Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 06-01/02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29492 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1602 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін,
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Медеу ауданының әкімі Е. Оразалин
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы қалалық
сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің
2022 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 06-01/02 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 06-01/05 шешіміне
қосымша
№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 43.
"Сымбат" дизайн және технология академиясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Гоголь көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102.
"М. Мәметова атындағы № 28 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бөгенбай батыр көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 359 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11.
"№ 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев көшесінен Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесіне дейін; Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ғафу Қайырбеков көшесіне дейін; Ғафу Қайырбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін.
№ 360 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11.
"№ 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесінен Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ғафу Қайырбеков көшесіне дейін; Ғафу Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесіне дейін; Ришат және Муслим Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, "Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны аумағының шекарасын қоспағанда.
№ 361 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 63
Алматы қаласы Мәдениет басқармасының "Мемлекеттік қуыршақ театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Зенков көшесінен Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін.
№ 362 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54.
"Республикалық жоғары медициналық колледж" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Шевченко көшесінен Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесіне дейін; Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 363 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30.
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Бөгенбай батыр көшесінен Дінмұхамед Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін.
№ 364 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Коперник көшесі, 124.
"Граждансельпроектстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

О внесении изменения в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 9 сентября 2022 года № 06-01/02. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29492
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1602) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Медеуского района города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района Е. Оразалин
Согласовано:
Территориальная
избирательная комиссия
города Алматы
Приложение
к решению акима Медеуского
района города Алматы
от 9 сентября 2022 года
№ 06-01/02
Приложение
к решению акима Медеуского
района города Алматы
от 24 декабря 2019 года
№ 06-01/05
Избирательный участок № 357
Местонахождение: город Алматы, улица Кунаева Динмухамеда, 43.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Академия дизайна и технологии "Сымбат".
Границы: от улицы Гоголя по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 358
Местонахождение: город Алматы, проспект Назарбаева, 102.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 28 имени М. Маметовой".
Границы: от улицы Богенбай батыра по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 359
Местонахождение: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19".
Границы: от улицы Кунаева Динмухамеда по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Ришата и Муслима Абдуллиных; по улице Ришата и Муслима Абдуллиных на юг (западная сторона) до проспекта Жибек Жолы; по проспекту Жибек Жолы на восток (южная сторона) до улицы Каирбекова Гафу; по улице Каирбекова Гафу на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на север (восточная сторона) до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 360
Местонахождение: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19".
Границы: от улицы Ришата и Муслима Абдуллиных по улице Макатаева на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Каирбекова Гафу; по улице Каирбекова Гафу на север (восточная сторона) до проспекта Жибек Жолы; по проспекту Жибек Жолы на запад (северная сторона) до улицы Ришата и Муслима Абдуллиных; по улице Ришата и Муслима Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Макатаева, исключая границы территории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Избирательный участок № 361
Местонахождение: город Алматы, ул. Пушкина, 63
Коммунальное государственное казенное предприятия "Государственный театр кукол" Управления культуры города Алматы.
Границы: от улицы Зенкова по улице Гоголя на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 362
Местонахождение: город Алматы, улица Калдаякова, 54.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский высший медицинский колледж".
Границы: от улицы Шевченко по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до улицы Ришата и Муслима Абдуллиных; по улице Ришата и Муслима Абдуллиных на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 363
Местонахождение: город Алматы, улица Казыбек би, 30.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая".
Границы: от улицы Богенбай батыра по улице Кунаева Динмухамеда на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда.
Избирательный участок № 364
Местонахождение: город Алматы, улица Коперника, 124.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Граждансельпроектстрой".

Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен, әрі қарай Шақшақ Жәнібек көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Есенберлин көшесіндегі № 173 үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Есенберлин көшесіндегі № 173 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Алматы хайуанаттар паркінің орталық кіреберісіне дейін; Алматы хайуанаттар бағының және Орталық мәдениет және демалыс саябағының шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 365 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32.
"Медеу ауданының "№ 6 кітапхана" орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінің арнасынан Шақшақ Жәнібек көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Орынбор көшесіне дейін; Орынбор көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе тауының солтүстік баурайына дейін; Көк Төбе тауының солтүстік баурайымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орманов көшесіндегі № 31/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Орманов көшесіндегі № 31/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін.
№ 366 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17.
"73 Гвардиялық Қызыл тулы Сталинград Дунай атқыштар дивизиясы атындағы № 64 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінің арнасынан Халиуллин көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Айдын көшесіне дейін; Айдын көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін.
№ 367 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
"№ 53 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абылғазы өзенінің арнасынан Айдын көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Кеңсай–1 мұсылман жабық зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай–1 мұсылман жабық зиратының шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәрсенбаев көшесіндегі № 36А үй учаскесі аумағының оңтүстік–шығыс шекарасына дейін; Сәрсенбаев көшесіндегі № 36А және № 27 үйлер учаскелері аумағының оңтүстік-шығыс шекарасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Ботбайсай өзенінің арнасына дейін; Ботбайсай өзенінің арнасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Сәрсенбаев көшесіндегі № 55А үй учаскесі аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Сәрсенбаев көшесіндегі № 55А үй учаскесі аумағының оңтүстік шекарасының бойымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Мұстафа Шоқай көшесіне дейін; Мұстафа Шоқай көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мұстафа Шоқай көшесіндегі № 181 үй учаскесі аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Мұстафа Шоқай көшесіндегі № 181 үй учаскесі аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Горводопровод бағбандық серіктестік аумағының шығыс шекарасына дейін; Горводопровод бағбандық серіктестік аумағының шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Таугүл бағбандық серіктестік аумағының оңтүстік шекарасымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Төле би көшесі мен Шығыс айналма жолының қиылысына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орманов көшесіне дейін; Орманов көшесімен бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік - батыс жағы) Орманов көшесінің барлық үйлерін қоса Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Айдын көшесіне дейін.
№ 368 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
"№ 53 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от реки Малая Алматинка по проспекту Райымбека, далее по улице Шақшақ Жәнібек на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до створа южной границы территории дома № 173 улицы Есенберлина; по южной границе территории дома № 173 улицы Есенберлина на запад (северная сторона) до центрального входа Алматинского зоопарка; по границе Алматинского зоопарка и Центрального парка культуры и отдыха на северо-запад (северо-восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 365
Местонахождение: город Алматы, улица Татарская, 32.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система "Библиотека № 6" Медеуского района".
Границы: от русла реки Жарбулак по улице Шақшақ Жәнібек на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Оренбургская; по улице Оренбургская на юго-восток (юго-западная сторона) до реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на юг (западная сторона) до северного склона горы Кок Тобе; по северному склону горы Кок Тобе на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 31/1 улицы Орманова; по южной границе территории дома № 31/1 улицы Орманова на запад (северная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Шақшақ Жәнібек.
Избирательный участок № 366
Местонахождение: город Алматы, улица Оренбургская 17.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 64 имени 73 Гвардейской Краснознаменной Сталинградско-Дунайской стрелковой дивизии".
Границы: от русла реки Жарбулак по улице Халиуллина на северо-восток (юго-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на юг (западная сторона) до улицы Айдын; по улице Айдын на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Халиуллина.
Избирательный участок № 367
Местонахождение: город Алматы, улица Глубокая, 18.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 53".
Границы: от русла реки Абылгазы по улице Айдын на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на юго–восток (юго–западная сторона) до северной границы мусульманского закрытого кладбища Кенсай–1; по границе мусульманского закрытого кладбища Кенсай–1 на запад (северная сторона), далее на юг (западная сторона) до юго–восточной стороны границы территории участка дома 36А улицы Сарсенбаева; по юго–восточной границе территории участков домов 36А и 27 улицы Сарсенбаева на юго–запад (северо–западная сторона) до русла реки Ботбайсай; по руслу реки Ботбайсай на юго-восток (юго-западная сторона) до южной границы территории участка дома № 55А улицы Сарсембаева; вдоль южной границы территории участка дома № 55А улицы Сарсембаева на юго–запад (северо-западная сторона) до улицы Шокая Мустафы; по улице Шокая Мустафы на юг (западная сторона) до южной границы территории участка дома № 181 улицы Шокая Мустафы; по южной границе территории участка дома № 181 улицы Шокая Мустафы на запад (северная сторона) до восточной границы территории садоводческого товарищества Горводопровод; по границе территории садоводческого товарищества Горводопровод на запад (северная сторона), далее по южной границе территории садоводческого товарищества Таугуль на юго-запад (северо-западная сторона) до пересечения улицы Толе би и Восточно объездной дороги; по Восточно объездной дороге на север (восточная сторона) до улицы Орманова; по улице Орманова на юго-запад (северо- западная сторона) до русла реки Абылгазы включая все дома улицы Орманова; по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до улицы Айдын.
Избирательный участок № 368
Местонахождение: город Алматы, улица Глубокая, 18.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 53".

