Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 04 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29869 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1546 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасында № 313, 323, 336, 352 сайлау учаскелерінің шекаралары және № 335, 338, 344, 345, 350, 353, 497, 536 сайлау учсекелерінің орталықтары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Жетісу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісу ауданының әкімі Г. Кокобаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Жетісу ауданы
әкімінің "Алматы қаласы Жетісу
ауданы әкімінің 2019 жылғы
12 сәуірдегі № 03 "Алматы
қаласы Жетісу ауданы
бойынша сайлау
учаскелерін құру туралы"
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" 2022 жылғы 28
қыркүйектегі
№ 04 шешіміне
қосымша
№ 313 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 66 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Казаков көшесі, № 6 үй)
Шекаралары: Рысқұлов даңғылының жұп жағымен Ниязбеков көшесіне дейін; Ниязбеков көшесінің тақ жағымен Казаков көшесіне дейін; Казаков көшесінің солтүстік жағымен қалалық зираттың батыс шекарасына дейін; қалалық зираттың шекарасы бойымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Бөкейханов көшесіне дейін.
№ 323 сайлау учаскесі (орталығы: "Темірбетон-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қаласы, Бөкейханов көшесі, № 11 үй)
Шекаралары: қалалық зираттың шығыс шекарасымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен Қазыбаев көшесіне дейін; Рысқұлов даңғылынан Қазыбаев көшесінің батыс жағымен ары қарай Бұлқышев көшесімен темір жол желісіне дейін; Бұлқышев көшесінен бастап, темір жол желісінің солтүстік жағымен 2-ші Гончарная көшесіне дейін; 2-ші Гончарная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) темір жол желісі бойымен Бөкейханов көшесінің қиылысына дейін; Бөкейханов көшесінің оңтүстік жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының солтүстік жағымен қалалық зираттың шығыс шекарасына дейін.

О внесении изменений в решение акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 28 сентября 2022 года № 04. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29869
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1546) следующие изменения:
в приложении № 1 к указанному решению изменить границы избирательных участков № 313, 323, 336, 352 и изменить центры избирательных участков № 335, 338, 344, 345, 350, 353, 497, 536 согласно приложению, к настоящему решению;
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жетысуского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Жетысуского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жетысуского района Г. Кокобаева
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению акима
Жетысуского района
города Алматы "О внесении
изменений в решение акима
Жетысуского района
города Алматы от 12 апреля
2019 года № 03 "Об образовании
избирательных участков по
Жетысускому району
города Алматы"
от 28 сентября 2022 года № 04
Избирательный участок № 313 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 66", город Алматы, улица Казакова, дом № 6)
Границы: по четной стороне проспекта Рыскулова до улицы Ниязбекова; по нечетной стороне улицы Ниязбекова до улицы Казакова; по северной стороне улицы Казакова до западной границы городского кладбища; по границе городского кладбища до проспекта Райымбека; по северной стороне проспекта Райымбека до улицы Бокейханова.
Избирательный участок № 323 (центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Темирбетон-1", город Алматы, улица Бокейханова, дом № 11)
Границы: по восточной границе городского кладбища до проспекта Рыскулова; по южной стороне проспекта Рыскулова до улицы Казыбаева; от проспекта Рыскулова по западной стороне улицы Казыбаева с переходом на улицу Булкушева до железнодорожной линии; от улицы Булкушева по северной стороне железнодорожной линии до улицы 2-ая Гончарная; по улице 2-ая Гончарная на юг (западная сторона) вдоль железнодорожной линии до пересечения с улицей Бокейханова; по улице Бокейханова на юг до проспекта Райымбека; по северной стороне проспекта Райымбека до восточной границы городского кладбища.

№ 335 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 129 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, "Айнабұлақ-3" шағын ауданы, № 165 үй)
Шекаралары: Есентай өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай "Айнабұлақ" шағын ауданының солтүстік шекарасының қиылысына дейін; "Айнабұлақ" шағын ауданының солтүстік шекарасы бойымен Павлодарский көшесіне дейін; Павлодарский көшесінің оңтүстігімен Мұқатай көшесіне дейін; Павлодарский көшесінен Мұқатай көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай, "Айнабұлақ-3" шағын ауданының №№ 142, 143, 143 А, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 161, 162 тұрғын үйлерін қоса алғанда.
№ 336 сайлау учаскесі (орталығы: Алматы-2 теміржол вокзалы, Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы, № 1 үй)
Шекаралары: Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Желтоқсан көшесінен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен темір жол желісіне дейін; темір жол желісімен Островский көшесіне дейін, Островский көшесінің шығыс жағымен Радищев көшесіне дейін; Радищев көшесінің оңтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылымен Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылының батыс жағымен темір жол желісіне дейін; темір жол желісінің солтүстік жығымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 338 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 143 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Колпаковский көшесі, № 26 үй)
Шекаралары: Колпаковский көшесінен Сүйінбай даңғылының шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінің оңтүстік жағымен Натаров көшесіне дейін; Натаров көшесінің батыс жағымен Мусоргский көшесіне дейін; Мусоргский көшесінің оңтүстік жағымен Жангелдин көшесіне дейін; Жангелдин көшесінің батыс жағымен Бөлтірік Шешен көшесіне дейін; Бөлтірік Шешен көшесінің солтүстік жағымен Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесінің батыс жағымен Колпаковский көшесіне дейін; Колпаковский көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін.
№ 344 сайлау учаскесі (орталығы: "Кемел" дене шынықтыру-сауықтыру кешені, Алматы қаласы, Жайсаң көшесі, № 22/1 үй)
Шекаралары: Бурундайский көшесінен Солтүстік айналым шоссесінің бойымен шығысқа қарай Есентай өзенінің қиылысына дейін; Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Дыбенко көшесіне дейін; Дыбенко көшесімен шығысқа қарай Ақсуат көшесіне дейін (оңтүстік жағы); Ақсуат көшесімен оңтүстікке қарай Бурундайский көшесіне дейін; Бурундайский көшесімен (батыс жағымен) оңтүстік-батысқа қарай Солтүстік айналым шоссесіне дейін.

"Избирательный участок № 335 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 129", город Алматы, микрорайон "Айнабулак-3", дом № 165)
Границы: вдоль восточного берега речки Есентай на север до пересечения с северной границей микрорайона "Айнабулак"; вдоль северной границы микрорайона "Айнабулак" до улицы Павлодарская; по южной стороне улицы Павлодарская до улицы Мукатая; от улицы Павлодарская по западной стороне улицы Мукатая на юг, включая жилые дома №№ 142, 143, 143А, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 161, 162 микрорайона "Айнабулак-3".
"Избирательный участок № 336 (центр: Железнодорожный вокзал Алматы-2, город Алматы, проспект Абылай хана, дом № 1)
Границы: по северной стороне проспекта Райымбека от улицы Желтоксан до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина до железнодорожной линии; вдоль железнодорожной линии до улицы Островского, по восточной стороне улицы Островского до улицы Радищева; по южной стороне улицы Радищева до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая до проспекта Назарбаева; по западной стороне проспекта Назарбаева до железнодорожной линии; по северной стороне железнодорожной линии до улицы Желтоксан; по западной стороне улицы Желтоксан до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 338 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 143", город Алматы, улица Колпаковская, дом № 26)
Границы: от улицы Колпаковского по восточной стороне проспекта Суюнбая до улицы Баянаульская; по южной стороне улицы Баянаульская до улицы Натарова; по западной стороне улицы Натарова до улицы Мусоргского; по южной стороне улицы Мусоргского до улицы Жангильдина; по западной стороне улицы Жангильдина до улицы Болтирик Шешена; по северной стороне улицы Болтирик Шешена до улицы Есенова; по западной стороне улицы Есенова до улицы Колпаковского; по северной стороне улицы Колпаковского до проспекта Суюнбая.
Избирательный участок № 344 (центр: Физкультурно-оздоровительный комплекс "Кемел", город Алматы, улица Жайсаң, дом № 22/1)
Границы: от улицы Бурундайская по шоссе Северное кольцо на восток до пересечения с речкой Есентай; вдоль речки Есентай (восточная сторона) на север до улицы Дыбенко; от улицы Дыбенко на восток по улице Ақсуат (южная сторона); по улице Ақсуат на юг до улицы Бурундайская; по улице Бурундайская (по западной стороне) на юго-запад до шоссе Северное кольцо.

№ 345 сайлау учаскесі (орталығы: "Кемел" дене шынықтыру-сауықтыру кешені, Алматы қаласы, Жайсаң көшесі, № 22/1 үй)
Шекаралары: Есентай өзенінен Бурундайский көшесімен батысқа қарай қаланың шекарасына дейін; қаланың шекарасымен солтүстікке қарай Талант көшесіне дейін; Талант көшесімен (екі жағы) Көкжиек шағын ауданының шекарасымен шығысқа қарай Есентай өзеніне дейін; Есентай өзенімен оңтүстікке қарай Солтүстік айналым шоссесіне дейін; Солтүстік айналым шоссесімен Бурундайский көшесіне дейін, Есентай өзені қиылысымен.
№ 350 сайлау учаскесі (орталығы: Алматы автомеханикалық колледжі, Алматы қаласы, Казыбаев көшесі, № 270 үй)
Шекаралары: Тихов көшесінен Жансүгіров көшесінің бойымен оңтүстікке Рысқұлов даңғылына дейін (батыс жағы); Рысқұлов даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесімен солтүстікке (Рысқұлов даңғылындағы № 65 А үйді, Қазыбаев көшесіндегі № 7Г үйді қоспағанда) (шығыс жағы) Серіков көшесіне дейін; Серіков көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Серіков көшесіндегі №45 үйге дейін; тұйық көшемен солтүстікке қарай (шығыс жағы) "Құлагер" шағын ауданындағы № 95 А үйге дейін; "Құлагер" шағын ауданындағы № 95А үйден шығысқа қарай Омаров көшесіне дейін (оңтүстік жағы); Омаров көшесінен солтүстікке қарай Тихов көшесіне дейін (шығыс жағы); Тихов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 352 сайлау учаскесі (орталығы: "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша кірістер басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы, № 2 үй)
Шекаралары: Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылынан Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің шығыс жағымен темір жол желісіне дейін; темір жол желісінің оңтүстік жағымен Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылының оңтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылының батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 353 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 129 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, "Айнабұлақ-3" шағын ауданы, № 165 үй)
Шекаралары: Есентай өзенінен бастап Бурундайский көшесінің оңтүстік жағымен, әрі оңтүстікке қарай Бурундайский көшесінің батыс жағымен Петрозаводский көшесінің қиылысына дейін; әрі батысқа қарай № 236, 159, 157, 153, 151, 149, 147 үйлердің жанымен Бурундайский көшесіндегі № 93Г үйге дейін; Бурундайский көшесінің № 93Г үйінен солтүстік-батысқа қарай шығыс жағымен № 93 және № 93 Д үйлерінің арасымен Мещерский көшесіне дейін; Мещерский көшесінің шығыс жағымен өткелге дейін Ермолов тұйық көшесіне дейін; әрі батысқа қарай Павлодарский көшесіне дейін; Павлодарский көшесінің батыс жағымен Мещерский көшесіне дейін; Мещерский көшесімен (екі жағы) оңтүстікке қарай, № 101 үйді қоса алғанда Ермолов көшесіне дейін, әрі қарай "Айнабұлақ-3" шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; "Айнабұлақ-3" шағын ауданының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай Есентай өзеніне дейін; Есентай өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай Бурундайский көшесінің қиылысына дейін.

Избирательный участок № 345 (центр: Физкультурно-оздоровительный комплекс "Кемел", город Алматы, улица Жайсаң, дом № 22/1)
Границы: от речки Есентай по улице Бурундайская на запад до границы города, по границе города на север до улицы Талант; по улице Талант (обе стороны) по границе микрорайона Кокжиек на восток до речки Есентай; по речке Есентай на юг до шоссе Северное кольцо; по шоссе Северное кольцо до улицы Бурундайская, пересечение с речкой Есентай.
Избирательный участок № 350 (центр: Алматинский автомеханический колледж, город Алматы, улица Казыбаева, дом № 270)
Границы: от улицы Тихова по улице Жансугурова на юг до проспекта Рыскулова (западная сторона); по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до улицы Казыбаева; по улице Казыбаева на север (исключая дом № 65А проспекта Рыскулова, дом № 7Г улицы Казыбаева) (восточная сторона) до улицы Серикова; по улице Серикова на восток (южная сторона) до дома № 45 улицы Серикова; по переулку на север (восточная сторона) до дома № 95А микрорайона Кулагер; от дома № 95А микрорайона Кулагер на восток до улицы Омарова (южная сторона); по улице Омарова на север до улицы Тихова (восточная сторона); по улице Тихова на восток (южная сторона) до улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 352 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жетысускому району город Алматы", город Алматы, проспект Абылай хана, дом № 2)
Границы: по северной стороне проспекта Райымбека от проспекта Суюнбая до улицы Желтоксан; по восточной стороне улицы Желтоксан до железнодорожной линии; по южной стороне железнодорожной линии до проспекта Назарбаева; по южной стороне проспекта Назарбаева до проспекта Суюнбая; по западной стороне проспекта Суюнбая до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 353 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 129", город Алматы, микрорайон "Айнабулак-3", дом № 165)
Границы: от речки Есентай по южной стороне улицы Бурундайская, далее на юг по западной стороне улицы Бурундайская до пересечения с улицей Петрозаводской; далее на запад вдоль домов №№ 236, 159, 157, 153, 151, 149, 147 по улице Бурундайская до дома № 93Г; от дома № 93Г улицы Бурундайская на северо-запад по восточной стороне между домами № 93 и № 93Д до улицы Мещерского; по восточной стороне улицы Мещерского до проезда, до переулка улицы Ермоловой; далее на запад до улицы Павлодарской; по западной стороне улицы Павлодарской до улицы Мещерского; по улице Мещерского (обе стороны) на юг, включая дом № 101 по улице Ермоловой, далее до северной границы микрорайона "Айнабулак-3"; по северной границе микрорайона "Айнабулак-3" на запад до речки Есентай; вдоль русла речки Есентай на север до пересечения с улицей Бурундайская.

№ 497 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 193 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы "Кемел" шағын ауданы, Жар-жар көшесі, № 54 үй)
Шекаралары: Кемел шағын ауданы шекарасы: М.Сералин көшеснің № 1-ден № 23-ке дейінгі үйлер, Национальный көшесінің № 1-ден № 57-ге дейінгі үйлер, Жанбота көшесінің № 1-ден № 24-ке дейінгі үйлер, Жидебай көшесінің № 1-ден № 79, № 79А-ға дейінгі үйлер, Жолымбет көшесінің № 1-ден № 51, № 51А-ға дейінгі үйлер, Д.Құдабайұлы көшесінің № 1-ден № 164-ке дейінгі үйлер, Кеңсуат көшесінің № 1-ден № 70-ке дейінгі үйлер, Жар-жар көшесінің № 1-ден № 75-ке дейінгі үйлер, Дауылпаз көшесінің № 1-ден № 26-ға дейінгі үйлер, Көкшолақ көшесінің № 1-ден № 34-ке дейінгі үйлер, Қартқожа көшесінің № 1-ден № 21-ге дейінгі үйлер, Қоңыртөбе көшесінің № 1-ден № 8, № 8А-ға дейінгі үйлер, Бидайық көшесінің № 1-ден № 19-ға дейінгі үйлер, тұйық көшелер: Ақбөбек көшесінің № 1-ден № 17-ге дейінгі үйлер, Насихат көшесінің № 1-ден № 14-ке дейінгі үйлер.
№ 536 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 148 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, "Құлагер" шағын ауданы, № 52 үй)
Шекаралары: Сұлтанка өзенінің бойымен солтүстік-батыс бағытқа қарай (батыс жағы) Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) "Құлагер" шағын ауданы № 26 үйге дейін; "Құлагер" шағын ауданының № 25, № 26, № 37 үйлерін қоспағанда тұйық көшемен солтүстік-шығыс бағытқа қарай (солтүстік жағы) "Құлагер" шағын ауданы № 36 үйге дейін; "Құлагер" шағын ауданы № 36 үйді қоса алғанда тұйық көшемен солтүстік бағытқа қарай (батыс жағы) "Құлагер" шағын ауданы № 34 үйге дейін; "Құлагер" шағын ауданы № 34 үйді қоса алғанда тұйық көшемен шығыс бағытқа қарай (солтүстік жағы) Сұлтанка өзеніне дейін.

Избирательный участок № 497 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 193", город Алматы, микрорайон "Кемел", улица Жар-жар, дом № 54)
Границы: границы микрорайона Кемел: улица М.Сералина с домов № 1 по № 23, улица Национальная с домов № 1 по № 57, улица Жанбота с домов № 1 по № 24, улица Жидебай с домов № 1 по № 79, № 79А, улица Жолымбет с домов № 1 по № 51, № 51А, улица Д.Құдабайұлы с домов № 1 по № 164, улица Кеңсуат с домов № 1 по № 70, улицы Жар-жар с домов № 1 по № 75, улица Дауылпаз с домов № 1 по № 26, улица Көкшолақ с домов № 1 по № 34, улицы Қартқожа с домов № 1 по № 21, улица Қоңыртөбе с домов № 1 по № 8, № 8а, улица Бидайық с домов № 1 по № 19; переулки: улица Акбөбек с домов № 1 по № 17, улица Насихат с домов № 1 по № 14.
Избирательный участок № 536 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 148", город Алматы, микрорайон "Кулагер", дом № 52)
Границы: по речке Султанка в северо-западном направлении (западная сторона) до улицы Казыбаева; по улице Казыбаева в южном направлении (восточная сторона) до дома № 26 микрорайона "Кулагер"; исключая дома № 25, № 26, № 37 микрорайона "Кулагер" по переулку в северо-восточном направлении (северная сторона) до дома № 36 микрорайона "Кулагер"; включая дом № 36 микрорайона "Кулагер" по переулку в северном направлении (западная сторона) до дома № 34 микрорайона "Кулагер"; включая дом № 34 микрорайона "Кулагер" по переулку в восточном направлении (северная сторона) до речки Султанка.