ден 17-ге дейін; Витебская көшесі: 25, 27, 29, 31; Гагарин даңғылы: 317; Заилийская көшесі: 1-ден 28-ге дейін; Әбіш Кекілбайұлы көшесі: 179-дан 219-ға дейін; Қожабеков көшесі: 2, 4, 12; Линия-20 көшесі: 278, 278А, 280; Лисянский көшесі: 1-ден 5-ке дейін; Лисянский 1-ші көшесі: 1-ден 4-ке дейін; Малахов көшесі: 1-ден 20-ға дейін; Мусин көшесі: 1-ден 8-ге дейін; Нестеров көшесі: 1-ден 8-ге дейін; Радоствец көшесі: 355-тен 415-ке дейін; Розыбакиев көшесі: 275-тен 402-ге дейін; Құсайынов көшесі: 285-тен 328-ге дейін.
№ 558 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағын ауданы, 42 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ерғожин көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18, 21, 23,25; Жароков көшесі: 256А-дан 366-ға дейін; Ходжанов көшесі: 5Б, 5В, 5Г, 40, 42В, 42, 44, 48А, 48Б, 48В, 48Г, 48Д, 57/3, 57 / 5 корпус1, 57/5, 57/9, 58В, 58Г, 58/2А, 58/2, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/9, 67, 68, 69Д, 70, 72, 75, 76/2, 79, 80; Экспериментальная база көшесі: 19, 21, 25, 25/2, 25/3, 26, 31.
№ 559 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесінен бастап, Нұр Алатау шағын ауданының Балбөбек көшесімен (екі жағы) шығыс бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Еркеғали Рахмадиев көшесіне дейін, Нұр Алатау шағын ауданының Еркеғали Рахмадиев көшесімен (екі жағы) солтүстік бағытта Бағанашыл шағын ауданына дейін, Бағанашыл шағын ауданының оңтүстік шекарасымен шығыс бағытта Алма 3 бау-бақша серіктестігіне дейін, одан әрі оңтүстік бағытта Ерменсай шағын ауданының батыс шекарасымен оңтүстік бағытта Энергетик бау-бақша серіктестігіне дейін, Энергетик бау-бақша серіктестігінің шығыс шекарасымен оңтүстік бағытта Труд-1 бау-бақша серіктестігіне дейін, Труд-1 бау-бақша серіктестігінің Солтүстік-батыс шекарасымен солтүстік бағытта Дзержинский атындағы бау-бақша серіктестігіне дейін, Дзержинский атындағы бау-бақша серіктестігінің Оңтүстік шекарасымен батыс бағытта Нұр Алатау шағын ауданына дейін, Нұр Алатау шағын ауданының шығыс шекарасымен Нұр Алатау шағын ауданының Балжан Бөлтірікова көшесіне дейін, Нұр Алатау шағын ауданының Балжан Бөлтірікова көшесінің бойымен (екі жағы) батыс бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесіне дейін, Нұр Алатау шағын ауданының Темірбек Қожакеев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Нұр Алатау шағын ауданының Бұлбұл көшесіне дейін.
№ 566 сайлау учаскесі

Границы: улица Әбіш Кекілбайұлы: 38А, 38В, 38Г, 234, 264, 270; улица Розыбакиева: с 233 по 273; улица Тажибаевой Патшайым: 175, 177; улица Хусанова: 225, 230, 250, 292; улица Челябинская: 13.
Избирательный участок № 556
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, дом 257, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский электромеханический колледж".
Границы: улица Айвазовского: 166, 168, 170, 171, 174, 175; улица Брусиловского: с 238 по 281; улица Вахтангова: с 1 по 24; улица Лебедева: с 1 по 70; улица Тлендиева: с 256 по 409; улица Тургута Озала: с 305 по 390; улица Туркебаева: с 263 по 281.
Избирательный участок № 557
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 311, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 146" управления образования города Алматы.
Границы: улица Бультриковой: с 1 по 17; улица Витебская: 25, 27, 29, 31; проспект Гагарина: 317; улица Заилийская: с 1 по 28; улица Әбіш Кекілбайұлы: с 179 по 219; улица Кожабекова: 2, 4, 12; улица Линия-20: 278, 278А, 280; улица Лисянского: с 1 по 5; улица Лисянского 1-ая: с 1 по 4; улица Малахова: с 1 по 20; улица Мусина: с 1 по 8; улица Нестерова: с 1 по 8; улица Радоствца: с 355 по 415; улица Розыбакиева: с 275 по 402; улица Хусаинова: с 285 по 328.
Избирательный участок № 558
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 125" управления образования города Алматы.
Границы: улица Ергожина: 1, 3, 4, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17А, 18, 21, 23,25; улица Жарокова: с 256А по 366; улица Ходжанова: 5Б, 5В, 5Г, 40, 42В, 42, 44, 48А, 48Б, 48В, 48Г, 48Д,57/3, 57/5корпус1, 57/5, 57/9, 58В, 58Г, 58/2А, 58/2, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/9, 67, 68, 69Д, 70, 72, 75, 76/2, 79, 80; улица Экспериментальная база: 19, 21, 25, 25/2, 25/3, 26, 31.
Избирательный участок № 559
Центр: город Алматы, микрорайон Нур Алатау, улица Казыбек Тауасарулы, дом 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 189" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау, по улице Балбобек микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в восточном направлении до улицы Еркегали Рахмадиева микрорайона Нур Алатау, по улице Еркегали Рахмадиева микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в северном направлении до микрорайона Баганашыл, по южной границе микрорайона Баганашыл в восточном направлении до садоводческого товарищества Алма 3, далее в южном направлении по западной границе микрорайна Ерменсай в южном направлении до садоводческого товарищества Энергетик, по восточной границе садоводческого товарищества Энергетик в южном направлении до садоводческого товарищества Труд-1, по северо-западной границе садоводческого товарищества Труд-1 в северном направлении до садоводческого товарищества имени Дзержинского, по южной границе садоводческого товарищества имени Дзержинского в западном направлении до микрорайона Нур Алатау, по восточной границе микрорайона Нур Алатау до улицы Балжан Болтириковой микрорайона Нур Алатау, по улице Балжан Болтириковой микрорайона Нур Алатау (обе стороны) в западном направлении до улицы Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау, по улице Темирбек Кожакеев микрорайона Нур Алатау (восточная сторона) в северном направлении до улицы Булбул микрорайона Нур Алатау.
Избирательный участок № 566

Орталығы: Алматы қаласы, Сеченов көшесі, 28/5 үй, "Достар Мед" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 567 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары, 45/1 үй, "Керуен-Меdicus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: жабық.
№ 568 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71 үй, "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының механика-математика факультетінің оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің жатақханалары Әл-Фараби даңғылының бойы: 71/2, 71/3, 71/4, 71/6, 71/7, 71/8, 71/12,71/17.

Центр: город Алматы, улица Сеченова, дом 28/5, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Достар Мед".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 567
Центр: город Алматы, бульвар Бухар Жырау, дом 45/1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Керуен-Меdicus".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 568
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, дом 71, здание учебного корпуса механико-математического факультета некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби".
Границы: общежития Казахского национального университета имени Аль-Фараби по проспекту Аль-Фараби: 71/2, 71/3, 71/4, 71/6, 71/7, 71/8, 71/12, 71/17.