Шекарасы: Ботбайсай өзенінің арнасынан Әбу Сәрсенбаев көшесіндегі № 29 және № 36В үйлер учаскелері аумағының батыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының шекарасына дейін; Кеңсай-1 жабық мұсылман зираты аумағының шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Широкая Щель бағбандық серіктестік аумағының оңтүстік шекарасына дейін; әрі қарай Широкая Щель бағбандық серіктестік аумағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы); әрі қарай солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы), Таугүл бағбандық серіктестік аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Таугүл бағбандық серіктестік аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), әрі қарай Горводопровод бағбандық серіктестік аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), Мұстафа Шоқай көшесіндегі № 181 үй учаскесі аумағының оңтүстік шекарасының бойымен Мұстафа Шоқай көшесіне дейін; Мұстафа Шоқай көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мұстафа Шоқай көшесіндегі № 190 үй учаскесі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Мұстафа Шоқай көшесіндегі № 190 үй учаскесі аумағының солтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ботбайсай өзенінің арнасына дейін Ботбайсай өзенінің арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әбу Сәрсенбаев көшесіндегі № 29 үй учаскесі аумағының батыс шекарасына дейін.
№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Алматы облыстық И.Нүсіпбаев атындағы мектеп-интернат.
Шекарасы: Бөгенбай батыр көшесінен Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орталық мәдениет және демалыс саябағы аумағының солтүстік шекарасына дейін; Орталық мәдениет және демалыс саябағы аумағының солтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) әрі қарай Орталық мәдениет және демалыс саябағы аумағының шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай (бастыс жағы) Есенберлин көшесіндегі № 173 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Есенберлин көшесіндегі № 173 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бутаковская көшесіндегі № 1А үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Бутаковская көшесіндегі № 1А үй аумағының шығыс шекарасының бойымен Бутаковская көшесіндегі барлық үйлерді қоса Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесіне дейін.
№ 370 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 15.
"№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от русла реки Ботбайсай вдоль западной границы территорий участков домов № 29 и № 36В улицы Сарсенбаева Абу на север (восточная сторона) до границы закрытого мусульманского кладбища Кенсай-1; вдоль границы территории закрытого мусульманского кладбища Кенсай-1 на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона) до южной границы территории садоводческого товарищества Широкая Щель; далее по границе садоводческого товарищества Широкая Щель на юго-запад (северо-западная сторона), далее на северо-запад (северо-восточная сторона), до южной границы территории садоводческого товарищества Таугуль; по южной границе территории садоводческого товарищества Таугуль на восток (южная сторона), далее вдоль южной границы территории садоводческого товарищества Горводопровод на восток (южная сторона), далее вдоль южной границы территории участка дома № 181 улицы Шокая Мустафы до улицы Шокая Мустафы; по улице Шокая Мустафы на север (восточная сторона) до северной границы территории участка дома № 190 улицы Шокая Мустафы; по северной границе территории участка дома № 190 улицы Шокая Мустафы на восток (южная сторона) до русла реки Ботбайсай; по руслу реки Ботбайсай на северо-запад (северо-восточная сторона) до западной границы территории участка дома № 29 улицы Сарсенбаева Абу.
Избирательный участок № 369
Местонахождение: город Алматы, улица Богенбай батыра, 53.
Министерство науки и образования Республики Казахстан Алматинская областная школа-интернат имени И. Нусипбаева.
Границы: от улицы Богенбай батыра по улице Абдуллиных Ришата и Муслима на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до северной границы территории Центрального парка культуры и отдыха; по северной границе территории Центрального парка культуры и отдыха на восток (южная сторона), далее по восточной границе Центрального парка культуры и отдыха на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 173 улицы Есенберлина; по южной границе территории дома № 173 улицы Есенберлина на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до северной границы территории дома № 1А улицы Бутаковская; вдоль восточной границы территории дома № 1А улицы Бутаковская на юг включая все дома улицы Бутаковская до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных Ришата и Муслима.
Избирательный участок № 370
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7".

Шекарасы: Алатау шағын ауданындағы Ибрагимов көшесінен Алатау шағын ауданындағы Ибрагимов көшесіндегі № 14 және № 16 үйлер учаскелері аумағының арасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Алатау шағын ауданындағы Жетбаев және Кимешек көшелерінің қиылысына дейін; Алатау шағын ауданындағы Жетбаев көшесінен Алатау шағын ауданындағы Кимешек көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Алатау шағын ауданының шығыс шекарасына дейін; Алатау шағын ауданының шығыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай, әрі қарай Алатау шағын ауданы аумағының оңтүстік және батыс шекарасымен Алатау шағын ауданындағы Ибрагимов көшесіне дейін, "Новостройка" тұрғын үй кешенін, Мичурин және Радуга бағбандық серіктестіктерін қоса; Алатау шағын ауданы Ибрагимов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Алатау шағын ауданы Ибрагимов көшесіндегі № 14 үй учаскесі аумағының солтүстік-батыс шекарасына дейін.
№ 371 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59.
"№ 35 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 372 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86.
"Ы.Алтынсарин атындағы № 159 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 373 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138.
"Қ.Сәтбаев атындағы № 56 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.
№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 62.
"№ 33 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай даңғылынан Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қармысов көшесіне дейін; Қармысов көшесімен, әрі қарай Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Республика Сарайының оңтүстігіне қарай өтетін жолына дейін; Республика Сарайының оңтүстігіне қарай өтетін жолымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 375 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42.
"№ 29 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бутаковская көшесіне дейін; Бутаковская көшесімен оңтүстікке қарай, Бутаковская көшесіндегі үйлерді қоса, Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 376 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82.
"Жанұя" мамандандырылған кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Ибрагимова микрорайона Алатау между территориями участков домов № 14 и № 16 улицы Ибрагимова микрорайона Алатау на восток (южная сторона) до пересечения улиц Жетбаева и Кимешек микрорайона Алатау; от улицы Жетбаева микрорайона Алатау по улице Кимешек микрорайона Алатау на восток (южная сторона) до восточной границы территории микрорайона Алатау; вдоль восточной границы микрорайона Алатау на юг, далее по южной и западной границе территории микрорайона Алатау до улицы Ибрагимова микрорайона Алатау, включая жилой массив "Новостройка", садоводческие товарищества Мичуринец и Радуга; по улице Ибрагимова микрорайона Алатау на юго-восток (юго-западная сторона) до северо-западной границы территории участка дома № 14 улицы Ибрагимова микрорайона Алатау.
Избирательный участок № 371
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 59.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 35".
Границы: от проспекта Назарбаева по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 372
Местонахождение: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 159 имени Ы.Алтынасарина".
Границы: от проспекта Назарбаева по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 373
Местонахождение: город Алматы, проспект Назарбаева, 138.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 56 имени К. Сатпаева".
Границы: от проспекта Назарбаева по улице Шевченко на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Абая; по проспекту Абая на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 374
Местонахождение: город Алматы, улица Калдаякова, 62.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 33".
Границы: от проспекта Абая по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Кармысова; по улице Кармысова, далее по улице Луганского на юг (западная сторона) до проезда южнее Дворца Республики; по проезду южнее Дворца Республики на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 375
Местонахождение: город Алматы, улица Богенбай батыра, 42.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 29".
Границы: от русла реки Малая Алматинка по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг включая все дома улицы Бутаковская до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 376
Местонахождение: город Алматы, улица Бегалина, 82.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный комплекс "Жануя".

Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дачный тұйық көшесіне дейін, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29 үйлер аумағын және Ватутин көшесіндегі № 19 және Қастеев көшесіндегі № 50 үйлер аумағының шекарасын қоса; Дачный тұйық көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бегалин көшесіне дейін; Бегалин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бағадурбек Байтасов көшесіне дейін; Бағадурбек Байтасов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қармысов көшесіне дейін; Қармысов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124.
"Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Достық даңғылынан Республика Сарайының оңтүстігіне өтетін жолымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Байтасов Бағадурбек көшесіне дейін; Байтасов Бағадурбек көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бегалин көшесіне дейін; Бегалин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дачный тұйығына дейін; Дачный тұйығымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный тұйығындағы № 5 үй аумағының шекарасы тұсының сызығына дейін, Дачный тұйығындағы № 34, 18, 18/1 үйлер аумағының шекарасын қоса; Горный тұйығындағы № 5 үй аумағының шекарасы тұсының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горновосточная көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Луганский көшесіндегі № 59 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Луганский көшесіндегі № 59 үй аумағының оңтүстік шекарасы арқылы батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Республика Сарайының оңтүстігіне қарай өтетін жолына дейін.
№ 378 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8.
"Қазақ ұлттық аграрлық университет" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан Абай даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 379 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Снегин көшесі, 33 А.
Әкімшілік ғимарат

Границы: от русла реки Малая Алматинка по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до Дачного переулка, включая границы территории домов № 50 улицы Кастеева, территорию дома № 19 улицы Ватутина и территории домов № 27, 29 улицы Бекхожина; по Дачному переулку на запад (северная сторона) до улицы Бегалина; по улице Бегалина на север (восточная сторона) до улицы Байтасова Багадурбека; по улице Байтасова Багадурбека на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Кармысова; по улице Кармысова на север (восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 377
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 124.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец школьников".
Границы: от проспекта Достык по проезду южнее Дворца Республики на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (западная сторона) до улицы Байтасова Багадурбека; по улице Байтасова Багадурбека на восток (южная сторона) до улицы Бегалина; по улице Бегалина на юг (западная сторона) до Дачного переулка; по Дачному переулку на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до линии створа границы территории дома № 5 переулка Горного, включая границы территории домов № 34, 18, 18/1 переулка Дачного; по линии створа границы территории дома № 5 переулка Горного на запад (северная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 59 улицы Луганского; по южной границе территории дома № 59 улицы Луганского на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Ньютона; по улице Ньютона на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проезда южнее Дворца Республики.
Избирательный участок № 378
Местонахождение: город Алматы, проспект Абая, 8.
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный университет".
Границы: от проспекта Назарбаева по проспекту Абая на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 379
Местонахождение: город Алматы, Снегина, 33 А
Административное здание

Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9 үй аумағының батыс шекарасының тұсына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9 үй аумағының батыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 380 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69.
"Қ.Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінен Яблочная көшесімен (екі жағы) оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көк Төбе тауының батыс баурайына дейін; Көк Төбе тауының батыс баурайымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дачный тұйық көшесіндегі № 34, 18, 18/1, Қастеев көшесінің № 50, Ватутин көшесінің № 19, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29 үйлерді қоспағанда, Яблочная көшесіне дейін.
№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Самал-2 шағын ауданы, 22/1.
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 115 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 84, 85, 86, 87, 88 үйлер аумағын қоспағанда Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Самал–1 шағын ауданы, 9А.
"Айсер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Меңдіқұлов бульварынан Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9 үй аумағының батыс шекарасының тұсына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9 үй аумағының батыс шекарасының тұсымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 84, 85, 86, 87, 88 үйлер аумағын қоса Жолдасбеков көшесіне дейін.
№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226А.
"Д. Снегин атындағы № 30 мектеп – гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Сатпаева по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на запад (северная сторона) до створа западной границы территории дома № 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома № 9 микрорайона Самал–1 на север (восточная сторона) до северной границы территории дома № 9/2 микрорайона Самал–1; вдоль северной границы территории дома № 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 380
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 168 имени К. Катыкбаевой".
Границы: от реки Жарбулак по улице Яблочная (обе стороны) на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Диваева; по улице Диваева на юго–восток (юго–западная сторона) до западного склона горы Кок Тобе, по западному склону горы Кок Тобе на юго–запад (северо–западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Яблочная, исключая дома № 27, 29 улицы Бекхожина, № 19 улицы Ватутина, № 50 улицы Кастеева, № 34, 18, 18/1 Дачного переулка.
Избирательный участок № 381
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22/1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 115" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до улицы Жолдасбекова, исключая территории домов № 84, 85, 86, 87, 88 микрорайона Самал-2; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 382
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Самал–1, 9А.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Айсер".
Границы: от бульвара Мендикулова по улице Жолдасбекова на восток (северная сторона) до створа западной границы территории дома № 9 микрорайона Самал–1; по створу западной границы территории дома № 9 микрорайона Самал–1 на север (западная сторона) до северной границы территории дома № 9/2 микрорайона Самал–1; вдоль северной границы территории дома № 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (восточная сторона) до южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева на восток (северная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (западная сторона) до улицы Жолдасбекова, включая территории домов № 84, 85, 86, 87, 88 микрорайона Самал-2.
Избирательный участок № 383
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 226А.
Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия № 30 имени Д. Снегина".

Шекарасы: Достық даңғылынан Ньютон көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Луганский көшесіндегі № 67 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Луганский көшесіндегі № 67 үй аумағының оңтүстік шекарасы арқылы шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горновосточная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный тұйығындағы № 5 үй аумағының шекарасы тұсының сызығына дейін; Горный тұйығындағы № 5 үй аумағының шекарасы тұсының сызығымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көктөбе шағын ауданы аумағының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданы аумағының батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ньютон көшесіне дейін, № 5 қалалық клиникалық аурухананың аумағын қоспағанда.
№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289.
"№ 163 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әл–Фараби даңғылы № 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін; Әл-Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Самал–3 шағын ауданындағы № 1, 10, 9 үйлер аумағының оңтүстік шекарасымен, Самал–3 шағын ауданындағы № 21, 21В, 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің солтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің солтүстік және батыс шекарасымен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстікке қарай (солтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданының Тайманов көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы 8–гвардиялық дивизия көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы 8–гвардиялық дивизия көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы № 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасының бойымен Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 105.
"К Management" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Премьер Алатау" қонақ үйі.

Границы: от проспекта Достык по улице Ньютона на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 67 улицы Луганского; по южной границе территории дома № 67 улицы Луганского на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на восток (южная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на юг (западная сторона) до линии створа границы территории дома № 5 переулка Горного; по линии створа границы территории дома № 5 переулка Горного на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до западной границы территории микрорайона Көктөбе; по западной границе территории микрорайона Көктөбе на юг (западная сторона) до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Ньютона, исключая территорию городской клинической больницы № 5 в границах.
Избирательный участок № 384
Местонахождение: город Алматы, проспект Назарбаева, 289.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 163".
Границы: от юго–западной границы территории дома № 36 проспекта Аль–Фараби по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева на восток (южная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 99/1 проспекта Достык; по южной границе территории дома № 99/1 проспекта Достык на запад (северная сторона), далее по южной границе территории домов № 1, 10, 9 микрорайона Самал–3, до бульвара Мендикулова, включая дома № 21, 21В, 22 микрорайона Самал–3; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юго-восток (юго-западная сторона) до северной границы Государственное учреждение "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по северной и западной границе Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на запад, далее на юг (северо–западная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант; по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Затаевича микрорайона Горный Гигант; по улице Затаевича микрорайона Горный Гигант на запад (северная сторона) до улицы 8–ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант; по улице 8–ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант на северо–запад (северо–восточная сторона) вдоль юго–западной границы территории дома № 36 проспекта Аль–Фараби до проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 385
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 105.
Товарищество с ограниченной ответственностью "К Management" гостиница "Премьер Алатау".

Шекарасы: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасының тұсына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының шекарасын қоспағанда.
№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226А.
"Д. Снегин атындағы № 30 мектеп – гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сапар Байжанов көшесінен Қажымұқан көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Академиясы" мемлекеттік мекемесінің солтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Академиясы" мемлекеттік мекемесінің солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін.
№ 387 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266А.
"№ 17 мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Омарова көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы" мемлекеттік мекемесінің шекарасымен батысқа қарай (оңтүстік жағы), әрі қарай оңтүстікке қарай (шығыс жағы), одан әрі "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасы тұсымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылы мен Чайкина көшесінің қиылысына дейін; Чайкина көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасымен қиылысына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 388 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310Б
"№ 48 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: от проспекта Достык по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Сапар Байжанова; по улице Сапар Байжанова на юг (западная сторона) до южной границы территории Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы"; вдоль южной границы территории Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы" на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 22 микрорайона Самал–3; по южной границе территории дома № 22 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до восточной границы территории дома № 21 микрорайона Самал–3; по восточной границе территории дома № 21 микрорайона Самал–3 на север (восточная сторона) до створа северной границы территории домов № 34, 35, 36 микрорайона Самал–3; вдоль северной границы территории домов № 34, 35, 36 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая территорию Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы" в границах.
Избирательный участок № 386
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 226А
Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия № 30 имени Д. Снегина".
Границы: от улицы Сапар Байжанова по улице Хаджи Мукана на северо–восток (юго-восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до северной границы Государственного учреждения "Академия Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по северной границе Государственного учреждения "Академия Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на запад (северная сторона) до улицы Сапар Байжанова; по улице Сапар Байжанова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана.
Избирательный участок № 387
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 266А.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 17".
Границы: от улицы Омаровой по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до южной границы Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по границе Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на запад (южная сторона), далее на юг (восточная сторона), далее по створу южной границы Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на восток (северная сторона) до пересечения проспекта Достык и улицы Чайкиной; по улице Чайкиной на восток (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (восточная сторона) до пересечения с руслом реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (западная сторона) до западной границы микрорайона Көктөбе; по западной границе микрорайона Көктөбе на север (западная сторона) до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 388
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 310Б
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 48"

Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан Чайкина көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылындағы № 291/1 үй учаскесінің солтүстік–батыс шекарасына дейін, әрі қарай Достық даңғылындағы № 291/1 үй учаскесінің солтүстік– батыс шекарасы бойымен оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін; Есентай өзені арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тау–Самал шағын ауданы аумағының солтүстік–шығыс шекарасына дейін, Тау–Самал шағын ауданы аумағының солтүстік–шығыс шекарасының бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) қала шекарасына дейін, әрі қарай қала шекарасымен Көлсай шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Чайкина көшесіне дейін, Мұзтау шағын ауданын, "Медеу" "Тұйықсу", "Қимасар", "Сарқырама" шатқалдарын, "Горельник", "Шымбұлақ" туристік базаларын, "Просвещенец" демалыс үйін қоса.
№ 389 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Тау-Самал шағын ауданы, Олимпийская көшесі, 1.
"№ 47 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аққайың шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасымен Аққайың шағын ауданы Әжібай батыр көшесінің бойымен Терісбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әжібай батыр көшесінің № 8 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Әжібай батыр көшесінің № 8 үй аумағының солтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Байқоңыр көшесі № 124 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Тау-Самал шағын ауданы Байқоңыр көшесі № 124 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дружба бағбандық серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін; Дружба бағбандық серіктестігі шекарасымен солтүстік-батыс бағытында (шығыс жағы) Терісбұлақ өзенінің арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Оспанов көшесіндегі № 85/38, № 85/53, № 85/57, № 85/65, № 85/66, № 85/71 үйлер аумағын қоса, Горный Гигант мұсылман зираты аумағының оңтүстік-шығыс шекарасына дейін; Горный Гигант мұсылман зираты аумағының оңтүстік-шығыс шекарасынының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Горкомархстрой бағбандық серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін; Горкомархстрой бағбандық серіктестігінің шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Аққайың шағын ауданы аумағының батыс шекарасының тұсына дейін; Аққайың шағын ауданы аумағының батыс шекарасының тұсынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Аққайың шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасына дейін.
№ 390 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Тау-Самал шағын ауданы, Олимпийская көшесі, 1.
"№ 47 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от русла реки Малая Алматинка по улице Чайкиной на запад (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до северо–западной границы участка дома № 291/1 проспекта Достык, далее вдоль северо–западной границы участка дома № 291/1 проспекта Достык на юго–запад (юго–восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай на юго–восток (северо–восточная сторона) до северо–восточной границы территории микрорайона Тау–Самал, вдоль северо–восточной границы территории микрорайона Тау–Самал на юго-восток (северо–восточная сторона) до границы города, далее по границе города до южной границы территории микрорайона Көлсай; вдоль южной границы территории микрорайона Көлсай на запад (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Чайкиной, включая микрорайон Мұзтау, урочище "Медео", "Тұйықсу", "Қимасар", "Сарқырама", туристические базы: "Горельник", "Чимбулак", дом отдыха "Просвещенец".
Избирательный участок № 389
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Тау-Самал, улица Олимпийская, 1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 47".
Границы: по южной границе территории микрорайона Аккайын вдоль улицы Ажибай батыра микрорайона Аккайын вдоль русла реки Терисбулак на север (восточная сторона) до северной границы территории дома № 8 улицы Ажибай батыра; по северной границе территории дома № 8 улицы Ажибай батыра на восток (южная сторона) до восточной границы территории дома № 124 улицы Байконурская; по восточной границе территории дома № 124 улицы Байконурская микрорайона Тау-Самал на север (восточная сторона) до южной границы садоводческого товарищества Дружба; по границе садоводческого товарищества Дружба в северо-западном направлении (восточная сторона) до русла реки Терисбулак; по пуслу реки Терисбулак на север (восточная сторона) включая территории домов № 85/38, № 85/53, № 85/57, № 85/65, № 85/66, № 85/71 улицы Оспанова до юго-восточной границы территории мусульманского кладбища Горный Гигант; вдоль юго-восточной границы территории мусульманского кладбища Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай на юго–восток (юго–западная сторона) до южной границы садоводческого товарищества Горкомархстрой; по восточной границе садоводческого товарищества Горкомархстрой на юг (западная сторона) до границы города; по границе города на запад (северная сторона) до створа западной границы территории микрорайона Аккайын; по створу западной границе территории микрорайона Аккайын на север (восточная сторона) до южной границы территории микрорайона Аккайын.
Избирательный участок № 390
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Тау-Самал, улица Олимпийская, 1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 47".

