"2022 жылға бірінші, екінші және үшінші тоқсандарға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қаңтардағы № 17 дсп қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2022 жылғы 31 қаңтарда № 7429 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.

"Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на первый, второй, третий квартал 2022 года"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 января 2022 года № 17 дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 января 2022 года № 7429
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.