"2022 жылға төртінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 65 дсп қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2022 жылғы 25 наурызда № 7430 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.

"Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на четвертый квартал 2022 года"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 65 дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 марта 2022 года № 7430
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.