Шекарасы: Аққайың шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасынан Аққайың шағын ауданы аумағының шығыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Аққайың шағын ауданы Әжібай батыр көшесіндегі № 8 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Аққайың шағын ауданы Әжібай батыр көшесіндегі №8 үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Терісбұлақ өзенінің арнасына дейін; Терісбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Тау-Самал шағын ауданының аумағын және Дружба бағбандық серіктестігінің аумағын қоса, Эдельвейс шағын ауданы аумағындағы оңтүстік-шығыс шекарасына дейін, Оспанов көшесіндегі № 85/38, № 85/53, № 85/57, № 85/65, № 85/66, № 85/71 үйлердің аумағын қоспағанда; Эдельвейс шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Асқартау шағын ауданы Дружба бағбандық серіктестігінің шығыс шекарасына дейін; Асқартау шағын ауданы Дружба бағбандық серіктестігінің шығыс шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Асқартау шағын ауданының оңтүстік-шығыс жағына дейін; Асқартау шағын ауданының оңтүстік-шығыс жағы бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Ерменсай өзенінің арнасына дейін; Ерменсай өзенінің арнасымен әрі қарай Бостандық ауданының шекарасымен оңтүстік-шығысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін; қаланың шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай солтүстікке қарай (батыс жағы) Алмалық бағбандық серіктестігі аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Алмалық бағбандық серіктестігі аумағының шығыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Терісбұлақ өзені арнасының тұсына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен Аққайың шағын ауданындағы Әжібай батыр көшесіндегі үйлерді қоспағанда солтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Аққайың шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасына дейін.
№ 391 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің аумағы.
№ 393 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесінің аумағы.
№ 394 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Бекхожин көшесі, 5.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "Қазақстан Республикасының фтизиопульмонология Ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "Қазақстан Республикасының фтизиопульмонология Ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының аумағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
"№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10.
"Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: "Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының аумағы.
№ 397 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125.
"Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы.
Шекарасы: "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамының аумағы.
№ 398 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40.
"Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 399 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40.
"Алматы қаласы Білім басқармасының "Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев көшесінен Мәметова көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шахмардан Есенов көшесіне дейін; Шахмардан Есенов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 400 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1.
"№ 52 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев көшесінен Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сағат Әшімбаев көшесіне дейін; Сағат Әшімбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің "№ 2 қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақ дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының аумағын қоспағанда.
№ 401 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 10.
"Білім беру мекемесі колледж "Перспектива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Шахмардан Есенов көшесінен Мәметова көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сағат Әшімбаев көшесіне дейін; Сағат Әшімбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шахмардан Есенов көшесіне дейін; Шахмардан Есенов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 402 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58.
"А.С. Пушкин атындағы № 4 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жетісу көшесінен Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 403 сайлау учаскесі

Границы: от южной границы территории микрорайона Аккайын вдоль восточной границы территории микрорайона Аккайын на север (западная сторона) до северной границы территории дома № 8 улицы Ажибай батыра микрорайона Аккайын; вдоль северной границы территории дома № 8 улицы Ажибай батыра микрорайона Аккайын на восток (северная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на север (западная сторона) включая территорию микрорайона Тау-Самал и территорию садоводческого товарищества Дружба, исключая территорию домов № 85/38, № 85/53, № 85/57, № 85/65, № 85/66, № 85/71 улицы Оспанова до юго-восточной границы территории микрорайона Эдельвейс; вдоль южной границы территории микрорайона Эдельвейс на запад (южная сторона) до восточной границы садоводческого товарищества Дружба микрорайона Аскартау; вдоль восточной границы садоводческого товарищества Дружба микрорайона Аскартау на юг (восточная сторона) до юго-восточной стороны микрорайона Аскартау; вдоль юго-восточной стороны микрорайона Аскартау на запад (южная сторона) до русла реки Ерменсай; по руслу реки Ерменсай далее по границе Бостандыкского района на юго-восток (северо-восточная сторона) до границы города; по границе города на восток (северная сторона), далее на север (западная сторона) до южной границы территории садоводческого товарищества Алмалык; вдоль восточной границы территории садоводческого товарищества Алмалык на север (западная сторона) до створа русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак исключая дома по улице Ажибай батыра микрорайона Аккайын на северо-запад (юго-западная сторона) до южной границы территории микрорайона Аккайын.
Избирательный участок № 391
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 103.
Государственное учреждение "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: территория Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Избирательный участок № 393
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 103/41.
Государственное учреждение "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан в городе Алматы".
Границы: территория Государственного учреждения Регионального военного госпиталя с поликлиникой Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан в городе Алматы".
Избирательный участок № 394
Местонахождение: город Алматы, улица Бекхожина, 5.
Республиканское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы: территория Республиканского государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 395
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 220.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5"
Избирательный участок № 396
Местонахождение: город Алматы, улица Макатаева, 10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Избирательный участок № 397
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 125.
Акционерное общество "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии"
Границы: территория Акционерного общества "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии".
Избирательный участок № 398
Местонахождение: город Алматы, проспект Назарбаева, 40
Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 161 имени Ж.Жабаева".
Границы: от проспекта Назарбаева по проспекту Райымбека на восток (южная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 399
Местонахождение: город Алматы, проспект Назарбаева, 40.
"Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 161 имени Ж.Жабаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Кунаева Динмухамеда по улице Маметовой на восток (южная сторона) до улицы Есенова Шахмардана; по улице Есенова Шахмардана на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на север (восточная сторона) до улицы Маметовой".
Избирательный участок № 400
Местонахождение: город Алматы, улица Пушкина, 1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 52".
Границы: от улицы Кунаева Динмухамеда по проспекту Райымбека на восток (южная сторона) до улицы Жетысуская; по улице Жетысуская на юг (западная сторона) до улицы Ашимбаева Сагата; по улице Ашимбаева Сагата на запад (северная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на юг (западная сторона) до улицы Маметовой: по улице Маметовой на запад (северная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 2" и территорию Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" Министерства здравохранения Республики Казахстан в границах.
Избирательный участок № 401
Местонахождение: город Алматы, улица Нусупбекова, 10.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Организация образования колледж "Перспектива".
Границы: от улицы Есенова Шахмардана по улице Маметовой на восток (южная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на север (восточная сторона) до улицы Ашимбаева Сагата; по улице Ашимбаева Сагата на восток (южная сторона) до улицы Жетысуская; по улице Жетысуская на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Есенова Шахмардана; по улице Есенова Шахмардана на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 402
Местонахождение: город Алматы, улица Янушкевича, 58.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 4 имени А.С. Пушкина".
Границы: от улицы Жетысуская по проспекту Райымбека на восток (южная сторона) до русла реки реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Жетысуская; по улице Жетысуская на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 403

