Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 10 "Петропавл қаласы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27468 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. ""Петропавл қаласы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4739 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат хатшысы А. Бердагулов

О признании утратившим силу решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2018 года "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата города Петропавловска"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27468
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата города Петропавловска" от 15 мая 2018 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4739).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
.
Секретарь Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов