Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 4 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссия" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы № 14 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қазанда № 30230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2018 жылғы 13 наурыздағы №4 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссия" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4623 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
тексеру комиссиясының төрағасы
Т. Каскин

О признании утратившим силу постановления Ревизионной комиссии по Северо-Казахстанской области от 13 марта 2018 года № 4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области"
Постановление Ревизионной комиссии по Северо-Казахстанской области от 18 октября 2022 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2022 года № 30230
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Ревизионной комиссии по Северо-Казахстанской области от 13 марта 2018 года № 4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4623).
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель ревизионной комиссии
по Северо-Казахстанской области
Т. Каскин