Орналасқан жері: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17, 1 корпус.
"Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Тәтібеков көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орынбор көшесіне дейін; Орынбор көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Шақшақ Жәнібек көшесіне дейін; Шақшақ Жәнібек көшесімен оңтүстік–батысқа, әрі қарай батысқа қарай (солтүстік-батыс және солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін.
№ 404 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53.
"№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Украинская көшесінен Шығыс айналмалы автокөлік жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сабыр Шәріпов көшесіне дейін; Сабыр Шәріпов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тіксай өзенінің арнасы дейін; Тіксай өзені арнасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Қасым Аманжолов көшесіндегі № 52, 53, 67 үйлер аумағының шекарасын қоса, әрі қарай Иштван Қоңыр және Сабыр Шәріпов көшелеріндегі үйлер аумағының шекараларын қоса Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай-1 жабық мұсылман зираты аумағының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін.
№ 405 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 41.
"№ 100 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Үштөбе көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Титов көшесіне дейін; Титов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік–батысқа (солтүстік-батыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы), әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53.
"№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Халиуллин көшесінен Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сабыр Шарипов көшесіне дейін; Сабыр Шарипов көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолыменсолтүстікке қарай (шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін, "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының шекарасы аумағын қоспағанда.
№ 407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 41
"№ 100 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Местонахождение: город Алматы, улица Оренбургская, 17, корпус 1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников".
Границы: от реки Малая Алматинка по улице Татибекова на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на юго- восток (юго-западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо–восток (юго–восточная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на юг (западная сторона) до улицы Оренбургская; по улице Оренбургская на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Шақшақ Жәнібек; по улице Шақшақ Жәнібек на юго–запад, далее на запад (северо-западная и северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Татибекова.
Избирательный участок № 404
Местонахождение: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 99".
Границы: от улицы Украинская по Восточной объездной автомобильной дороге на север (восточная сторона) до улицы Шарипова Сабыра; по улице Шарипова Сабыра на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на юг (западная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на восток (южная сторона) до улицы Каримбаева 2–ая микрорайона Думан; по улице Каримбаева 2-ая микрорайона Думан на юг (западная сторона) до русла реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на юго-восток (юго-западная сторона) включая границы территории домов № 52,53,67 улицы Аманжолова Касыма, далее включая границы территории домов по улицам Иштван Коныра и Шарипова Сабыра до северной границы закрытого мусульманского кладбища Кенсай-1; по северной границе территории закрытого мусульманского кладбища Кенсай-1 на запад (северная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги.
Избирательный участок № 405
Местонахождение: город Алматы, улица Погодина, 41.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 100".
Границы: от реки Малая Алматинка по улице Уштобинская на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Титова; по улице Титова на юго–восток (юго–западная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго–запад (северо–западная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо–восток (юго-восточная сторона), далее на север (восточная сторона) до улицы Уштобинская.
Избирательный участок № 406
Местонахождение: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 99".
Границы: от улицы Халиуллина по улице Карашаш микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Шарипова Сабыра; по улице Шарипова Сабыра на северо-запад (северо-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на север (восточная сторона) до улицы Халиуллина, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника" в границах.
Избирательный участок № 407
Местонахождение: город Алматы, улица ул. Погодина, 41
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 100".

Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан Таиров көшесімен (Таиров көшесіндегі № 185 және № 207 үйлердің арасында) оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бейімбетов көшесіне дейін; Бейімбетов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Титов көшесіне дейін; Титов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін; Үштөбе көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Таиров көшесіне дейін.
№ 408 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89.
"№ 98 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Рысқұлов даңғылымен Үлкен Алматы каналының бойымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Атырау-3 шағын ауданын қоспағанда; Жарбұлақ өзені арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бейімбетов көшесіне дейін; Бейімбетов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен оңтүстік–батысқа (солтүстік-батыс жағы) Таиров көшесінің тұсына дейін; Таиров көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 409 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83Б.
"Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Жангелдин көшесі, 28.
"№ 2 қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "№ 2 қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 412 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от русла реки Малая Алматинка по улице Таирова (между домами № 185 и № 207 улицы Таирова) на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Чаплина; по улице Чаплина на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Халиуллина; по улице Халиуллина на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до улицы Титова; по улице Титова на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго–запад (северо–западная сторона) до улицы Уштобинская; по улице Уштобинская на северо–запад (северо–восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Таирова.
Избирательный участок № 408
Местонахождение: город Алматы, улица Татибекова, 89.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 98".
Границы: от реки Малая Алматинка, по проспекту Рыскулова вдоль Большого Алматинского канала на северо–восток (юго–восточная сторона) до реки Жарбулак, исключая микрорайон Атырау-3; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до улицы Халиуллина; по улице Халиуллина на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Чаплина; по улице Чаплина на север (восточная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на юго–запад (северо–западная сторона) до створа улицы Таирова; по улице Таирова на северо–запад (северо–восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 409
Местонахождение: город Алматы, улица Демченко, 83Б.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Избирательный участок № 410
Местонахождение: город Алматы, улица Жангельдина, 28.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 2".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 2".
Избирательный участок № 412
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".

Шекарасы: Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесінен Талғар даңғыл жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіндегі № 26А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Думан шағын ауданының Алатау көшесіндегі № 26А үй аумағының оңтүстік шекарасымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Тіксай өзені арнасы мен Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесінің қиылысына дейін, Қасым Аманжолов көшесіндегі № 67, 53, 52 үйлер аумағының шекарасын қоспағанда; Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Талғар даңғыл жолына дейін.
№ 413 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, З. Шашкин көшесі, 32А.
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 112 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Әл–Фараби даңғылымен солтүстік–шығысқа қарай Есентай өзенінің арнасынан (оңтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы № 100 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасына дейін; Әл–Фараби даңғылындағы № 100, 98 үйлер аумағының солтүстік–шығыс шекарасымен және Шашкин көшесіндегі № 30А, 36А, 36, 44 үйлер аумағының солтүстік–шығыс шекарасының бойымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Шашкин көшесіндегі № 38, 38А, 38Б, 38В үйлер аумағының шекарасын қоса Шашкин көшесіндегі № 40 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Шашкин көшесіндегі № 40 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасынан солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін.
№ 414 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, М. Жуков көшесі, 140.
"№ 77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Карашаш микрорайона Думан по Талгарскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Хантенгри микрорайона Думан; по улице Хантенгри микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан; по улице 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до створа южной границы территории дома № 26А улицы Алатау микрорайона Думан; по южной границе территории дома № 26А улицы Алатау микрорайона Думан на юго-запад (северо-западная сторона) до пересечения русла реки Тиксай и улицы Каримбаева 2-ая микрорайона Думан, исключая границы территории домов № 67, 53, 52 улицы Аманжолова Касыма; по улице Каримбаева 2-ая микрорайона Думан на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на запад (северная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на север (восточная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на восток (южная сторона) до улицы Карашаш микрорайона Думан; по улице Карашаш микрорайона Думан на север (восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 413
Местонахождение: город Алматы, улица З. Шашкина, 32А.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 112" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Есентай по проспекту Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до северо–восточной границы территории дома № 100 проспекта Аль–Фараби; по северо–восточной границе территории домов № 100,98 проспекта Аль–Фараби и вдоль северо–восточной границе территории домов № 30А, 36А, 36, 44 улицы Шашкина на юго–восток (юго–западная сторона) включая границы территорий домов № 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина до южной границы территории дома № 40 улицы Шашкина; по южной границе территории дома № 40 улицы Шашкина на запад (северная сторона) до русла реки Есентай: по руслу реки Есентай на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 414
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 77".

Шекарасы: Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесінен Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Достық даңғылындағы № 300/141 үй аумағының оңтүстік–шығыс шекарасына дейін; Достық даңғылындағы № 300/141 мен № 291/1 үйлер арасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасынан солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығысқа жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Ахмедияров көшесінің тұсына дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Ахмедяров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесіне дейін, "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы шекарасының аумағын қоспағанда.
№ 415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, М. Жуков көшесі, 140.
"№ 77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әл–Фараби даңғылынан Әл–Фараби даңғылындағы № 38 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) әрі қарай Таулы Қырат шағын ауданындағы 8–гвардиялық дивизия көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Ахмедьяров көшесімен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік және солтүстік–батыс жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін; Есентай өзенінің арнасынан солтүстік-батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Шашкин көшесіндегі № 40 үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Шашкин көшесіндегі № 40 үй аумағының шығыс пен оңтүстік шекарасы бойымен солтүстік және солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) ) Әл–Фараби даңғылына дейін, Шашкин көшесіндегі № 38, 38А, 38Б, 38В үйлер аумағының шекарасын қоспағанда; Әл–Фараби даңғылымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы № 38 үй аумағының солтүстік–шығыс шекарасына дейін.
№ 416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69.
"Қ.Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до южной границы Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по южной границе Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на северо–восток (юго–восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго–восток (юго–западная сторона) до юго-восточной границы территории дома № 300/141 проспекта Достык; между домами № 300/141 и № 291/1 проспекта Достык на юго–запад (северо–западная сторона) до русла реки Есентай: по руслу реки Есентай на северо-запад (северо-восточная сторона) до створа улицы Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант: по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, исключая территорию Акционерного общества "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии" в границах.
Избирательный участок № 415
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М.Жукова, 140.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 77".
Границы: от проспекта Аль–Фараби по северо–восточной границе территории дома № 38 проспекта Аль–Фараби на юго–восток (юго–западная сторона) далее по улице 8–ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Затаевича микрорайона Горный Гигант; по улице Затаевича микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант; по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на запад, далее на юго–запад (северная и северо–западная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай на северо–запад (северо–восточная сторона) до створа южной границы территории дома № 40 улицы Шашкина; вдоль южной и восточной границы территории дома №40 улицы Шашкина на север и северо–запад (северо–восточная сторона) до проспекта Аль–Фараби исключая границы территорий домов № 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина; по проспекту Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до северо–восточной границы территории дома № 38 проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 416
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 168 имени К. Катыкбаевой".

Шекарасы: Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысынан Көктөбе тауының солтүстік–батыс баурайымен солтүстік–шығысқа қарай Көктөбе шағын ауданындағы Роза Бағланова көшесінің бойымен (оңтүстік–шығыс жағы) Абылғазы өзеніне дейін; Абылғазы өзенінің шығыс арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Апорт көшесіндегі № 61В үй аумағының солтүстік шекарасының тұсына дейін; Апорт көшесіндегі № 61В үй аумағының солтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолыменоңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы), әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесінің жол айрығына дейін; Төле би көшесінің жол айрығынан оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көк-Төбе-1 бағбандық серіктестігін қоса, Эдельвейс бағбандық серіктестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс, Восход, Луч бағбандық серіктестіктері аумағының солтүстік пен батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығына дейін; Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Көктөбе шағын ауданының Сахариев көшесіндегі № 85А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Көктөбе шағын ауданының Сахариев көшесіндегі № 85А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) әрі қарай солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданының Диваев көшесіне дейін; Көктөбе шағын ауданының Диваев көшесімен, әрі қарай Яблочная көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін, "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының шекарасы аумағын қоспағанда.
№ 417 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Тау-Самал шағын ауданы, Кербұлақ көшесі, 6Г.
"Каменское Плато" фтизиопульмонология оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Каменское Плато" фтизиопульмонология оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 418 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 15
"№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алатау шағын ауданының Ибрагимов көшесіндегі № 16 үй аумағының оңтүстік-шығыс шекарасынан Алатау шағын ауданының Ибрагимов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Алатау шағын ауданы аумағының солтүстік шекарасына дейін; Алатау шағын ауданы аумағының солтүстік, әрі қарай шығыс шекарасымен Алатау шағын ауданындағы Кимешек көшесіне дейін, Алма бағбандық серіктестігін қоса; Алатау шағын ауданындағы Кимешек көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Алатау шағын ауданындағы Жетбаев көшесіне дейін; Алатау шағын ауданындағы Жетбаев және Алатау шағын ауданындағы Кемешек көшелерінің қиылысынан оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Алатау шағын ауданының Ибрагимов көшесіндегі № 16 үй аумағының оңтүстік-батыс шекарасына дейін.
№ 419 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 61.
"Клуб Ритм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінің арнасынан Рысқұлов даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа трактісіне дейін; Құлжа трактісімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бесағаш ауылының батыс шекарасына дейін; Бесағаш ауылының батыс шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолымен, әрі қарай Халиуллин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Құлжа трактісіне дейін; Құлжа трактісімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Ноғайсай өзенінің арнасына дейін; Ноғайсай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гурилев көшесінің тұсына дейін; Гурилев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Атырау шағын ауданын қосқанда.
№ 420 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак по северо–западной стороне горы Кок Тобе на северо–восток вдоль улицы Розы Баглановой микрорайона Көктөбе (юго–восточная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на северо–восток (юго-восточная сторона) до створа северной границы дома № 61В улицы Апорт; по северной границе дома № 61В улицы Апорт на северо–восток (юго-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на юго–запад (северо–западная сторона) далее на юг (западная сторона) до развязки улицы Толе би; от развязки улицы Толе би на юго–восток (юго–западная сторона) включая садоводческое товарищество Кок-Тобе-1 до северной границы территории садоводческого товарищества Эдельвейс; по северной и западной границе территорий садоводческих товариществ Эдельвейс, Восход, Луч на юг (западная сторона) до северной границы микрорайона Көлсай; по северной границе микрорайона Көлсай на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на юг (западная сторона) до линии створа смотровой площадки Кок Тобе; по линии створа смотровой площадки Кок Тобе на запад (северная сторона) до створа южной границы территории дома № 85А улицы Сахариева микрорайона Көктөбе; от створа южной границы территории дома № 85А улицы Сахариева микрорайона Көктөбе на север (восточная сторона) далее на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Диваева микрорайона Көктөбе; по улице Диваева микрорайона Көктөбе, далее по улице Яблочная на северо–запад (северо–восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника" в границах.
Избирательный участок № 417
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Тау-Самал, улица Кербулакская, 6Г.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр фтизиопульмонологии "Каменское Плато".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр фтизиопульмонологии "Каменское Плато".
Избирательный участок № 418
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7".
Границы: от юго-восточной границы территории дома 16 улицы Ибрагимова микрорайона Алатау по улице Ибрагимова микрорайона Алатау на северо–запад (северо–восточная сторона), до северной границы территории микрорайона Алатау; по северной, далее по восточной границе территории микрорайона Алатау, включая садоводческое товарищество Алма, до улицы Кимешек микрорайона Алатау; по улице Кимешек микрорайона Алатау на запад (северная сторона) до улицы Жетбаева микрорайона Алатау; от пересечений улиц Жетбаева микрорайона Алатау и Кимешек микрорайона Алатау на юго–запад (северо–западная сторона) до юго-западной границы территории дома 16 улицы Ибрагимова микрорайона Алатау.
Избирательный участок № 419
Местонахождение: город Алматы, улица Татибекова, 61.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Клуб Ритм".
Границы: от русла реки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго–восток (юго–западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на юго–запад (северо–западная сторона) до западной границы села Бесагаш; вдоль западной границы села Бесагаш на юг (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту, далее по улице Халиуллина на юго-запад (северо-западная сторона) до Кульджинского тракта: по Кульджинскому тракту на северо-восток (юго-восточная сторона) до русла ручья Ногайсай: по руслу ручья Ногайсай на север (восточная сторона) до створа улицы Гурилева: по улице Гурилева на запад (северная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо-запад (северо-восточная сторона), включая микрорайон Атырау, до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 420
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".

