Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 22 ақпандағы № 51 "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 31 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 26998 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 22 ақпандағы № 51 "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-4-26 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауданының әкімі К. Калиев

О признании утратившим силу постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2006 года № 51 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2022 года № 31. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 26998
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 22 февраля 2006 года № 51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-4-26).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района К. Калиев