Шекарасы: Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінен Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), әрі қарай батысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзені арнасымен қала шекарасының қиылысына дейін; Тіксай өзені арнасының бойымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Иштван Қоңыр көшесі, Сабыр Шәріпов көшесіндегі үйлер аумағының шекарасын қоспағанда, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданының Бішкек көшесіндегі № 40В үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Думан шағын ауданының Бішкек көшесіндегі № 40В үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан шағын ауданының Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін.
№ 499 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Өмірзақ Сұлтанғазин көшесі, 7А.
"№ 194 негізгі орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
Шекарасы: Көлсай және Сұлусай шағын аудандарының аумағы.
№ 537 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266А.
"№ 17 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінен Шығыс айналмалы автокөлік жолымен оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Юбилейный тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасына дейін; Юбилейный тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Көлсай шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) әрі қарай солтүстік-шығысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығына дейін; Көк Төбе қарау алаңы тұсы сызығынан батысқа қарай (оңтүстік жағы) Көктөбе шағын ауданының шығыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының шығыс шекарасымен, әрі қарай Көк Төбе тауының батыс баурайы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік–батысқа (оңтүстік–батыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін.
№ 575 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Бишкек микрорайона Думан по улице 10–летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона), далее на запад (северная сторона) до пересечения границы города с руслом реки Тиксай; вдоль русла реки Тиксай на северо-запад (северо-восточная сторона) исключая границы территорий домов улицы Иштван Коныра, улицы Шарипова Сабыра, далее на север (восточная сторона) до северной границы территории дома № 40В улицы Бишкек микрорайона Думан; вдоль северной границы территории дома № 40В улицы Бишкек микрорайона Думан на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на север (восточная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан.
Избирательный участок № 499
Местонахождение: город Алматы, улица Өмірзақ Сұлтанғазин, 7А.
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 194".
Избирательный участок № 537
Местонахождение: город Алматы, проспект Достык, 266А.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 17".
Границы: от реки Жарбулак по Восточной объездной автомобильной дороге на юго–запад (юго–восточная сторона) до западной границы микрорайона Көктөбе; по западной границе микрорайона Көктөбе на юг (восточная сторона) до южной границы жилого массива Юбилейный; по южной границе жилого массива Юбилейный на восток (северная сторона) до западной границы микрорайона Көлсай; по западной границе микрорайона Көлсай на северо-запад (юго-западная сторона) далее на северо-восток (северо-западная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на север (западная сторона) до линии створа смотровой площадки Кок Тобе; от линии створа смотровой площадки Кок Тобе на запад (южная сторона) до восточной границы микрорайона Көктөбе; по восточной границе микрорайона Көктөбе, далее вдоль западного склона горы Кок Тобе на юг (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо–запад (юго–западная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги.
Избирательный участок № 575
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".

Шекарасы: Талғар даңғыл жолынан Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Қарқаралы көшесіне дейін; Қарқаралы көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіндегі № 44 үйдің батыс шекарасына дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіндегі № 44 үйдің батыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-2 шағын ауданы № 14 және № 28 үйлер арасымен Талғар даңғыл жолына дейін; Талғар даңғыл жолымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесіне дейін.
№ 576 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 60.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының аумағы.
№ 591 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талғар даңғыл жолынан, Думан-2 шағын ауданындағы № 15 үй аумағының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар даңғыл жолына дейін; Талғар даңғыл жолымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-2 шағын ауданындағы № 15 үй аумағының батыс шекарасына дейін.
№ 597 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Роза Бағланова көшесі, 69А.
"Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 598 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы Құлжа тракті, 2.
"Халық арена" Мұз сарайының көпcалалы кешені.
Шекарасы: Құлжа трактісінен Ноғайсай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Гурилев көшесінің тұсына дейін; Гурилев көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасынамен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Құлжа трактісіне дейін; Құлжа трактісімен солтүстік–шығыс жағы (солтүстік–батыс жағы) Ноғайсай өзенінің арнасына дейін.
№ 622 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жамакаев көшесі, 145.
Назарбаев Зияткерлік мектебі.

Границы: от Талгарского тракта по улице Хантенгри микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан; по улице 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на север (западная сторона) до улицы Қарқаралы; по улице Қарқаралы на запад (южная сторона) до западной границы дома № 44 улицы Қарқаралы микрорайона Думан; вдоль западной границы дома № 44 улицы Қарқаралы микрорайона Думан на север (западная сторона) между домами № 14 и № 28 микрорайона Думан-2 до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Хантенгри микрорайона Думан.
Избирательный участок № 576
Местонахождение: город Алматы, проспект Райымбека, 60.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" Министерства здравохранения Республики Казахстан.
Границы: территория Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" Министерства здравохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 591
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".
Границы: от Талгарского тракта, вдоль западной границы территории дома № 15 микрорайона Думан-2 на юг (восточная сторона) до улицы Қарқаралы микрорайона Думан; по улице Қарқаралы микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан; по улице 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (северная сторона) до границы города; по границе города на север (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до западной границы территории дома № 15 микрорайона Думан-2".
Избирательный участок № 597
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Розы Баглановой, 69А.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная многопрофильная клиника".
Избирательный участок № 598
Местонахождение: город Алматы, Кульжинский тракт, 2. Многофункциональный комплекс Ледового дворца "Халық арена".
Границы: от Кульджинский тракта по руслу ручья Ногайсай на север (западная сторона) до створа улицы Гурилева: по улице Гурилева на запад (южная сторона) до русла реки Жарбулак: по руслу реки Жарбулак на юг (восточная сторона) до улицы Халиуллина: по улице Халиуллина на восток (северная сторона) до Кульджинского тракта: по Кульджинскому тракту на северо-восток (северо-западная сторона) до русла ручья Ногайсай.
Избирательный участок № 622
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, ул. Жамакаева, 145.
Назарбаев интеллектуальная школа.

Шекарасы: Әл–Фараби даңғылынан Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Жамақаев көшесіндегі № 282А үй учаскесі аумағының шығыс тұсына дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Жамақаев көшесіндегі № 282А үй учаскесі аумағының шығыс бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Дружба-спорт бағбандық серіктестігі шекарасының шығысына дейін; шығыс бойымен, әрі қарай оңтүстік-батыс Дружба-спорт бағбандық серіктестігі оңтүстік шекарасы бойымен (солтүстік-батыс жағы) Ерменсай өзенінің арнасына дейін; Ерменсай өзенінің арнасымен, әрі қарай Бостандық ауданының шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін";
№ 623 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жамакаев көшесі, 254/1.
"Mediterra" медициналық орталығы.
Шекарасы: "Mediterra" медициналық орталығының аумағы.

Границы: от проспекта Аль-Фараби по руслу реки Есентай на юго-восток (юго-западная сторона) до створа восточной границы территории дома № 282А улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; вдоль восточной границы территории дома № 282А улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на юго-запад (северо-западная сторона) до восточной границы садоводческого товарищества Дружба-спорт; вдоль восточной, далее вдоль южной границе садоводческого товарищества Дружба-спорт на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Ерменсай; по руслу реки Ерменсай, далее по границе Бостандыкского района на север (восточная сторона) до проспекта Аль-Фараби; по проспекту Аль-Фараби на северо-восток (юго-восточная сторона) до русла реки Есентай.
Избирательный участок № 623
Местонахождение: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Жамакаева, 254/1.
Медицинский центр "Mediterra".
Границы: Территория медицинского центра "Mediterra.